Чемпіонат U-21, Тур: 19

стадіон "Ніка", м. Олександрія

Віталій Романов (Дніпро)

Субота, 09 грудня 2017 початок: 13:00

У суботу, 9 грудня, відбудеться матч 19-го туру Чемпіонату України U-21, у якому «Олександрія» із однойменного міста прийматиме київське «Динамо».

Поєдинок пройде в Олександрії на полі КСК «Ніка» і розпочнеться о 13:00.

«Олександрія» U-21 (Олександрія)

Позиція в чемпіонаті: 5 місце

Останні п’ять матчів у чемпіонаті: 2 перемоги, 2 нічиї, 1 поразка, різниця м’ячів – 3:5.

Останні п’ять матчів на своєму полі: 4 перемоги, 1 нічия, різниця м’ячів – 8:1.

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Євген Протасов (18 матчів), Вадим Вітенчук (18 матчів), Владислав Бабогло (17 матчів), Богдан Литвяк (17 матчів), Вадим Гранчар (17 матчів), Сергій Райлян (17 матчів).

Найкращий бомбардир у чемпіонаті: Вадим Гранчар (6 м'ячів).

Воротар No.1: Дмитро Рудик (11 матчів, пропустив 6 м'ячів).

Дискваліфікований: Тимур Стецьков.

За крок від дискваліфікації: Богдан Литвяк (7 попереджень), Кирило Прокопчук, Іван Тищенко (по 3 попередження).

«Динамо» U-21 (Київ)

Позиція в чемпіонаті: 2 місце

Останні п'ять матчів у чемпіонаті: 4 перемоги, 1 нічия, різниця м'ячів - 18:3

Останні п’ять матчів на виїзді: 3 перемоги, 1 нічия, 1 поразка, різниця м'ячів - 13:4

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Максим Казаков (17 матчів), Євген Смирний (17 матчів), Микита Кравченко (16 матчів), Богдан Лєднєв (16 матчів), Владислав Дубінчак (15 матчів).

Воротар No.1: Володимир Маханьков (9 матчів, пропустив 7 м'ячів).

Найращий бомбардир у чемпіонаті: Євген Смирний (10 м'ячів).

Дискваліфіковані: немає.

За крок до дискваліфікації: Владислав Дубінчак, Назарій Русин, Максим Казаков (по 3 попередження).

Обличчям до обличчя

«Олександрія» два роки тому дебютувала в Прем'єр-лізі, тому молодіжні склади цієї команди і «Динамо» давно не зустрічалися. До цього останній раз команди грали один проти одного в сезоні 2011/2012. На виїзді «Динамо» поступилося з рахунком 0:1, а домашній матч завершився внічию 0:0.

09.09.2017. пгт. Чапаївка, НТБ «Динамо»

«Динамо» (Київ) - «Олександрія» - 1:1 (0:0)

«Динамо»: Рудько, Дубінчак, Миколенко (Калюжний, 46), Пантич, Бурда (Кравченко, 46), Казаков (к), Шапаренко (Смирний, 60), Лєднєв (Алєксєєв, 85), Корзун (Русин, 72), Бєсєдін, Вантух.

«Олександрія»: Рудик, Бабогло, Прокопчук, Гаврушко (к), Литвяк (Шкіндер, 80), Гранчар, Яровой (Вітенчук, 46), Козак (Райлян, 65), Чорний (Тищенко, 70), Стецьків, Протасов.

Голи: Русин (73) - Стецьків (82).

Попереджені: Бурда (36), Пантич (53) - Гранчар (32), Стецьків (45), Литвяк (73).

Бригада арбітрів:

Арбітр – Віталій Романов (Дніпро)
Асистенти арбітра – Олександр Холодинський (Харківська обл.), Олександр Жуков (Харків)
4-й арбітр – Денис Федан (Олександрія)
Суддівський спостерігач – Вадим Шевченко (Київська обл.).

Суддівська бригада

У рамках 19-го туру чемпіонату U-21 київське «Динамо» завітало до Олександрії, де здобуло мінімальну перемогу над своїми однолітками – 0:1.

«Олександрія» славиться своїм непоступливим характером, який наочно продемонструвала динамівцям у першому колі, коли в Чапаєвці команди зіграли в результативну нічию (1:1). До всього цього підопічні Андрія Купцова до матчу з динамівцями не програвали в домашніх матчах молодіжної першості цього сезону.

Перший тайм пройшов на зустрічних курсах, але до штрафного майданчика обидві команди доходили вкрай рідко. Як наслідок – лише один по-справжньому небезпечний момент за перші 45 хвилин зустрічі, який створили господарі, але нападник, замикаючи подачу з лівого флангу, примудрився не поцілити в рамку воріт із близької відстані.

Після перерви Юрій Мороз не став вдаватися до замін, довірившись тим же футболістам, які розпочинали гру з перших хвилин. Подекуди емоції переходили межу, що втілилося в непотрібні попередження для Казакова та Русина. Для обох футболістів ці попередження стали четвертими в сезоні, через що вони змушені будуть пропустити наступний матч молодіжної першості, уже навесні, через дискваліфікацію.

У підсумку, по такій грі не дивно, що результат матчу визначив єдиний забитий м’яч, і забили його «біло-сині». Булеца зачепився за м’яч після передачі до штрафного майданчика, перебуваючи спиною до воріт, зручно скинув на Русина, й Назарій точно пробив повз голкіпера – 0:1.

На 79-й хвилині завдання господарів відігратися ускладнилося, коли за друге попередження достроково поле залишив центральний захисник Бабогло. Залишившись удесятьох, господарі особливих моментів уже й не мали, а динамівці обмежилися мінімальною перевагою.

Таким чином, «Динамо» на мажорній ноті завершило календарний рік, перебуваючи з 39 очками на другому місці в турнірній таблиці – на один бал попереду донецький «Шахтар», але при цьому у «біло-синіх» на один зіграний матч менше.

Чемпіонат U-21. 19-й тур

«Олександрія» – «Динамо» – 0:1 (0:0).

09.12.2017. Олександрія, КСК «Ніка», 150 глядачів.

«Олександрія»: Рудик, Бабогло, Прокопчук, Гаврушко (Гура, 54), Гранчар, Яровой (Олійник, 82), Райлян, Вітенчук (Литвяк, 87), Чорній (Тищенко, 70), Шкіндер, Протасов (Ткачук, 89).

«Динамо»: Маханьков, Дубінчак (Цитаїшвілі, 90), Карась, Кравченко, Смирний (Петрусенко, 90), Калюжний, Казаков, Булеца, Лєднєв, Русин (Алексєєв, 85), Вантух.

Гол: Русин (66).

Попереджені: Бабогло (42), Гаврушко (54) – Казаков (54), Русин (79).

Вилучений: Бабогло (79, друге попередження).

Чемпіонат U-21. «Олександрія» – «Динамо» – 0:1. Звіт про матч

Дивіться матч U-21 «Олександрія» - «Динамо» на клубному каналі в YouTube

У суботу, 9 грудня, відбудеться заключний матч для «Динамо» U-21 перед зимовою перервою.