Новини

Віталій БУЯЛЬСЬКИЙ: «Самі знаємо, що по суті програли цей матч «Астані»

Після матчу першого туру групового етапу Ліги Європи проти «Астани» півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський дав короткий коментар:

Микола МОРОЗЮК: «Не можна вигравати 2:1 і розхлябано грати на останніх хвилинах»

Захисник «Динамо» Микола Морозюк після матчу з «Астаною» виглядав засмученим, але погодився відповісти на запитання журналістів:

21 вересня. День в історії «Динамо» (Київ) + ВІДЕО

Народився Яків БОРИСОВ (1922), нападник, грав за «Динамо» в 1946 році.

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Підвела концентрація»

Прес-конференція головного тренера «Динамо» після матчу з «Астаною» (2:2).

ЛЄ. 1 тур. «Динамо» - «Астана» - 2:2. Звіт про матч

Зі стартових хвилин матчу «Динамо» великими силами кинулося в атаку. Якщо до удару по воротах справа довго не доходила, то активні дії гравців на чужій половині були реальною передумовою до забитого м'яча. І відчуття не підвело.

«Динамо» - «Астана»: останні новини перед грою

Сьогодні у Києві відбудеться матч першого туру групового раунду Ліги Європи УЄФА, у якому зустрінуться «Динамо» та «Астана».

Підтримайте «Динамо» в Чехії!

Інформація для вболівальників, які бажають підтримати команду в другому матчі групового етапу Ліги Європи проти чеського ФК «Яблонець», який відбудеться 4-го жовтня в місті Яблонець-над-Нісоу.