Чемпіонат Прем'єр-ліги, Тур: 22

НСК Олімпійський, Київ

Абдула Анатолій (Харків)

Неділя, 04 березня 2018 початок: 17:00

У неділю, 4 березня, в матчі 22 туру чемпіонату УПЛ на НСК «Олімпійський» «Динамо» прийматиме луганську «Зорю».

Стартовий свисток головного арбітра зустрічі, харків’янина Анатолія Абдули, пролунає о 17:00.

КВИТКИ НА МАТЧ

У прямому ефірі зустріч транслюватиметься на телеканалі «2+2».

«Динамо»

Місце в турнірній таблиці УПЛ – 2-е (21 матч, 12 перемог, 6 нічиїх, 3 поразки, м'ячі – 39:18, 42 очка).

Останні 5 матчів:

11.02. ТМ. «Динамо» - «Сарпсборг 08» (Норвегія) - 0:1

15.02. ЛЄ. «АЕК» (Греція) - «Динамо» - 1:1

18.02. УПЛ. «Динамо» - «Олімпік» - 1:0

22.02. ЛЄ. «Динамо» - «АЕК» (Греція) - 0:0

25.02. УПЛ. «Верес» - «Динамо» - 3:1

Найкращі бомбардири в УПЛ: Циганков, Мбокані – по 8.

Найкращий асистент в УПЛ: Гармаш – 6

Найкращий за системою «гол+пас»: Циганков – 11 (8+3)

Лідери за кількістю ігрового часу в УПЛ: Кадар – 1620 хвилин, Буяльський – 1390, Хачеріді – 1352, Морозюкі – 1302, Циганков – 1274.

Найкращий асистент в УПЛ: Громов – 7

Найкращий за системою «гол+пас»: Громов – 13 (6+7)

Лідери за кількістю ігрового часу в УПЛ: Лунін – 1620 хвилин, Сухоцький – 1530 (перейшов до «Слована»), Сваток – 1445, Гордієнко – 1415, Громов – 1366, Гречишкін (повернувся з оренди до «Шахтаря») – 1362, Опанасенко – 1330.

Дискваліфіковані: Чечер

Матч першого кола

Сезон 2017/18. Українська Прем'єр-ліга. 11-й тур

01.10.2017. Запоріжжя, стадіон «Славутич-Арена». 8,253 глядача

«Зоря» (Луганськ) - «Динамо» (Київ) - 4:4 (0:3)

«Зоря»: Лунін, Сухоцький, Сваток, Гордієнко (Бабенко, 90+3), Харатін, Караваєв (К), Гречишкін, Громов (Луньов, 90+2), Опанасенко, Іурі, Сілас.

«Динамо»: Коваль, Хачеріді, Віда, Кадар, Кендзьора, Гармаш, Сидорчук (К), Буяльський, Циганков (Морозюк, 81), Мбокані, Мораес (Бєсєдін, 84).

Голи: Харатін (56, з пенальті), Іурі (75), Сілас (80), Опанасенко (87) - Мбокані (14), Буяльський (33), Мораес (45), Гармаш (82).

Попереджені: Сухоцький (31), Гордієнко (48), Іурі (72), Гречишкін (90+1) - Віда (56), Хачеріді (71), Циганков (79), Гармаш (83), Мбокані (90+1).

Вернидуб Юрій

На засніжений НСК «Олімпійський» прийшли найстійкіші. Незважаючи на всі побоювання, матч таки відбувся, а поле стадіону витримало. Додаткова подія для «Динамо» - дебют Артема Шабанова в першій команді в офіційному матчі.

Перший тайм вийшов відверто сонним. Обидві команди створили по одному моменту, чого було занадто мало. Основна боротьба проходила в центрі поля. При чому футболісти змагалися між собою в тому, хто допустить менше технічних помилок. Без голів перший тайм і завершився.

Другий тайм «Зоря» почала помітно активніше «Динамо» і швидко домоглася результату. Харатін виявився на ударній позиції в центрі штрафного і сильним ударом буквально прошив Бойко. Олександр Хацкевич швидко зреагував, випустивши на поле свіжих Шапаренко і Вербича.

Беньямін дав результат практично відразу, результативно замкнувши передачу з лівого флангу і зрівнявши цифри на табло. Відновивши паритет, кияни продовжили атакувати великими силами, але пропустили гостру контратаку, яка стала результативною.

Ряд невдалих дій в обороні і відвертих провалів, привели до того, що з-за меж штрафного майданчика пробив Громов. За траєкторії, м'яч йшов у бік від воріт, але тут як тут опинився Іурі, підставив ногу і переправив сферу в ворота.

«Зоря» відійшла на свою половину поля, «Динамо» великими силами рушило вперед і знову зрівняло рахунок. Проникаючий пас в штрафну знайшов Мораєса, який відкотив під удар Циганкову. Віктор пробив точно в дальній кут.

Обидві команди прагнули перемогти, обидві йшли вперед, але на останньому етапі чогось бракувало. Відчайдушно діяли захисники, але вдалішими були гравці «Динамо».

Навіс з кутового на другій компенсованій хвилині став результативним - на дальній стійці головою успішно зіграв Кендзьора, принісши «біло-синім» три бали і довгоочікувану перемогу в результативному поєдинку.

22 тур. «Динамо» - «Зоря» - 3:2 (0:0)

«Динамо»: Бойко, Хачеріді, Піваріч, Кендзьора, Шабанов, Гармаш (Бесєдін, 78), Буяльський, Гонсалес (Вербіч, 54), Циганков, Шепелєв (Шапаренко, 54), Мораєс.

«Зоря»: Лунін, Сваток, Прийма, Харатін (Кабаєв, 67), Фаупала (Луньов, 83), Караваєв, Громов, Опанасенко, Іурі, Сілас (Бабенко, 59), Чеберко.

Голи: Вербич (59), Циганков (77), Кендзьора (90+2) - Харатін (50), Іурі (61).

50 «динамівських» матчів БЄСЄДІНА

Вийшовши на заміну в другому таймі поєдинку проти «Зорі», нападник Артем Бєсєдін провів свій ювілейний, 50-й, матч за «Динамо» (Київ).

Півтори сотні матчів ХАЧЕРІДІ та ГАРМАША

Матч із «Зорею» став ювілейним відразу для двох гравців «Динамо».

Беньямін ВЕРБИЧ: «Якщо виправимо спади та підйоми по ходу ігор, будемо виглядати ще краще»

Словенський півзахисник «Динамо» Беньямін Вербич у матчі із «Зорею», вийшовши на заміну, відзначився дебютним голом за нашу команду.

Артем БЄСЄДІН: «Добре, що перемогли, особливо після поразки від« Вереса »

Нападник «Динамо» Артем Бєсєдін прокоментував переможний матч своєї команди над луганською «Зорею» 3:2:

Віктор ЦИГАНКОВ: «Усі билися один за одного та заслужили перемогу»

Матч «Динамо» – «Зоря» почався з приємного моменту для півзахисника нашої команди Віктора Циганкова – він отримав нагороду найкращому молодому гравцю України 2017-го року за версією Sport.ua.

Артем ШАБАНОВ: «Показали характер та перемогли»

Для захисника нашої команди Артема Шабанова домашня зустріч із луганською «Зорею» стала першим офіційним матчем у футболці «Динамо».

Ігор СУРКІС: «Програючи два рази по ходу зустрічі, команда не зупинилася» (+ВІДЕО)

Президент «Динамо» Ігор Суркіс поділився враженнями від домашнього матчу його команди проти «Зорі» та перемоги на останніх хвилинах: