Чемпіонат U-21, Тур: 17

стадіон "Ювілейний", м. Буча

Анатолій Абдула (Харків)

Субота, 25 листопада 2017 початок: 13:00

У суботу, 25 листопада, відбудеться матч 17-го туру Чемпіонату U-21, у якому «Сталь» із Кам’янського прийматиме київське «Динамо».

Поєдинок пройде у Бучі на полі стадіону «Ювілейний» і розпочнеться о 13:00.

«Сталь» U-21 (Кам’янське)

Позиція в чемпіонаті: 12 місце

Останні п’ять матчів у чемпіонаті: 2 перемоги, 3 поразки, різниця м’ячів – 6:8.

Останні п’ять матчів на своєму полі: 2 перемоги, 3 поразки, різниця м’ячів – 7:8.

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Владислав Вакула (15 матчів), Владислав Андрусенко (14 матчів), Дмитро Копитов (13 матчів) Анатолій Ульянов (13 матчів), Ігор Нехаєв (13 матчів).

Найкращий бомбардир у чемпіонаті: Владислав Вакула (5 м'ячів).

Воротар No.1: Данило Рябенко (11 матчів, пропустив 31 м'яч).

Дискваліфікований: Анатолій Ульянов.

За крок від дискваліфікації: Владислав Вакула (3 попередження).

«Динамо» U-21 (Київ)

Позиція в чемпіонаті: 4 місце

Останні п'ять матчів у чемпіонаті: 3 перемоги, 1 нічия, 1 поразка, різниця м'ячів - 12:7

Останні п’ять матчів на виїзді: 3 перемоги, 1 нічия, 1 поразка, різниця м'ячів - 13:4

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Микита Кравченко (15 матчів), Богдан Лєднєв (15 матчів), Максим Казаков (15 матчів), Євген Смирний (15 матчів), Микола Шапаренко (14 матчів).

Воротар No.1: Володимир Маханьков (9 матчів, пропустив 7 м'ячів).

Найращий бомбардир у чемпіонаті: Євген Смирний (8 м'ячів).

Дискваліфіковані: немає.

За крок до дискваліфікації: Богдан Лєднєв, Владислав Дубінчак, Назарій Русин, Микита Кравченко (по 3 попередження).

Обличчям до обличчя

«Сталь» лише третій сезон виступає у Прем’єр-лізі. За цей час молодіжні команди клубів зустрілися п’ять разів, перевага у протистоянні на користь нашої команди: 3 перемоги «Динамо», 2 нічиї, різниця м’ячів 12:5 на користь киян.

На полі «Сталі» відбулося два матчі, обидва завершилися внічию, різниця м’ячів також рівна – 3:3.

«Динамо» - «Сталь» - 3:0 (3:0)

19.08.2017. смт. Чапаївка, НТБ «Динамо», 321 глядач.

«Динамо»: Маханьков, Дубінчак, Казаков – кап., Лєднєв (Янаков, 46), Шапаренко, М. Кравченко, Вантух (Смирний, 66), Миколенко (Алібеков, 46), Рибалка (Булеца, 83), Калюжний, Мораес (Русин, 61).

«Сталь»: Рябенко, Шевчук, Ульянов (Краснопольський, 49), Стахміч, Чеглов (Куценко, 43), Копитов – кап., Вакула (Ткаченко, 84), Малишев, Адамян (Лосєв, 46), Андрусенко (Устименко, 59), Кушнаренко.

Голи: Мораес (17), Вантух (35), Рибалка (38).

Попереджені: Русин (90+4) – Малишев (40), Копитов (90+2), Стахміч (90+4).

Бригада арбітрів:

Арбітр – Анатолій Абдула (Харків)
Асистенти арбітра – Максим Чос, Леонід Ярмолинський
4-й арбітр – Клим Заброда (усі – Київ)
Суддівський спостерігач – Геннадій Коваленко (Київ).

Суддівська бригада

25 листопада на стадіоні «Ювілейний» у Бучі відбувся матч 17-го туру Чемпіонату U-21 між «Сталлю» із Кам'янського та київським «Динамо». Гра закінчилася розгромною перемогою киян із рахунком 0:5, усі м'ячі були забиті в першому таймі.

Перша половина матчу була насичена голами київського «Динамо». Рахунок був відкритий уже на другій хвилині гри. Євгеній Смирний упевнено та результативно пробив по воротах «Сталі» після пасу Алексєєва з правого флангу.

Другий гол ми побачили в середині першого тайму - Владислав Алексєєв пробив повз голкіпера в центр воріт після чудової передачі Богдана Лєднєва. Через чотири хвилини Лєднєв виконав схожу чітку передачу повз гравців «Сталі» на Вантуха - і Роман, перекинувши м'яч через голкіпера, забив третій гол для «Динамо».

Невдовзі Владислав Алексєєв оформив дубль, відправивши м’яч у сітку після прострільної передачі з лівого флангу від Владислава Дубінчака. За дві хвилини Алексєєв міг забити й третій м'яч, але не пошкодував його партнеру по команді, віддав пас на Лєднєва - і Богдан, обігравши голкіпера та захисників, влучив у ворота і зробив рахунок 0:5 на користь «Динамо».

У другому таймі кияни також створювали багато хороших моментів, але забити не вдавалося - голкіпер «Сталі» добре захищав ворота своєї команди. Проте динамівців рахунок і так влаштовував, достатньо були зберегти його таким, яким вони зробили його в першому таймі, що кияни й виконали.

Цікаво, що у складі та заявці молодіжної команди на цей матч було кілька гравців, які лише напередодні повернулися з Албанії з поєдинку Ліги Європи проти «Скендербеу» - Коваль, Смирний, Русин, Вантух.

Чемпіонат U-21. 17-й тур. «Сталь» - «Динамо» - 0:5

25.11.2017. Буча. Стадіон «Ювілейний»

«Сталь»: Рябенко, Шевчук, Стахміч, Рогульський, Бондаренко, Нагорняк (Малишев, 33), Андрусенко (Лосєв, 59), Костенко, Отіско (Корнієнко, 86), Кушнаренко (Чеглов, 63), Книш (Нехаєв, 68).

«Динамо»: Коваль, Дубінчак (Цитаїшвілі, 61), Карась, Кравченко (Малишкін, 66), Смирний (Калюжний, 46), Казаков (Петрусенко, 46), Булеца, Алібеков, Лєднєв (Янаков, 71), Алексєєв, Вантух.

Голи: Смирний (2), Алексєєв (25, 38), Вантух (29), Лєднєв (40).

Попередження: Книш (56), Бондаренко (73), Лєднєв (43), Кравченко (57), Петрусенко (69), Малишкін (90+1).

Юрій МОРОЗ: «Якщо головний тренер залучає наших гравців, значить, ми перебуваємо на правильному шляху»

Старший тренер «Динамо» (U-21) Юрій Мороз прокоментував перемогу своїх підопічних над «Сталлю» з Кам’янського (0:5):

Чемпіонат U-21. «Динамо» розгромило «Сталь» (+ФОТО, ВІДЕО)

Трансляція матчу U-21 «Сталь» - «Динамо» – на клубному каналі у YouTube

У суботу, 25 листопада, відбудеться матч 17-го туру чемпіонату U-21 між київським «Динамо» та «Сталлю» з Кам’янського.