Чемпіонат U-21, Тур: 4

стадіон "Лтава", м.Полтава

Костянтин Труханов (Харків)

Субота, 05 серпня 2017 початок: 17:00

5-го серпня в Полтаві на стадіоні «Лтава» відбудеться матч 4-го туру Чемпіонату U-21 «Ворскла» (Полтава) - «Динамо» (Київ). Початок о 17:00.

«Ворскла» U-21

У минулому сезоні «Ворскла» в першому етапі чемпіонату фінішувала на сьомому місці, а за підсумками другої частини опустилася на восьму позицію. При цьому головною силою команди був надійний захист - серед 12 учасників «Ворскла» і «Зоря» з 35 пропущеними м'ячами ділили третє місце, пропустивши вперед лише лідерів, «Динамо» та «Шахтар».

У нинішньому сезоні в трьох матчах полтавчани пропустили вже чотири м'ячі, але при цьому забили шість! Показник з двох перемог і однієї поразки дозволяє команді Олександра Омельчука займати друге місце в чемпіонаті, поступаючись лише лідируючому «Шахтарю»! Особливо вражаючою виявилася перемога «Ворскли» в матчі 3-го туру чемпіонату над «Зіркою» - 3:0.

«Динамо» U-21

Старт «Динамо» в новому чемпіонаті став одним із головних сюрпризів. Для уболівальників киян - зі знаком мінус. У минулому сезоні команда з видимою легкістю проходила одного за одним суперників, достроково ставши чемпіоном. У нинішньому чемпіонаті, порядком оновивши склад і ввівши нову «кров» в особі недавніх учасників юнацької першості, очки набираються з великими труднощами. У трьох матчах в активі команди перемога, нічия і поразка, різниця м'ячів 4:4 і місце в нижній частині турнірної таблиці.

Немає сумнівів, що гра і результат незабаром прийдуть до динамівської молоді. Тренерський штаб на чолі з Юрієм Морозом надаючи великого значення результатам, головний акцент робить на підготовці кадрів для першої команди. Гра з «Ворсклою» може стати відправною точкою, з якої і почнеться відлік успіхів. Віримо в нашу команду!

Матч обслуговують

Арбітр: Костянтин Труханов (Харків)
Асистенти арбітра: Денис Марченко (Чернігів), Олександр Жуков (Харків)
4-й арбітр: Андрій Коваленко (Полтава)
Суддівський спостерігач: Володимир П'яних (Донецьк)

Обличчям до обличчя

Всього молодіжні та дублюючі команди «Динамо» і «Ворскли» зіграли між собою 26 матчів: 15 перемог «Динамо», 6 нічиїх, 5 перемог «Ворскли», різниця м'ячів - 53:28 на користь «Динамо».

Мороз Юрій

У рамках 4-го туру чемпіонату U-21 київське «Динамо» на виїзді мінімально перемогло полтавську «Ворсклу» – 1:0.

Порівняно з останнім матчем, проти «Карпат» (1:1), тренерський штаб «біло-синіх» провів три заміни у стартовому складі – замість Дубінчака, Казакова та Булеци з перших хвилин на поле вийшли Очигава, Рибалка, який відновився після ушкодження й набирає форму, та Смирний. Відзначимо, що за побажанням головного тренера першої команди Олександра Хацкевича на лівому фланзі захисту перший тайм відіграв Миколенко, але після перерви перейшов на звичну для себе позицію в центрі.

Перший тайм небезпечними моментами не порадував. Можливо, позначилася неймовірна спека, що встановилася по всій території України в останні дні (на момент початку поєдинку стовпчики термометра показували +36°C), що, безперечно, позначалося на діях футболістів – хтось не добіг до м’яча після перспективного пасу врозріз, хтось не дограв із опонентом у боротьбі за м’яч тощо.

Після перерви тренерський штаб Юрія Мороза зробив певні корективи – зокрема, замість закидань на єдиного нападника Русина, якому було важко боротися з кількома опонентами, пішли передачі за спини захисникам суперника, завдяки чому у Назарія з’являвся простір для швидкісних забігань. Відтак почали з’являтися моменти. І якщо на 58-й хвилині Русин свій момент не реалізував, не спромігшись переграти голкіпера у ближньому бою, то на останніх хвилинах матчу все ж використав свій момент, тим самим принісши «біло-синім» важку й таку важливу перемогу!

Завдяки цьому результату «Динамо» набирає після чотирьох турів 7 очок і посідає п’яту сходинку в турнірній таблиці, відстаючи від лідера, донецького «Шахтаря», на три бали. Свій наступний матч підопічні Юрія Мороза проведуть 10 серпня, коли вдома прийматимуть кропивницьку «Зірку».

Чемпіонат U-21. 4-й тур

«Ворскла» – «Динамо» – 0:1 (0:1).

05.08.2017. Полтава, стадіон «Лтава», 100 глядачів.

«Ворскла»: Сарнавський, Максименко, Остапенко, Гіоргадзе, Луценко, Сидоренко (Таранушич, 63), Саків, Косовський (Зосенко, 82), Зайцев (Даниленко, 71), Шарило (Гасенко, 53), Шаповал (Муха, 60).

«Динамо»: Маханьков, Очигава, Смирний, Лєднєв (Алексєєв, 73), Янаков (Вантух, 52) Шапаренко (Казаков, 62), Кравченко, Русин, Миколенко (Калюжний, 89), Рибалка (Петрусенко, 90+2), Попов.

Гол: Русин (87).

Попереджені: Гіоргадзе (48), Луценко (74), Гасенко (81), Саків (88) – Лєднєв (61).

Юрій МОРОЗ: «Проблема реалізації – одна з найактуальніших для нас»

Старший тренер «Динамо» (U-21) Юрій Мороз прокоментував виїзну перемогу своїх підопічних над «Ворсклою» (1:0):