Профайл

Україна
Рудольф Олегович Сухомлинов
Народився: 11 березня 1993
Вік: 26
Громадянство: Україна
Зріст: 177
Вага: 70

У спортивному світі дуже часто трапляється так, що дитина, коли дорослішає, слідує второваною батьками дорогою у великий спорт, і прикладів цьому не злічити.

Дуже поширена ця практика і у футбольних сім'ях, коли син успадковує свого батька у грі мільйонів. А якщо, окрім батька, ще хтось із близьких родичів грав на професійному рівні, то сумнівів, куди віддати дитину в юному віці, просто не залишається. Так сталося і з захисником «дубля» «Динамо» Рудольфом Сухомлиновим.

Династія

Як ви вже розумієте, Рудольф народився в Києві у футбольній родині. Його батько, Олег Сухомлинов, свого часу виступав за «Динамо-3» разом із відомими на українських футбольних теренах Валентином Слюсарем, Олегом Мазуренко, Андрієм Корневим, Богданом Єсипом та іншими виконавцями. Також пограв і у бориспільському «Борисфені». Рідний дядько Рудольфа Владислав Сухомлинов також залишив слід в українському футболі, чимало поколесивши по країні та погравши у столичному ЦСКА, «Чорноморці», «Кривбасі», «Металісті» і все тому ж «Борисфені». А коли Сухомлиному-молодшому виповнилося шість років, батько привів його у дитячу школу «Динамо», де той і зробив свої перші кроки у футболі.

Першими тренерами юного футболіста стали Віталій Хмельницький та Юрій Ястребинський. Працював Рудольф і під керівництвом Євгена Рудакова. Як і всі футболісти- початківці, на перших порах кар'єри Сухомлинов встиг пограти ледве не на всіх позиціях на полі, але при цьому більше тяжів до оборони, і з часом перекваліфікувався у крайнього захисника. Відразу після закінчення динамівської академії, на відміну від своїх однолітків, Рудольф відправився не у молодіжну команду грати проти своїх же однолітків у чемпіонаті дублерів, а у «Динамо-2», яке виступає у 1-й лізі. Крім того, Сухомлинов з 16 років викликався до юніорських збірних України різних віків, був капітаном збірної України U-17.

Новий виклик

Починаючи з сезону 2010/11 Рудольф виступав за «Динамо-2» у 1-й лізі України. За цей час він зіграв у 25 матчах і заробив п'ять жовтих карток. Під час зимової перерви сезону 2012/13 Сухомлинов був переведений у молодіжну першість до команди Олександра Хацкевича. Так як молодіжний чемпіонат – новий турнір для захисника, на адаптацію до нового змагання і нових вимог гравцеві потрібен час.

У своєму першому сезоні в турнірі U-21 за динамівський "дубль" Рудольф взяв участь у чотирьох поєдинках, награвши загалом 184 хвилини. Свій відбиток наклала і неприємна травма, отримана в кінцівці сезону, але срібні нагороди чемпіонату молодіжних команд Сухомлинов все ж виграв. І можна не сумніватися, що на досягнутому він зупинятися не має наміру.

Статистика виступів за «Динамо» Київ *

 
Сезон
* - База статистики в процесі наповнення
М
— Матчів зіграно
Г
— Голів забито
Рудольф Сухомлинов перейшов у молодіжну команду

Рудольф Сухомлинов перейшов у молодіжну команду

Після виходу з відпустки «Динамо-2» і молодіжного складу, в цих командах почався процес кадрових змін.

Рудольф СУХОМЛИНОВ: «Перемога хоча б в одному матчі призведе до підйому»

Рудольф СУХОМЛИНОВ: «Перемога хоча б в одному матчі призведе до підйому»

Захисник "Динамо-2" Рудольф Сухомлинов (на фото No.2) прокоментував гру з "Арсеналом" та несприятливу ситуацію, що виникла в його команді:

Рудольф СУХОМЛИНОВ: «Намагався виконати завдання тренера»

Рудольф СУХОМЛИНОВ: «Намагався виконати завдання тренера»

Молодий динамівський захисник не так часто виходив на поле в нинішньому сезоні, але за відсутності молодіжних «збірників» повністю відіграв два останні матчі на позиції лівого захисника, діючи надійно й самовіддано.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ