Динамо К Осієк
Товариський матч, Тур: 1

Футбольний центр, м. Марбелья

Вівторок, 07 лютого 2017 початок: 17:30

Першим суперником «Динамо» на другому підготовчому зборі в Іспанії стане представник чемпіонату Хорватії, футбольний клуб «Осієк» з однойменного міста.

Рік заснування: 1947

Досягнення: володар Кубка Хорватії (1999), бронзовий призер чемпіонату Хорватії (1992, 1995, 1998, 2000, 2001, 2008), фіналіст Кубка Хорватії (2012)

Поточне місце в чемпіонаті: 3-є з 10-ти команд вищого дивізіону (11 перемог, 5 нічиїх, 4 поразки, голи 28:18, відставання від лідера - 14 очок)

Місце в чемпіонаті за підсумками минулого сезону: 8-е (В7, Н13, П16, голи 27:49)

Головний тренер: Зоран Зекіч (42 роки)

Зекіч - вихованець клубу, починав кар’єру гравця саме в «Осієку». Грав у більш ніж 15-ти клубах, більшість із яких - хорватські.

Тренерська кар’єра: «Максимір» (2010-2013), «Шеріф» (2014 - 2015) - володар Кубка Молдови, бронзовий призер чемпіонату Молдови, «Осієк» (2015 - н.ч.)

Найкращі бомбардири у поточному сезоні: Музафер Еюпі (28 років, Македонія) - 8 голів у 15 матчах, Антоніо Перошевич (24 роки, Хорватія) - 5 голів у 16 матчах

Найбільш досвідчені гравці клубу в поточному складі: Звонімір Мікуліч (голкіпер, 27 років) - 122 матчі, Антоніо Перошевич (форвард, 24 роки) - 121 матч

Український слід

Одним із нечисленних легіонерів у нинішньому складі «Осієка» є українець Дмитро Льопа (28 років). У минулому сезоні він грав в Угорщині за «Академію Пушкаша». В Україні виступав за «Дніпро», «Кривбас», «Карпати», «Металург» (Запоріжжя), «Металіст». У поточному сезоні Льопа зіграв за «Осієк» 7 матчів у чемпіонаті, 5 із яких - у стартовому складі.

Динамівський слід

Вихованцем «Осієка» є захисник «біло-синіх» Домагой Віда. Дебютував за основну команду в 2006 році, виступав за клуб до 2010. Загалом Віда провів за «Осієк» 90 матчів у чемпіонаті Хорватії, забив 6 голів.

Цікавий факт

Найбільш зірковим вихованцем клубу є Давор Шукер, найкращий бомбардир збірної Хорватії всіх часів, з липня 2012 року і понині - президент Федерації футболу Хорватії. Володар Ліги чемпіонів та Міжконтинентального кубка 1998 у складі мадридського «Реала», бронзовий призер ЧС-1998, найкращий бомбардир ЧС-1998, третій футболіст світу за версією ФІФА у 1998 році.

Товариські матчі в 2017 році:

29 січня. «Осієк» - «Локомотив» (Москва, Росія) - 1:2

1 лютого. «Осієк» - «Славія» (Прага, Чехія) - 2:1

4 лютого. «Осієк» - «Рубін» (Казань, Росія) - 2:1

Найближчий офіційний матч: 19 лютого, «Осієк» - «Рієка» (лідер чемпіонату)

Зекіч Зоран

Суперником «Динамо» у першому матчі на другому підготовчому зборі в Іспанії став представник чемпіонату Хорватії, футбольний клуб «Осієк» з однойменного міста.

Тренерський штаб киян на чолі із Сергієм Ребровим задіяв у матчі два повноцінних склади, які за деякими винятками зіграли по тайму кожен. Не змогли взяти участь у поєдинку Михайличенко, Шепелєв та Гонсалес, які працюють за індивідуальною програмою. Новачок команди Пантич зайняв місце центрального захисника.

З перших хвилин кияни діяли впевнено, створивши кілька непоганих моментів біля воріт суперника, але загострюючий пас Буяльського перехопили захисники, а після удару Мораеса м’яч просвистів над поперечиною. Те, що не вдалося партнерам, зміг зробити Циганков: Морозюк чудово прострілив справа, Мораес відчув, що сам дальню стійку замкнути не зможе, тому відкотив м’яч на лінію воротарського майданчика під удар Циганкову, і Віктор у дотик відправив м’яч у сітку. Мав нагоду динамівський вінгер відзначитися ще раз, але на його удар метрів з 20-ти встиг зреагувати воротар. У цілому, «Динамо» більше володіло м’ячем та розігрувало свої атаки, але «Осієк» організовано та злагоджено діяв у захисті.

У перерві тренери майже повністю змінили решту складу, щоб варіювати ігрові зв'язки та щоб усі футболісти могли отримати приблизно однакове ігрове навантаження. На початку тайму хорвати активізувалися: в одному епізоді команду довелося рятувати Очигаві, який в останній момент вибив м’яч, а у другому надійним сейвом відзначився Рудько після удару Бобана метрів з 16-ти.

За 15 хвилин до завершення основного часу хорвати спромоглися зрівняти рахунок в результаті швидкої атаки та влучного пострілу Кнежевича у верхній кут воріт. У час, що залишився до фінального свистка, кияни змогли вирвати перемогу: вони провели чудову атаку, на завершальній стадії якої Циганков віддав м’яч в район одинадцятиметрової позначки, куди набігав Оріховський, і Павло сильним ударом вивів свою команду вперед, встановивши остаточний рахунок у матчі.

Наступний поєдинок «Динамо» проведе у п’ятницю, 10 лютого, проти «Шаньдун Лунен» (Китай). Початок о 18.00.

Контрольний матч

07.02.2017. Іспанія, м. Марбелья, Футбольний центр

«Динамо» (Київ, Україна) – «Осієк» (Хорватія) – 2:1 (1:0)

«Динамо» (1-й тайм): Коваль, Морозюк (Бурда, 31), Пантич, Віда, Антунеш, Рибалка, Гармаш, Буяльський, Ярмоленко, Циганков (Бесєдін, 31), Мораес.

«Динамо» (2-й тайм): Рудько, Бурда, Хачеріді, Віда (Морозюк, 57), Очигава, Корзун, Сидорчук, Оріховський, Бєсєдін, Ярмоленко (Циганков, 61), Яремчук.

«Осієк» (стартовий склад): Малениця, Баришич, Барац, Міоц, Бенедик, Ейюпі, Перошевич, Лесьяк, Шкорич, Пушич, Льопа, Лукич.

Запасні: Микулич, Житняк, Лончар, Джолан, Бобан, Войнович, Шполярич, Марин, Лєко, Шимунец, Гргіч, Луліч, Петрович, Маташ, Кнежевич.

Голи: Циганков (19), Оріховський (89) – Кнежевич (76).

Товариський матч. «Динамо» – «Осієк» – 2:1 (+ВІДЕО)

Суперником «Динамо» у першому матчі на другому підготовчому зборі в Іспанії став представник чемпіонату Хорватії, футбольний клуб «Осієк».

«Динамо» – «Осієк»: останні новини перед грою

У вівторок, 7 лютого, київське «Динамо» проведе перший контрольний матч на заключному етапі зимової підготовки до поновлення сезону.

Пробіжка і розминка у день гри з «Осієком»

Дивіться гру «Динамо» – «Осієк» на клубному каналі у YouTube та в мобільному додатку!

7 лютого київське «Динамо» проведе свій перший товариський матч на другому тренувальному зборі в Іспанії.

Представляємо суперника: «Осієк» (Хорватія)