Чемпіонат Прем'єр-ліги, Тур: 8

НСК "Олімпійський", м.Київ

Олександр Дердо (Чорноморськ)

Неділя, 10 вересня 2017 початок: 19:30

У неділю, 10-го вересня, в Києві на НСК «Олімпійський» відбудеться матч 8-го туру УПЛ «Динамо» (Київ) – «Олександрія» (Олександрія). Початок о 19:30.

«ДИНАМО» Київ

Місце в турнірній таблиці – 2-е (6 матчів, 5 перемог, 1 нічия, м'ячі – 15:2, 16 очок).

Останні 5 матчів у сезоні 2017/18:

11.08. УПЛ. «Динамо» - «Зірка» - 3:0

17.08. ЛЄ. «Марітіму» (Португалія) - «Динамо» - 0:0

20.08. УПЛ. «Динамо» - «Сталь» - 4:1

24.08. ЛЄ. «Динамо» - «Марітіму» (Португалія) – 3:1

02.09. ТМ. «Динамо» (Київ) – «Динамо» (Брест, Білорусь) – 7:0

Найкращі бомбардири в УПЛ: Мбокані, Циганков, Ярмоленко (залишив команду) - по 3.

Найкращі асистенти в УПЛ: Гармаш – 4, Шепелєв - 2

Найкращі за системою «гол+пас»: Ярмоленко (3+1), Гармаш (0+4)

Найбільше ігрового часу в УПЛ: Хачеріді – 496 хвилин, Віда – 450, Кадар – 450

Дискваліфіковані: немає

Травмовані: немає

«ОЛЕКСАНДРІЯ» (Олександрія)

Місце в турнірній таблиці – 11-е (7 матчів, 0 перемог, 4 нічиї, 3 поразки, м'ячі – 4:8, 4 очки).

Найкращі асистенти в УПЛ: Пономар - 2

Найкращі за системою «гол+пас»: Грицук (1+1), Пономар (0+2)

Найбільше ігрового часу в УПЛ: Банада – 521 хвилина, Бацула – 500, Каленчук - 497

«Динамо» – «Олександрія» – 6:0 (3:0).

«Динамо»: Коваль – Пантич, Віда, Кадар – Морозюк, Сидорчук, Шепелєв (Рибалка, 66), Антунеш – Гармаш (Гонсалес, 66), Бєсєдін (Циганков, 75), Ярмоленко (к).

«Олександрія»: Леванідов, Симінін, Огіря (Запорожан, 46), Бондаренко, Мягков, Пономар (к, Куліш, 77), Цуріков, Полярус (Леонов, 64), Чеботаєв, Банада, Басов.

Голи: Ярмоленко (7, пен.), Бєсєдін (12, гольовий пас – Ярмоленко), Гармаш (45+2, Морозюк, 57, Морозюк), Морозюк (73), Циганков (80, Сидорчук).

Шаран Володимир

У 8-му турі УПЛ «Динамо» на рідному «Олімпійському» перемогло «Олександрію» 3:0!

Відразу п'ятнадцять динамівців на початку вересня були викликані до лав своїх національних збірних. З огляду на цей факт, Олександр Хацкевич до стартового складу на гру з «Олександрією» включив лише трьох виконавців, котрі відіграли за свої «репрезентації», це захисники Тамаш Кадар, Євген Хачеріді та Йосип Пиварич. Звертає на себе увагу капітанська пов'язка на руці Сергія Сидорчука, що дісталася гравцеві за відсутності номінальних віце-капітанів Домагоя Віди та Олега Гусєва. Замість Андрія Ярмоленка, який перейшов в останніх числах серпня до «Боруссії» з Дортмунда, на правому фланзі атаки місце зайняв Віктор Циганков.

Статистика попередніх зустрічей команд у чемпіонаті України була невтішною для команди з Кіровоградської області. З 12 проведених поєдинків в активі «біло-синіх» 11 перемог при одній нічиїй, різниця м'ячів 40:4 виглядає і зовсім непристойно. Втім, навряд чи ці цифри додавали оптимізму динамівцям, для яких нині кожен матч немов останній, без найменшого права на помилку.

Господарі поля з перших хвилин взялися шукати шляхи до воріт Паньківа, практично всі дії проходили на гостьовій половині поля. У першому таймі динамівці вивчали слабкі сторони суперника, методично розхитували захист, залишивши забиті м'ячі на другий тайм. З гольових епізодів варто відзначити атаку на 29-й хвилині, що завершилася неточним ударом Гонсалеса з кута воротарського.

Набагато більше емоцій і позитивних новин принесла вболівальникам «Динамо» друга половина зустрічі. Розуміючи, що з кожною хвилиною олександрійці все менше і менше думають про атаку, обираючи синицю в руці у вигляді одного набраного в столиці очка, справу відкладати в довгий ящик було не варто.

Перші два м'ячі команда Хацкевича забила після розіграшу кутових. На 52-й хвилині Хачеріді виграв позицію і точно пробив з лінії воротарського. Через дюжину хвилин Євген головою після навісу скинув м'яч на Мбокані, який без шансів для кіпера подвоїв рахунок. А заключну крапку в зустрічі поставив Циганков, який чудово провів матч. На 67-й хвилині Віктору вдався блискучий удар у самий кут з 18-ти метрів!

І за рахунку 3:0 кінець поєдинку ряснів небезпечними моментами, Паньків виграв очні дуелі у Артема Кравця і Жуніора Мораеса. Гості могли скоротити розрив у рахунку на 84-й хвилині, заодно перервавши безгольову серію з 223 хвилин (на початок сьогоднішньої гри), але Коваль вийшов вчасно з воріт, не давши пробити Пономарю. До кінця зустрічі рахунок так і не змінився, в заключних п'яти матчах чемпіонату України «Динамо» здобуває четверту перемогу!

Сезон 2017/18. Прем'єр Ліга. 8-й тур

10.09.2017. м.Київ, НСК «Олімпійський»

«Динамо» (Київ) - «Олександрія» - 3:0 (0:0)

«Динамо»: Коваль, Хачеріді, Морозюк, Кадар, Піварич, Гармаш (Мораес, 70), Сидорчук (к), Буяльський, Гонсалес (Шепелєв, 79), Циганков, Мбокані (Кравець, 70).

«Олександрія»: Паньків, Бондаренко, Цуріков, Запорожан (к), Гітченко, Сітало (Пономар, 76), Пашаєв, Грицук (Каленчук, 71), Старенький (Полярус, 57), Бацула, Банада.

Голи: Хачеріді (52), Мбокані (65), Циганков (67).

Попереджені: Гонсалес (45), Сидорчук (89) - Банада (56).

100 матчів Жуніора МОРАЕСА

Матч із «Олександрією» став ювілейним, сотим, у чемпіонатах України для нападника «Динамо» Жуніора Мораеса.

Віктор ЦИГАНКОВ – найкращий гравець 8-го туру чемпіонату УПЛ

Українська Прем’єр-Ліга, опитавши фахівців, які входять до експертної ради, визначила найяскравішого футболіста з усіх, які взяли участь в іграх 8-го туру Чемпіонату УПЛ.

«Динамо» здійснює мрії дітей із Катюжанки

У рамках програми Фан-клубу ФК «Динамо» (Київ) «За руку з Кумиром» перед кожним домашнім матчем «Динамо» футболістів обох команд виводять на поле діти.

Ігор СУРКІС: «Навіщо викликати футболістів до збірної, якщо вони там не грають?»

Президент «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував перемогу «Динамо» над «Олександрією» (3:0) та відповів на запитання стосовно переходу Андрія Ярмоленка до «Борусії»:

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Циганкова попросив діяти сміливіше»

Головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич в ефірі програми «Профутбол» прокоментував переможний матч із «Олександрією» та інші не менш цікаві теми.

Євген ХАЧЕРІДІ: «Забив після того, як помінявся позицією із Сидорчуком»

Автор першого забитого м'яча у ворота «Олександрії» захисник Євген Хачеріді поділився враженнями від переможного матчу:

Володимир ШАРАН: «Хід поєдинку вирішили два кутових біля наших воріт»

Головний тренер «Олександрії» прокоментував виїзний матч своєї команди проти київського «Динамо» (3:0):

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Стандартні положення зіграли ключову роль»

Прес-конференція головного тренера «Динамо» (Київ) Олександра Хацкевича після домашньої перемоги над «Олександрією» (3:0):

УПЛ. 8-й тур. «Динамо» – «Олександрія» – 3:0 (+ФОТО)

УПЛ. «Динамо» - «Олександрія». Прев’ю

Леонід Буряк: «У «Олександрії» є самовіддача та організований колектив»

У якості експерта перед матчем із «Олександрією» ми попросили виступити легендарного футболіста «Динамо», володаря Кубка Кубків та Суперкубка УЄФА Леоніда Буряка, який 2012 року певний час очолював «Олександрію»:

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Попрощалися з Ярмоленком, готуємося до «Олександрії»

У середу ввечері динамівці провели тренування на базі в Кончі-Заспі, участь у якому також узяли футболісти, які повернулися з розташування збірних України та Угорщини.

Олександр Дердо – арбітр матчу між «Динамо» та «Олександрією»

Комітет арбітрів ФФУ оприлюднив призначення офіційних осіб на матчі 8-го туру чемпіонату Української Прем’єр-ліги.

Акредитація на матч «Динамо» — «Олександрія»

Приймаються заявки на акредитацію на матч 8-го туру Прем'єр-Ліги України сезону 2017/2018 між командами «Динамо» (Київ) та «Олександрія» (Олександрія), який відбудеться 10-го вересня о 19:30 на НСК «Олімпійський».