Чемпіонат Прем'єр-ліги, Тур: 11

Славутич-Арена, м.Запоріжжя

Ярослав Козик (Мукачеве)

Неділя, 01 жовтня 2017 початок: 19:30

У неділю, 1 жовтня, на «Славутич-Арені» в Запоріжжі київське «Динамо» зустрінеться в гостях з луганською «Зорею». Початок зустрічі – о 19:30.

«ЗОРЯ» (Луганськ)

Місце в турнірній таблиці – 7-е (10 матчів, 2 перемоги, 4 нічиї, 4 поразки, м'ячі – 11:11, 10 очок).

Найкращий асистент в УПЛ: Громов – 2

Найкращий за системою «гол+пас»: Громов (2+2)

Найбільше ігрового часу в УПЛ: Сухоцький – 810, Гордієнко – 791, Гречишкін – 773, Опанасенко – 769, Лунін – 630.

Дискваліфіковані: немає

«ДИНАМО» (Київ)

Місце в турнірній таблиці – 2-е (9 матчів, 7 перемог, 2 нічиї, м'ячі – 20:3, 23 очка).

10.09. УПЛ. «Динамо» - «Олександрія» - 3:0

14.09. ЛЄ. «Динамо» - «Скендербеу» - 3:1

17.09. УПЛ. «Олімпік» - «Динамо» - 1:2

23.09. УПЛ. «Динамо» - «Верес» - 0:0

28.09. ЛЄ. «партизан» - «Динамо» - 2:3

Найкращі бомбардири в УПЛ: Циганков – 5, Мбокані - 4.

Найкращі асистенти в УПЛ: Гармаш – 4, Шепелєв - 2

Найкращий за системою «гол+пас»: Циганков (5+0)

Найбільше ігрового часу в УПЛ: Хачеріді – 766 хвилин, Кадар – 720, Циганков – 648, Коваль – 630, Сидорчук - 586

Статистика зустрічей у чемпіонаті України

Всього матчів – 34. 23 перемоги «Динамо», 7 нічиїх, 4 поразок, голи – 68:19 на користь «Динамо»

Ліга Парі-Матч. 30-й тур

21.05.2017. м. Київ, НСК «Олімпійський», 8 193 глядачі.

«Динамо» – «Зоря» – 1:2 (1:1).

«Динамо»: Коваль, Віда (к), Бурда, Морозюк, Антунеш, Очигава (Бєсєдін, 76), Шепелєв (Рибалка, 64), Буяльський, Гонсалес, Циганков (Ярмоленко, 64), Яремчук.

«Зоря»: Шевченко, Гордієнко, Петряк (Безбородько, 88), Харатін (Бабенко, 82), Ліпартія (Любенович, 66), Пауліньйо, Форстер, Гречишкін, Опанасенко, Бонавентуре, Чечер.

Голи: Морозюк (17) – Чечер (36), Бонавентуре (57).

Нереалізований пенальті: Форстер (74).

Попереджені: Очигава (14), Коваль (58) – Форстер (17), Гречишкін (60), Петряк (69), Любенович (71), Бабенко (86).

Хацкевич Олександр

Програму 11-го туру УПЛ закривала зустріч двох учасників групового турніру Ліги Європи. У Запоріжжі «Динамо» та «Зоря» зіграли внічию 4:4.

Повернувшись у чудовому настрої з Сербії, де був переможений «Партизан», динамівці відразу переключилися на чемпіонат України. Іншого виходу й бути не могло, з огляду на цінність кожного набраного очка і конкуренцію за перше місце. Нічия в попередньому турі з «Вересом» посунула киян на друге місце в турнірній таблиці, що ніяк не входило в плани дружини Олександра Хацкевича. У порівнянні з матчем із «Партизаном» наставник вніс до стартового складу три заміни - замість Піварича, Гонсалеса та Кравця вийшли Хачеріді, Мораес та Мбокані.

Після закінчення останніх зустрічей «Динамо» часто дорікали за погано проведені перші тайми і, навпаки, хвалили за другі. У Запоріжжі все сталося навпаки. Перший тайм став бенефісом атаки киян, початок поклав Мбокані, потім почин підтримали Буяльський і Мораес. 3:0 після першого тайму в матчі з бронзовим призером, учасником Ліги Європи - дуже непоганий початок! При цьому насторожували не завжди злагоджені дії в обороні та кілька вельми небезпечних моментів біля воріт Коваля.

Ніщо не віщувало біди й у другому таймі. Неспішний початок, атаки на зустрічних курсах. Далі ж - страшний сон для вболівальників киян, безліч припущених помилок і, як наслідок, втрата, здавалося, трьох уже набраних очок. Харатін і Сілас реалізували стандартні положення - пенальті та штрафний, Іурі чудово розібрався в епізоді і пробив з 10-ти метрів упритул зі стійкою...

Умовно матч можна розділити на три частини: три м'ячі від «Динамо», три від «Зорі» і кінець, у якому команди обмінялися забитими м'ячами. Чи могло «Динамо» перемогти? Безумовно, атакуюча і середня лінія виглядали пристойно, справно створювалися моменти. Але помилки в захисті, вина за які лежить не лише на номінальних гравцях оборонної лінії, перекреслили всі надії. На гол від Гармаша, який вивів киян вперед 4:3, луганчани через п'ять хвилин відповіли розрізною передачею і точним завершальним ударом від Опанасенка. У підсумку нічия, друга поспіль для «Динамо» в чемпіонаті.

Сезон 2017/18. Українська Прем'єр-ліга. 11-й тур

01.10.2017. м.Запоріжжя, стадіон «Славутич-Арена»

«Зоря» (Луганськ) - «Динамо» (Київ) - 4:4 (0: 3)

«Зоря»: Лунін, Сухоцький, Сваток, Гордієнко (Бабенко, 90+3), Харатін, Караваєв (К), Гречишкін, Громов (Луньов, 90+2), Опанасенко, Іурі, Сілас.

«Динамо»: Коваль, Хачеріді, Віда, Кадар, Кендзьора, Гармаш, Сидорчук (К), Буяльський, Циганков (Морозюк, 81), Мбокані, Мораес (Бєсєдін, 84).

Голи: Харатін (56, з пенальті), Іурі (75), Сілас (80), Опанасенко (87) - Мбокані (14), Буяльський (33), Мораес (45), Гармаш (82).

Попереджені: Сухоцький (31), Гордієнко (48), Іурі (72), Гречишкін (90+1) - Віда (56), Хачеріді (71), Циганков (79), Гармаш (83), Мбокані (90+1) .

Іще раз про нічию в Запоріжжі

Для «Динамо» Київ нічия з рахунком 4:4 стала всього другою в 90-літній історії!

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Наробили помилок на дві-три гри наперед»

Головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич поспілкувався з журналістами після виїзного матчу із «Зорею» (4:4):

УПЛ. 11-й тур. «Зоря» - «Динамо» - 4:4 (+ФОТО)

«Зоря» – «Динамо»: останні новини перед грою

У неділю, 1 жовтня, в Запоріжжі відбудеться матч 11-го туру української Прем’єр-ліги між луганською «Зорею» та київським «Динамо».

Ярослав Козик розсудить «Зорю» та «Динамо»

Комітет арбітрів ФФУ призначив на матч 11-го туру чемпіонату Української Прем’єр-ліги між луганською «Зорею» та київським «Динамо» в якості головного арбітра Ярослава Козика з Мукачевого (Закарпатська область).