Динамо К Стремсгодсет
Товариський матч, Тур: 7

Футбольний центр Марбельї, м. Марбелья

П'ятниця, 17 лютого 2017 початок: 17:00

У заключному матчі на тренувальних зборах в Іспанії 17 лютого київське «Динамо» зустрінеться з норвезьким «Стремсгодсетом».

Рік заснування: 1907

Досягнення: чемпіон Норвегії (2): 1970, 2013, володар Кубка Норвегії (5): 1969, 1970, 1973, 1991, 2010

Підсумкове місце в чемпіонаті Норвегії 2016: 7-е (30 матчів: 12 перемог, 8 нічиїх, 10 поразок, різниця м'ячів – 44:40)

Найкращий бомбардир: Маркус Педерсен (форвард, 26 років  – 8 голів у 19 матчах)

Найкращий асистент: Ларс Вільсвік (захисник, 28 років – 6 гольових передач у 29 матчах)

Основний голкіпер: Еспен Бугге Петтерсен (36 років).

Капітан: Ларс-Крістофер Вільсвік (28 років, народився у західному Берліні, грав за збірну Норвегії. В команді з 1 січня 2010 року, підписав контракт у якості вільного агента. Раніше виступав за ФК «Ліхтерфельдер Берлін», нині – «Вікторія 1889 Берлін», вихованцем якого являється). Правий захисник.

Середній вік гравців першої команди: 25,0

Найбільш вікові гравці: Еспен Бугге Петтерсен (36 років, голкіпер), Мунір Хамуд (31 рік, півзахисник), Хеннінг Хаугер (31 рік, півзахисник)

Актуальне представництво в національних збірних: Маркус Педерсен (Норвегія, 9 матчів, 1 гол)

Головний тренер: Тор Оле Скалерада (46 років, Норвегія), на посаді головного тренера – з 18 жовтня 2016 року. Статистика в офіційних матчах: 4 матчі, 2 перемоги, 1 нічия, 1 поразка

Зустріч з інтервалом у один рік

17 лютого 2016 року, київське «Динамо» провело заключний контрольний матч на другому тренувальному зборі 2016-го року в Іспанії, зігравши зі… «Стремсгодсетом», з яким зустрінеться у той самий день вже у 2017 році.

Контрольний матч

17.02.2016. Футбольний центр Марбельї. 50 глядачів

«Динамо» – «Стремсгодсет» (Норвегія) – 2:1 (0:0)

«Динамо»: Шовковський (к) – Сильва, Хачеріді, Драгович, Віда – Рибалка (Петрович, 78) – Ярмоленко (Яковенко, 64), Гармаш (Буяльський, 60), Буяльський (Сидорчук, 33), Гонсалес (Гусєв, 70) – Теодорчик (Яремчук, 71).

«Стремсгодсет»: Петтерсен, Хамуд (Сторфлор, 70), Парр, Педерсен (Дембеле, 59), Овенстад, Кастраті (Нгуен, 84), Абу, Аджей-Боатенг (Мадсен, 75), Вілсвік, Хойбратен (Маркович, 75), Валсвік.

Голи: Ярмоленко (60), Гусєв (77, з пенальті) – Кастраті (72, з пенальті).

Нереалізований пенальті: Педерсен (43, голкіпер).

Контрольні матчі в 2016 році:

28.01.2017. «Стремсгодсет» - «Фрам» (Рейк’явік, Ісландія) – 6:1

02.02.2017. «Стремсгодсет» - «Кальмар» (Кальмар, Швеція) – 1:1

05.02.2017. «Стремсгодсет» - «ЛАСК» (Лінц, Австрія) – 2:0

На даний момент «Стремсгодсет» готується до нового сезону чемпіонату Норвегії, який стартує 2 квітня. З Ліги Європи 2016/2017 команда вилетіла ще влітку, поступившись за сумою двох матчів у другому раунді датському «Сендерійську» (1:2, 2:2).

Скуллеруд Тор Оле

Як і рік тому, київське «Динамо» завершувало зимові тренувальні збори в Іспанії матчем 17 лютого проти норвезького «Стремсгодсета».

Ця гра, що стала генеральною репетицією перед відновленням офіційних матчів сезону, відбулася на центральному полі Футбольного центру Марбельї.

«Біло-сині» мали відкривати рахунок ще на самому початку зустрічі - на восьмій хвилині Гонсалес вискочив на рандеву з голкіпером Петтерсеном, але не переграв його. Небезпечно пробивав зі штрафного Морозюк - вже здавалося, що м’яч опустився до сітки, але насправді він влетів до неї з зовнішньої сторони.

В середині тайму м’яч усе ж побував у воротах - після ефектного удару Гонсалеса в падінні Віда переправив м’яч у сітку, але арбітри зафіксували офсайд у хорвата. У відповідь воротам «Динамо» з близької відстані загрожував Педерсен, але надійно зіграв Рудько.

У другому таймі на вістрі атак «біло-синіх» часто опинявся Гармаш, проте цього дня йому не щастило із завершенням атак.

Сергій Ребров в останній грі обмежився лише однією заміною, проте саме вона виявилася результативною - рахунок у грі на 75-й хвилині відкрив Бєсєдін, який вийшов на поле десятьма хвилинами раніше. Ярмоленко з кутового накинув м’яч точно на Антунеша, який гарматним пострілом з-за лінії штрафного поцілив у поперечину. Бєсєдіна не підвело відчуття голу - він вдало зіграв на добиванні.

А вже у компенсований час «Динамо» забило другий м’яч. Арбітр призначив пенальті за фол проти Буяльського, до позначки підійшов Андрій Ярмоленко і з другої спроби на добиванні переграв Петтерсена.

Вже завтра команда Сергія Реброва повернеться до Києва, де продовжить підготовку до поновлення сезону та першого після зимової перерви офіційного матчу - проти «Зорі».

17.02.2017. Футбольний центр Марбельї

«Динамо» – «Стремсгодсет» (Норвегія) – 2:0 (0:0)

«Динамо»: Рудько - Морозюк, Віда, Пантич, Антунеш - Шепелєв - Ярмоленко (к), Гармаш, Буяльський, Гонсалес - Яремчук (Бєсєдін, 63).

«Стремсгодсет» (стартовий склад): Петтерсен, Вілсвік, Глеснес, Хойбратен, Рінгстад, Жраді, Токстад, Хаугер, Андерсен, Енгблом, Педерсен.

Голи: Бєсєдін (75), Ярмоленко (90+2)

Микола МОРОЗЮК: «Найголовніше – за тиждень бути в оптимальних кондиціях»

Захисник «Динамо» Микола Морозюк коротко оцінив форму команди після заключного контрольного матчу на зборах проти «Стремсгодсета» (2:0).

Товариський матч. «Динамо» – «Стремсгодсет» – 2:0 (+ВІДЕО)

«Динамо» – «Стремсгодсет»: останні новини перед грою

У п’ятницю, 17 лютого, київське «Динамо» проведе останній матч на завершальному етапі підготовки до поновлення офіційної частини сезону.

Дивіться гру «Динамо» – «Стремсгодсет» на клубному каналі у YouTube та в мобільному додатку!

17 лютого київське «Динамо» проведе свій заключний товариський матч на другому тренувальному зборі в Іспанії.

«Динамо» - «Стремсгодсет»: представляємо суперника