Арена Львів, Львів

Олександр Дердо (Одеська обл.)

Неділя, 25 лютого 2018 початок: 17:00

УПЛ. 21 тур. «Верес» - «Динамо». Прев'ю

У неділю, 25 лютого, в матчі 21-го туру УПЛ «Динамо» зіграє з «Вересом». Поєдинок відбудеться у Львові на «Арені Львів». Початок о 17:00. Пряма трансляція на «24 каналі».

«Верес»:

Місце в турнірній таблиці УПЛ: 5-е (20 матчів, 5 перемог, 11 нічиїх, 4 поразки, м'ячі - 22:16, 26 очок).

Кращий асистент в УПЛ: Степанюк - 7

Кращий за системою «гол + пас»: Степанюк (1+7)

Лідери за кількістю ігрового часу в УПЛ: Степанюк, Адамюк, Бандура (всі - по 1800 хвилин).

Дискваліфіковані: Сергійчук.

«Динамо»

Місце в турнірній таблиці УПЛ - 2-е (19 матчів, 12 перемог, 6 нічиїх, 1 поразка, м'ячі - 38:12, 42 очка).

Кращий асистент в УПЛ: Гармаш - 6

Кращий за системою «гол + пас»: Циганков (7+3)

Лідери за кількістю ігрового часу в УПЛ: Кадар - 1530 хвилин, Хачеріді - 1352 хвилини, Буяльський - 1300 хвилин.

Хацкевич Олександр

Олександр Хацкевич після матчу з АЕКом говорив про те, що команда поступово набирає обертів, але необхідність ротації залишається актуальною. Особливо якщо врахувати, що і Руслан Ротань, і Беньямін Вербич, зимові новачки, до літа можуть взяти участь за «Динамо» тільки у внутрішніх змаганнях.

Обидва вийшли в стартовому складі на матч з «Вересом». З'явився з перших хвилин і Йосім Піваріч. В заявці не виявилося Дениса Бойко, а його місце в воротах зайняв Артур Рудько. Не міг взяти участь в матчі і дискваліфікований Євген Хачеріді.

«Динамо» активно почало гру, провело ряд небезпечних атак, але дивідендів у вигляді забитих м'ячів це не принесло. Крім суперника, командам доводилося боротися ще й з промерзлих полем «Арени Львів». Багато в чому якість поля і вплинула на Миколу Морозюка - його результативна помилка на своїй половині поля призвела до того, що на 13-й хвилині Станіслав Куліш відкрив рахунок на користь «Вереса».

Не минуло й 10 хвилин, як Куліш знову опинився в центрі подій. Цього разу активний форвард господарів змусив порушити на собі правила Руслана Ротаня. Півзахисник не тільки заробив 11-метровий, але ще і отримав пряму червону картку. Сергій Сімінін з «точки» був точний.

Граючи в меншості, «Динамо» не опустило рук і продовжило нагнітати обстановку біля воріт «Вереса». Одна з атак нарешті привела до бажаного голу - Вербич прострілив у штрафну на Циганкова, який вразив ворота Бандури.

З перших хвилин другого тайму на поле вийшов Денис Гармаш, «Динамо» продовжило атакувати великими силами. В одному з моментів кияни двічі пробивали по воротах «Вереса», але й з ударом з-за меж штрафного, і з добиванням Бурди, Бандура впорався.

Активний в атаці Бурда був не менше активний і в оборонних діях. В одному з епізодів Микита буквально «скосив» в центрі поля суперника і отримав другу жовту картку, залишивши «Динамо» вдев'ятьох в середині другого тайму. Буквально відразу Пепе міг забивати третій м'яч «Вереса», але пробив з меж штрафного в штангу.

Сімінін, автор одного з м'ячів, через пару хвилин також був нагороджений другим «гірчичником», грубо збивши з ніг Вербича. За 20 хвилин до кінця матчу команди грали у складах 10 на 9.

Свій момент був і у Миколи Морозюка - капітан «Динамо» добре пробив зі штрафного, але м'яч, ударившись об стійку, полетів за межі поля.

І все ж різниця у фізичній «свіжості» і кількості гравців дала про себе знати за 10 хвилин до кінця - Кожанов пройшов по правому флангу і прострілив у штрафну з-під Піваріча. Морозюк не встиг накрити Степанюка, який в дотик переправив м'яч у ворота.

Незважаючи на всі старання, змінити рахунок киянам не вдалося. 3:1 – перша, історична, перемога «Вереса» над «Динамо».

Чемпіонат УПЛ. 21 тур

«Верес» - «Динамо» - 3:1 (2:1)

25.02.2018. Львів, «Арена Львів». 2721 глядач

«Верес»: Бандура, Адамюк, Борзенко, Сімінін, Каменюка, Каленчук, Карасюк, Кожанов, Пепі (Мягков, 58), Куліш (Морозенко, 72), Степанюк (Жуліо Сезар, 90).

«Динамо»: Рудько, Морозюк, Бурда, Кадар, Піварич, Буяльський, Циганков (Гонсалес, 74), Вербич, Ротань, Бєсєдін, Мораес (Гармаш, 46).

Голи: Куліш (13), Сімінін (23, з пенальті), Степанюк (82) - Циганков (42)

Вилучені: Сімінін (71) - Ротань (22), Бурда (67)

УПЛ. 28 тур. «Верес» - «Динамо». Превью

У неділю, 22 квітня, «Динамо» зіграє матч чергового, 28-го, туру УПЛ проти «Вереса». Початок трансляції - о 17:00.

Беньямін ВЕРБИЧ: «Ми програли внаслідок індивідуальних помилок»

Півзахисник київського «Динамо» поділився враженнями від виїзного матчу з «Вересом».

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Після другого вилучення емоції вже переважали над здоровим глуздом»

Головний тренер київського «Динамо» прокоментував виїзний поєдинок з «Вересом» під час післяматчевої прес-конференції.

Чемпіонат УПЛ. 21 тур. «Верес» - «Динамо» - 3:1 (звіт+відеоогляд)

«Верес» – «Динамо»: останні новини перед грою

У неділю, 25 лютого, київське «Динамо» зіграє на виїзді з рівненським «Вересом». Матч відбудеться у Львові на місцевій «Арена Львів», де рівненці проводять свої домашні матчі.

Гру «Верес» - «Динамо» транслюватиме телеканал «24»

Матч 21 туру Чемпіонату УПЛ «Верес» - «Динамо», який відбудеться сьогодні у Львові, у прямому ефірі покаже «24 канал».