Профайл

Рауль Руіз Гонсалес Ріанчо
Народився: 13 лютого 1960
Вік: 59
Місце народження: Іспанія
Громадянство: Іспанія
Зріст: 176
Вага: 74
Попередні клуби: «Расинг» (Сантандер), «Хімнастік» (Торрелавега), ФК «Леванте» (усі Іспанія), «Рубін» (Казань, Росія)
Уклав контракт із "Динамо": 01 лютого 2014

Починав кар'єру в клубі «Хімнастика» (Торрелавега), який грав у Сегунді. Там працював тренером із фізичної підготовки, а також помічником головного тренера, зараз покійного Мануеля Маноло Пресіадо. Це дуже відомий тренер, із яким Ріанчо співпрацював протягом 12 років. Після цього перейшов до команди «Расинг» із Сантандера, звідки рушив до «Леванте», і через деякий час знову повернувся до «Расинга». Потім знову працював у «Леванте», звідки вже перейшов до казанського «Рубіна».

На жаль, приблизно півтора року тому Маноло Пресіадо помер. Для Рауля це була непоправна втрата: «Маноло був моїм найкращим другом, він був для мене як брат. Ми працювали разом дванадцять років та досягли певних результатів. Піднімали команди з Терсери до Сегунди Б, потім із Сегунди до Примери. Разом ми були до того часу, поки мене не призначили на посаду головного тренера дублюючого складу «Леванте». Там я працював рік, після чого мене запросили до «Рубіна».

У кожної команди є своя модель гри, під яку потрібно підбирати гравців. Всі моделі хороші, якщо в команді є гравці під цю модель, впевнений Ріанчо. «Модель гри, засновану на контролі м'яча тренерський штаб сприйняв дуже добре. І Олег Блохін, при керівництві якого я прийшов, і Сергій Ребров, який, власне, мене й запросив до команди. Звичайно, гравцям важко перебудуватися, але вони стараються. Просто вони не звикли до колективного, тактичного мислення. В Україні, як і в Росії, дуже багато хороших гравців. Але командне мислення через різні причини ще не розвинене. Наприклад, вони можуть добре грати при володінні м'ячем, але їм важко без м'яча. Над поліпшенням цих компонентів ми працюємо щодня. Але це робота не одного дня».

«Динамо» вдосконалюється, що відзначає і Рауль. «Вже зараз я бачу, як змінюється мислення футболістів на футбольному полі. Наприклад, в атаці, коли у гравця нашої команди забирають м'яч, він відразу ж думає, як його повернути, вступає в активний пресинг».

Творчий процес тандему Ребров – Ріанчо, де останнє слово завжди за головним тренером «біло-синіх», це те що рухає і разом з тим мотивує гравців київського «Динамо».

- Зараз вони всі мене радують, тому що всі гравці дуже добре сприймають те, що я до них доношу, зазначає іспанський фахівець. - Вони дуже активні, самі хочуть увесь час вдосконалюватися, вчитися новому. Ми дуже часто аналізуємо їхню гру на відео, аналізуємо помилки. Відзначаємо не лише негативні моменти, але й позитивні. Прагнемо до того, щоб самі гравці бачили, де вони припустилися помилки. Коли людина сама бачить свою помилку, вона обов'язково виправиться. Кожному гравцю індивідуально ми пояснюємо, де він припустився помилки. Нам потрібно трохи терпіння, щоб гравці адаптувалися до цієї моделі підготовки, й це знайшло своє відображення в іграх і результатах.

Статистика виступів за «Динамо» Київ *

 
Сезон
* - База статистики в процесі наповнення
М
— Матчів зіграно
Г
— Голів забито

ФК "Динамо" Київ

Кубок України 2014, 2015 рр

Чемпіон України 2014/15, 2015/16 рр

Рауль РІАНЧО: «Відчуваю цілковиту підтримку збоку Сергія Реброва, якому я допомагаю в щоденній роботі»

Рауль РІАНЧО: «Відчуваю цілковиту підтримку збоку Сергія Реброва, якому я допомагаю в щоденній роботі»

Більшу частину життя Рауля Ріанчо, асистента головного тренера київського «Динамо», займає футбол.

«Динамо» в Іспанії. День народження РАУЛЯ та повернення Андрія ЯРМОЛЕНКА!

«Динамо» в Іспанії. День народження РАУЛЯ та повернення Андрія ЯРМОЛЕНКА!

Після того, як учора тренерський штаб надав гравцям повноцінний вихідний день, який вони провели на власний розсуд, у сьогоднішньому розкладі було заплановане одне тренування.

Рауль Ріанчо провів майстер-клас для 50 тренерів із Кантабрії

Рауль Ріанчо провів майстер-клас для 50 тренерів із Кантабрії

Ассистент головного тренера київського «Динамо» Рауль Ріанчо прочитав лекцію, організовану технічним комітетом тренерів Федерації футболу Кантабрії.

Рауль РІАНЧО й у відпустці не може жити без футболу

Рауль РІАНЧО й у відпустці не може жити без футболу

Асистент головного тренера нашого клубу Рауль Ріанчо, вирушивши у відпустку до рідної Іспанії, й там не залишився без улюбленого футболу.

Рауль РІАНЧО: «Проти «Маккабі» гравці «Динамо» добре мотивовані»

Рауль РІАНЧО: «Проти «Маккабі» гравці «Динамо» добре мотивовані»

Асистент Сергія Реброва Рауль Ріанчо розказав про настрій «біло-синіх» на заключний матч групового етапу Ліги чемпіонів проти тель-авівського «Маккабі»:

Рауль РІАНЧО про протистояння з «Евертоном» (ВІДЕО)

Рауль РІАНЧО про протистояння з «Евертоном» (ВІДЕО)

В ефірі програми «Профутбол» асистент головного тренера київського «Динамо», іспанець Рауль Ріанчо, розповів про сильні та слабкі якості ліверпульського «Евертона», який протистоїть «біло-синім» на стадії 1/8 фіналу Ліги Європи.

Раулю РІАНЧО – 55!

Раулю РІАНЧО – 55!

Сьогодні помічнику головного тренера київського «Динамо» Раулю Ріанчо виповнюється 55 років!

Рауль РІАНЧО: іспанський регулювальник! (ВІДЕО)

Рауль РІАНЧО: іспанський регулювальник! (ВІДЕО)

На зборах, що проходять в Іспанії тренерським штабом команди на чолі з Сергієм Ребровим футболістам щодня пропонуються найрізноманітніші тренувальні вправи, якими керують безпосередньо головний тренер і його помічники Рауль Ріанчо і Сергій Федоров.

У трудовій біографії Рауля Рианчо був момент, коли він викладав психологію в будівельному інституті Леонардо Торрес Кеведо (іспанська провінція Кантабрія);

- Дружина Рауля живе в іспанському Сантандері, з-за роботи не може переїхати в Україну. Тренер в Києві живе один на найманій квартирі.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ