Динамо К Ваттенс
Товариський матч, Тур: 1

Gernot Langes Stadion, м. Ваттенс

П'ятниця, 30 червня 2017 початок: 20:00

30-го червня першим суперником «Динамо» (Київ) на підготовчому зборі в Австрії стане місцевий клуб «Сваровськи Ваттенс», який виступає у другому за рангом дивізіоні.

Поєдинок відбудеться в місті Ваттенс, на Gernot Langes Stadion. Початок о 20:00 (час київський).

«Ваттенс» із невеликого однойменного містечка в тірольських Альпах, із населенням близько восьми тисяч, було засновано в 1930 році. Команда п'ять разів перемагала у третьому дивізіоні (1989, 1995, 1999, 2003, 2016), одного разу в другому (1968). Саме з 1968 до 1971 року були написані найяскравіші сторінки в історії клубу - період виступів у вищому дивізіоні Австрії. Потім було об'єднання з головною командою Тіролю «Ваккер», свою ідентичність «Ваттенс» зберіг у вигляді виступу молодіжних команд. Починаючи з 1984 року «Ваттенс» виступає у другому дивізіоні або в регіональній лізі.

У сезоні 2016/17 «Сваровськи Ваттенс» у західній групі регіональної ліги Австрії посів перше місце (30 матчів, +24=3-3, м'ячі 81:18), завоювавши право виступати в першій лізі (другий за рангом дивізіон країни). Перший офіційний матч у сезоні 2017/18 «Сваровськи Ваттенс» проведе 21-го липня проти «Хартберга».

Зараз команда під керівництвом тренера Томаса Сільбербергера проводить у рідних краях підготовчий збір. Благо, нестачі в суперниках немає, зараз у Тіролі готуються до сезону десятки команд різного рівня. 23-го червня «Сваровськи Ваттенс» зустрічався з грецьким «Олімпіакосом», поступившись 0:2. Наступним суперником, після «Динамо», 6-го липня виступить «Зальцбург».

Зільбербергер Томас

Київське «Динамо» провело перший контрольний матч у рамках навчально-тренувального збору, що проходить в Австрії. Суперником «біло-синіх» виступив представник другого австрійського дивізіону – «Сваровськи Ваттенс».

Чотири дні суцільних тренувань позаду, і відтепер підготовча робота чергуватиметься з контрольними матчами. Тим не менш, тренувальну роботу ніхто не відміняв навіть в ігрові дні, й сьогодні зранку «біло-сині» провели повноцінне заняття.

Хоч футболісти «Динамо» почали працювати на зборі в різному функціональному стані, у першому спарингу взяли участь усі гравці, які є в розпорядженні Олександра Хацкевича. Це стосується й збірників, зокрема Ярмоленка, Морозюка, Віди та Гонсалеса, які приєдналися до команди пізніше за інших.

Незважаючи на різний клас команд, перший тайм пройшов у рівній боротьбі. Моменти виникали біля обох воріт. Уже в першій атаці «біло-сині» мали відкривати рахунок, але Хльобас, отримавши зручний пас від Ярмоленка, з меж штрафного майданчика примудрився пробити в захисника, який стояв на лінії воріт. Австрійці, у свою чергу, відсиджуватися в обороні не збиралися й за першої-ліпшої нагоди намагалися йти вперед і мали принаймні кілька моментів, аби забити першими – зокрема, після удару здалеку та рикошету від когось із захисників «Динамо» м’яч пролетів поруч зі стійкою, а перед самою перервою Бущан упорався з підступним ударом знову ж таки з-за меж штрафного майданчика.

Якщо в першій половині зустрічі атакувальна гра «біло-синім» відверто не вдалася, то у другому таймі динамівці влаштували менш майстровитому супернику справжній фестиваль голів. Відкрити рахунок «Динамо» вдалося на 55-й хвилині, коли Кадар замкнув навіс Циганкова зі штрафного з правого флангу, а буквально за хвилину Корзун, перехопивши м’яча в центрі поля, вивів до воріт Буяльського, й Віталій технічно перекинув голкіпера. Результативною виявилася й п’ятихвилинка, з 72-ї до 76-ї, коли підопічні Олександра Хацкевича «відвантажили» супернику ще два м’ячі. Спочатку справжню феєрію влаштував Циганков, який завдяки індивідуальним діям обіграв усіх у штрафному майданчику та викотив м’яча Бесєдіну на порожні ворота, а згодом виконав ще один навіс зі штрафного, яку підправив у власні ворота гравець «Ваттенса» Джурдік. Міг Віктор до трьох «асистів» додати й забитий м’яч, але його гол арбітр не зарахував, зафіксувавши положення поза грою.

Таким чином, перший матч під керівництвом Олександра Хацкевича завершився більш ніж переконливою перемогою. А вже завтра на «біло-синіх» чекає другий контрольний поєдинок на австрійському зборі – проти румунського «Ботошані».

Тренувальний збір в Австрії. Перший матч

30.06.2017. Ваттенс, стадіон «Gernot Langes»

«Динамо» – «Сваровськи Ваттенс» (Австрія) – 4:0 (0:0).

«Динамо» 1-й тайм: Бущан – Очигава, Пантич, Віда, Морозюк – Рибалка, Шепелєв, Михайличенко, Ярмоленко – Хльобас, Яремчук.

«Динамо» 2-й тайм: Маханьков – Антунеш, Хачеріді, Кадар, Бурда (Тимчик, 73) – Корзун, Сидорчук, Циганков, Гусєв (Гонсалес, 73), Буяльський – Бесєдін.

Голи: Кадар (55, гольовий пас – Циганков), Буяльський (56, Корзун), Бесєдін (72, Циганков), Циганков (76).

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Починаючи з третього матчу плануємо награвати основний склад»

Головний тренер київського «Динамо» прокоментував дебютний для себе матч на цьому посту, який завершився перемогою «біло-синіх» з великим рахунком (4:0) над австрійським «Ваттенсом».

ТМ. «Динамо» – «Сваровськи Ваттенс» – 4:0 (+ВІДЕО)

Київське «Динамо» провело перший контрольний матч у рамках навчально-тренувального збору, що проходить у Австрії. Суперником «біло-синіх» виступив представник другого австрійського дивізіону – «Сваровськи Ваттенс».

«Динамо» - «Сваровськи Ваттенс»: стартовий склад «біло-синіх»

О 20:00 за київським часом розпочнеться перший матч київського «Динамо» на австрійському тренувальному зборі.

Представляємо суперника: «Сваровськи Ваттенс» (Австрія)