Чемпіонат U-21, Тур: 15

НТБ «Динамо», Чапаївка

Костянтин Труханов (Харків)

Субота, 04 листопада 2017 початок: 13:00

У суботу, 4 листопада, відбудеться матч 15-го туру чемпіонату U-21, в якому «Динамо» прийме полтавську «Ворсклу».

Зустріч пройде на УТБ «Динамо» в смт. Чапаївка, початок о 13:00.

«Динамо» U-21 (Київ)

Позиція в чемпіонаті: 5 місце

Останні п'ять матчів у чемпіонаті: 2 перемоги, 1 нічия, 2 поразки, різниця м'ячів - 13:6

Останні п’ять матчів на своєму полі: 3 перемоги, 1 нічия, 1 поразка, різниця м'ячів - 19:3.

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Микита Кравченко (13 матчів), Богдан Лєднєв (13 матчів), Микола Шапаренко (13 матчів), Максим Казаков (13 матчів), Євген Смирний (13 матчів).

Воротар No.1: Володимир Маханьков (8 матчів, пропустив 7 м'ячів).

Найращий бомбардир у чемпіонаті: Назарій Русин (6 м'ячів).

Дискваліфіковані: немає.

За крок до дискваліфікації: Богдан Лєднєв, Владислав Дубінчак, Назарій Русин, Микола Шапаренко, Микита Кравченко (по 3 попередження).

«Ворскла» U-21 (Полтава)

Позиція в чемпіонаті: 3 місце

Останні п'ять матчів у чемпіонаті: 1 перемога, 4 нічиї, різниця м'ячів - 6:5

Останні п’ять матчів на виїзді: 2 перемоги, 3 нічиї, різниця м'ячів - 7:5

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Владислав Гасенко (14 матчів), Дмитро Шаповал (14 матчів), Андро Гіоргадзе (13 матчів), Сергій Косовський (13 матчів), Олег Остапенко (12 матчів), Олексій Луценко (12 матчів).

Воротар No.1: Богдан Сарнавський (9 матчів, пропустив 7 м'ячів).

Найращий бомбардир у чемпіонаті: Артур Загорулько, Назарій Муха, Владислав Гасенко (по 3 м’ячі).

За крок до дискваліфікації: Дмитро Шаповал, Олександр Максименко (по 3 попередження).

Обличчям до обличчя

Всього молодіжні та дублюючі команди «Динамо» і «Ворскли» зіграли між собою 27 матчів: 16 перемог «Динамо», 6 нічиїх, 5 перемог «Ворскли», різниця м'ячів - 54:28 на користь «Динамо».

«Ворскла» – «Динамо» – 0:1 (0:1).

05.08.2017. Полтава, стадіон «Лтава», 100 глядачів.

«Ворскла»: Сарнавський, Максименко, Остапенко, Гіоргадзе, Луценко, Сидоренко (Таранушич, 63), Саків, Косовський (Зосенко, 82), Зайцев (Даниленко, 71), Шарило (Гасенко, 53), Шаповал (Муха, 60).

«Динамо»: Маханьков, Очигава, Смирний, Лєднєв (Алексєєв, 73), Янаков (Вантух, 52) Шапаренко (Казаков, 62), Кравченко, Русин, Миколенко (Калюжний, 89), Рибалка (Петрусенко, 90+2), Попов.

Гол: Русин (87).

Попереджені: Гіоргадзе (48), Луценко (74), Гасенко (81), Саків (88) – Лєднєв (61).

Бригада арбітрів:

Арбітр – Костянтин Труханов (Харків)
Асистенти арбітра – Леонід Ярмолинський, Максим Чос
4-й арбітр – Владислав Дорош (усі – Київ)
Суддівський спостерігач – Олег Первушкін (Черкаси).

Суддівська бригада

У 15-му турі чемпіонату U-21 київське «Динамо» приймало полтавську «Ворсклу».

Перед грою полтавчани випереджали динамівців на два очки, маючи гру в запасі. Тим не менше, з перших хвилин підопічні Юрія Мороза захопили ініціативу, граючи першим номером та створюючи небезпечні моменти біля воріт гостей.

У цій грі молодіжній команді допомагали гравці першої команди Артур Рудько та Артем Бєсєдін, щоправда останній провів на полі лише тайм.

Після стартового натиску «біло-синіх» у середині таймуу полтавчанам вдалося відвести гру від своїх воріт. Однак саме у цей час вони пропустили гол. Атака динамівців лівим флангом загострилася після пасу на Шапаренка, який сміливо пішов в обіграв на кількох суперників у штрафному гостей. Обвівши одного захисника та прибравши фінтом другого разом із голкіпером Шапаренко відправив м’яч у сітку з близької відстані.

Під завісу тайму команда Юрія Мороза збільшила свою перевагу в рахунку. Після передачі з правого флангу Смирний прийняв м’яч у центрі штрафного майданчика та лівою ногою відправив у верхній правий від голкіпера кут воріт.

Однак вже у компенсовану хвилину гості скоротили відставання в рахунку. Після вертикального пасу Владислав Жениленко скористався помилкою оборонців «Динамо» та реалізував вихід сам-на-сам з голкіпером.

На початку другої половини гри «Ворсклі» вдалося зрівняти рахунок. Після навісу з кутового з правого флангу Гіоргадзе виграв боротьбу в повітрі та головою відправив м’яч у ворота.

Динамівці не знітилися та понеслись уперед. У результаті нагнітання тиску на ворота гостей оборона полтавчан помилилася, що призвело до пенальті на 70-й хвилині. 11-метровий взявся виконувати Смирний і з першої спроби не переграв голкіпера. Але Євген відпрацював епізод до останнього та добив м’яч у сітку після сейву Вічного.

Майже одразу досвідчений Андрій Ткачук залишив свою команду у меншості, грубо порушивши правила проти Миколи Шапаренка та побачивши перед собою «червоне світло». У такій ситуації «Ворсклі» було важко створювати гостроту біля воріт «Динамо».

Шапаренка змінив Булеца, який на останній, четвертій компенсованій хвилині встановив остаточний рахунок гри – 4:2. Він виконав кутовий, з яким, здавалося, гості впоралися. Але м’яч повернувся до Булеци, який потужно пробив під поперечину приблизно з лінії штрафного – Вічний був безсилим зреагувати на цей потужний удар.

Чемпіонат U-21. 15 тур. «Динамо» - «Ворскла» - 4:2 (2:1)

04.11.2017. Чапаївка. НТБ «Динамо»

«Динамо»: Рудько, Карась, Дубінчак, Смирний, Казаков (к), Лєднєв (Цитаішвілі, 65), Алібеков, Шапаренко (Булеца, 75), Кравченко, Вантух, Бєсєдін (Русин, 46)

«Ворскла»: Вічний (к), Сапай, Остапенко, Гіоргадзе, Луценко, Сидоренко (Таранушич, 74), Жениленко (шарило, 89), Ткачук, Саків (Кунєв, 86), Гасенко (Муха, 68), Горбаченко (Куліш, 50)

Голи: Шапаренко (34), Смирний (44, 70), Булеца (90+4) – Жениленко (45), Гіоргадзе (53)

Попередження: Гіоргадзе (40), Остапенко (79)

Вилучення: Ткачук (71)

Юрій МОРОЗ: «Наші гравці намагаються бути гідними конкурентами футболістам першої команди»

Старший тренер «Динамо» U-21 - про перемогу своїх підопічних над «Ворсклою» (4:2).

Чемпіонат U-21.  «Динамо» - «Ворскла» - 4:2 (+ФОТО, ВІДЕО)

Чемпіонат U-21. «Динамо» - «Ворскла» - 4:2 (+ФОТО, ВІДЕО)

U-21. «Динамо» - «Ворскла». Анонс матчу

У суботу, 4 листопада, відбудеться матч 15-го туру чемпіонату U-21, у якому «Динамо» прийме полтавську «Ворсклу».