Янг Бойз Динамо К
ЛЧ УЄФА, 3-й кв. раунд, Тур: 3 кв.р.

стадіон "Стад де Суісс", м.Берн

Середа, 02 серпня 2017 початок: 21:15

У середу, 2 серпня, київське «Динамо» проведе матч-відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів УЄФА проти швейцарського «Янг Бойз».

Поєдинок відбудеться у Берні на місцевому «Стад де Сюїзз», початок – о 21:15 за київським часом (20:15 за місцевим).

«Янг Бойз» (Берн, Швейцарія)

Після візиту до Києва «Янг Бойз» зіграв у чемпіонаті Швейцарії на виїзді проти «Грассхоппера». Рахунок зустрічі більш ніж красномовний – 4:0 на користь «молодих хлопців». Дублем відзначився півзахисник Кристіан Фасснахт, який забив і єдиний м’яч «Янг Бойз» у Києві.

У цій грі, яку наживо їздив переглядати спортивний директор «Динамо» Олексій Михайличенко, тренер бернців Адольф Гюттер вдався до ротації, порівняно з матчем у Києві випустивши у стартовому складі чотирьох нових футболістів. Не обійшлося без проблем – у першому таймі пошкодження отримав основний голкіпер «молодих хлопців» фон Бальмус, і тепер його участь у матчі-відповіді кваліфікації ЛЧ виключена.

Натомість є й хороші новини для швейцарців. Зокрема, у поєдинку з «Динамо» команді зможе допомогти серб Сулеймані, який уже відзначився у цьому сезоні забитим м’ячем (у 1-му турі проти «Базеля», коли «Янг Бойз» переміг чемпіона Швейцарії – 2:0), але вимушений був пропустити матч у Києві через ушкодження.

«Динамо» (Київ, Україна)

Кияни на вихідних приймали вдома в рамках чемпіонату України львівські «Карпати». Підсумковий рахунок – 5:0, причому хет-триком, першим у кар’єрі, відзначився півзахисник Віктор Циганков.

«У першому таймі не вистачало емоцій, агресії попереду. Хоча моменти були – у того ж Мбокані, коли вдало зіграв воротар... Другий м’яч дозволив нам задихати легше, взяли контроль над грою, створювалися моменти. Після перерви й пересування було краще, й, найголовніше, краща реалізація», – сказав після матчу наставник «біло-синіх» Олександр Хацкевич.

Перед матчем-відповіддю тренерський штаб киян також має кадрові проблеми. Зокрема, у першому матчі з «Янг Бойз» ушкодження отримав Сергій Сидорчук, а в поєдинку з «Карпатами» болючий удар по коліну отримав Євген Хачеріді. Чи зможуть обидва футболісти зіграти в Берні, стане відомо лише в день гри після медогляду.

Думки перед матчем

Сергій Ребров: «Очікую позитивного результату. Сподіваюся й вірю, що наша команда пройде швейцарців. Перший поєдинок додав упевненості та оптимізму. Переконаний у тому, що футболісти налаштуються та пройдуть до наступного раунду кваліфікації».

Євген Луценко: «Легкої прогулянки для Динамо не передбачається. До цього потрібно готуватися. Добре, що Гармаш забив третій гол, інакше було б дуже тривожно. У Берні киянам необхідно продемонструвати футбол першого тайму домашнього поєдинку, тоді все буде гаразд».

Вадим Євтушенко: «Гандикап у два м'ячі та пропущений гол на своєму полі – це, як висловився президент клубу Ігор Суркіс, перевага в півтора м'ячі. Тому умовно швидкий пропущений гол зробить подальший перебіг гри валідольним. Хочеться вірити, що кияни впевнено проведуть зустріч».

Олександр Мелащенко: «Хочеться вірити, що Динамо пройде Янг Бойз. Але легкої гри там не буде. Все ж таки на синтетиці грати складно, а швейцарці до неї більше звикли».

Хацкевич Олександр

Динамівці розпочинали матч на «Стад де Суісс» з перевагою, здобутою у першій грі на «Олімпійському», де вони перемогли з рахунком 3:1.

Це мало певний влив на тактику, яку обрали на матч-відповідь наставники обидвох команд. Хоча стартовий склад «біло-синіх» у порівнянні з грою тижневої давнини залишився незмінним. Щодо наших суперників, цього разу вони не стали експериментувати та зіграли за своєю звичною тактичною схемою 4-4-2. У стартовому складі швейцарців відбулося лише дві зміни. Перша, вимушена – через травму, отриману на вихідних у грі з «Грассхоппером», не взяв участі в матчі основний голкіпер «Янг Бойз» Давід фон Бальмус. Замість нього місце у воротах посів досвідчений Марко Вольфлі. Інша стосувалася лінії атаки, де компанію Гійому Оаро склав Роджер Ассалє, який став для «Янг Бойз» героєм першого матчу, вийшовши на заміну та віддавши гольовий пас.

Саме він зіграв одну з ключових ролей і у цій грі. На 11-й хвилині він заробив пенальті, який дуже швидко підняв до максимуму інтригу в двоматчевому протистоянні. Польський арбітр Павел Гіль призначив дуже спірний 11-метровий: Ассалє у чужому штрафному майданчику вискочив з-за спини Морозюка та опинився перший на м’ячі. Захисник «Динамо» не бачив його і зачепив суперника ногою, після чого той впав на газон. Пенальті реалізував Оаро, пробивши низом.

До цього епізоду, у стартові 10 хвилин динамівці діяли сміливо, не відсиджуючись в обороні, та грали вперед, де за м’яч непогано чіплявся Мбокані. Перша та єдина до перерви спроба удару від динамівців відбулася на дев’ятій хвилині, але Гармаш головою пробив надто слабко.

Після голу картина гри змінилася – швейцарці заграли сміливо та розкуто, а динамівці стали притискатися до своїх воріт. «Жовто-чорні» діяли набагато більш агресивно у порівнянні з першим матчем на «Олімпійському», команда Адольфа Хюттера не була схожою сама на себе тижневої давнини. При цьому господарі поля часто діяли доволі нахабно, на що жодним чином не реагував польський арбітр, нагородивши попередженням у першому таймі лише одного гравця «Янг Бойз» - Мбабу.

Швейцарці ще до перерви мали кілька нагод аби вийти вперед у загальному протистоянні. У середині тайму Ассалє бив головою практично з лінії воротарського. А на останніх хвилинах «гаряче» біля воріт «біло-синіх» було після розіграшу кутового – перший удар прийняв на себе Морозюк, а Оаро метрів з 11-ти направив м’яч над поперечиною.

Господарі поля набагато вправніше за гостей ловили всі підбори, відскоки м’яча від звичного для себе штучного газону, тому кожен навіс містив у собі загрозу, краще контролювали м’яч, що в повній мірі відобразилося на полі і в другому таймі. Вже на самому його початку дуже ефектний удар через себе вдався Раве. М’яч летів під поперечину, але динамівців врятував Коваль. За хвилину вже Беніто ударом з льоту замикав навіс з кутового – м’яч просвистів над поперечиною. Хвилин за десять Фасснахт після чергового кутового небезпечно пробив у площину – і знову Коваль виручив.

Гравці «Янг Бойз» мали повну і дуже відчутну перевагу за статистикою – за кількістю ударів, кутових, відсотком володіння м’ячем… Тільки у середині другого тайму перший і єдиний реальний момент, зате стовідсотковий, мали динамівці – Ярмоленко вийшов сам-на-сам із Вольфлі, але не переграв його.

Та вже за хвилину – черговий момент у «Янг Бойз» і черговий сейв Коваля після небезпечного удару Оаро. На 78-й хвилині у штрафному «Динамо» виникла справжня пожежа, коли вболівальникам знову довелося хапатися за голову або за серце. Спершу Коваль відбив удар з дуже близької відстані, а на повторний удар у порожні ворота зреагував вже Віда.

На 89-й хвилині після удару Сулеймані динамівський воротар став героєм чергового епізоду, перевівши м’яч у стійку.  А за хвилину не виручив і він… На жаль, цей епізод став для «Динамо» роковим. Після навісу з кутового Лотомба виграв повітря та пробив у площину низом. Коваль зреагував, але не втримав м’яч у руках, і той закотився у ворота…

2:0 – це той мінімальний рахунок, який влаштовував «Янг Бойз». Швейцарці втримали його у компенсовані хвилини. За голами, забитими у гостях далі крокують саме вони, а динамівцям доведеться продовжувати єврокампанію у менш престижному турнірі – Лізі Європи…

Ліга чемпіонів УЄФА. 3-й кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь

«Янг Бойз» (Берн, Швейцарія) – «Динамо» (Київ, Україна) – 2:0 (1:0) (перший матч – 1:3)

02.08.2017. Берн. «Стад де Суісс»

«Янг Бойз»: Вольфлі – Мбабу, Нуху, фон Берген, Беніто – Фасснахт (Сулеймані, 73), Соу (Лотомба, 85), Саного, Раве – Ассалє (Нсаме, 73), Оаро.

«Динамо»: Коваль – Морозюк, Хачеріді, Віда, Кадар – Шепелєв (Корзун, 69), Сидорчук – Ярмоленко, Гонсалес (Кравець, 90), Гармаш (Буяльський, 84) – Мбокані.

Голи: Оаро (13, з пенальті), Лотомба (90)

Попередження: Мбабу (8), Оаро (57) – Сидорчук (28), Шепелєв (55), Віда (60), Кадар (73), Коваль (78), Гонсалес (75), Хачеріді (90+4)

Дьємерсі МБОКАНІ: «Гра у нас не склалася з перших хвилиин»

Своїми враженнями від матчу-відповіді з «Янг Бойз» поділився нападник нашої команди Дьємерсі Мбокані:

Андрій ЯРМОЛЕНКО: «Мені соромно за результат та гру, всередині - порожнеча»

Нападник «Динамо» Андрій Ярмоленко знайшов у собі сили прокоментувати поєдинок із «Янг Бойз»:

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Потрібно тримати удар»

Після завершення матчу «Янг Бойз» - «Динамо» (2:0) в ефірі програми Профутбол на питання ведучого відповів наставник киян Олександр Хацкевич.

Максим КОВАЛЬ: «Хочу вибачитися перед уболівальниками...»

Воротар «Динамо» Максим Коваль після завершення матчу з «Янг Бойз» у коментарі програми «Профутбол» був небагатослівним.

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Майже нічого не вдавалося в першому таймі»

Пропонуємо до вашої уваги післяматчеву прес-конференцію головного тренера «Динамо» Олександра Хацкевича:

ЛЧ. 3-й кв. раунд. «Янг Бойз» - «Динамо» - 2:0 (+ВІДЕО)

Динамівці розпочинали матч на «Стад де Суісс» із перевагою, здобутою в першій грі на «Олімпійському», де вони перемогли з рахунком 3:1.

Уболівальники з усієї Європи їдуть підтримати «Динамо» в Берні

У середу о 21.15 за київським часом «Динамо» в Берні проведе матч-відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти «Янг Бойз».

«Янг Бойз» – «Динамо». Останні новини

Сьогодні у столиці Швейцарії, Берні, на стадіоні «Стад де Свісс» відбудеться матч-відповідь 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів «Янг Бойз» – «Динамо».

«Янг Бойз» – «Динамо»: думка експерта

Заступник головного редактора журналу «Футбол» Андрій Шахов поділився своїми думками стосовно того, що чекає на київське «Динамо» в матчі-відповіді зі швейцарським «Янг Бойз» на «Стад де Свісс» у Берні.

Ліга чемпіонів УЄФА. «Янг Бойз» – «Динамо». Прев'ю

ВІДЕО: тренування «Динамо» на «Стад де Суісс»

Напередодні гри третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти «Янг Бойз» динамівці провели регламентне тренування у Берні.

«Динамо» прилетіло на матч із «Янг Бойз» та потрапило... на День народження

Подолавши понад 2 тисячі кілометрів за три години в повітрі, динамівська делегація приземлилася в міжнародному аеропорту «Базель-Мюлхауз-Фрайбург», розташованому в 10-ти кілометрах від Базеля.

Дерліс ГОНСАЛЕС: «Перше, про що потрібно думати, - щоб не пропустити»

На передматчеву прес-конференцію головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич прийшов у супроводі півзахисника команди Дерліса Гонсалеса.

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Усі чудово розуміють значимість завтрашнього матчу»

До вашої уваги прес-конференція головного тренера «Динамо» Олександра Хацкевича перед матчем-відповіддю третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів із «Янг Бойз»:

«Стад де Суісс»: хокейний рекорд, сонячні батареї та червоне крісло

У середу, 2-го серпня, «Динамо» проведе матч-відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти «Янг Бойз».

Інформація про квитки у динамівський сектор на гру «Янг Бойз» - «Динамо»

Інформація для вболівальників «Динамо», які бажають підтримати команду в матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти «Янг Бойз», який відбудеться 2 серпня у Берні.

«Янг Бойз» розім’явся у чемпіонаті перед візитом «Динамо» (+ВІДЕО)

«Янг Бойз», суперник «Динамо» у 3-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів УЄФА, так само, як і «біло-сині», не відчув особливих труднощів у матчі національного чемпіонату.

«Янг Бойз» – «Динамо»: арбітри з Польщі

Комітет арбітрів УЄФА призначив для роботи на матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів УЄФА між швейцарським «Янг Бойз» та київським «Динамо» суддівську бригаду з Польщі.

Підтримай «Динамо» у Берні!

Інформація для вболівальників «біло-синіх», які бажають підтримати команду в матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів УЄФА «Янг Бойз» - «Динамо», який відбудеться 2 серпня у швейцарському місті Берн.