Динамо К Тяньцзинь Теда
Товариський матч, Тур: 2

Футбольний центр, м. Марбелья

Неділя, 22 січня 2017 початок: 17:00

У неділю, 22 січня, другим суперником київського «Динамо» на першому іспанському зборі стане представник чемпіонату Китаю – «Тянцзинь Теда».

Клуб засновано в 1957 році під назвою «Тянцзинь Сіті». Протягом 60-річної історії дев’ять разів змінював назву, під нинішньою виступав протягом трьох періодів (1998-1999, 2002, 2005 – до теперішнього часу).

Досягнення: чемпіон Китаю (1960, 1980, 1983 – у Північній Лізі), володар Кубка Китаю (1960, 2011), володар Суперкубка Китаю (2012).

Місце в чемпіонаті 2016 року: 10-е з 16-ти команд, 36 очок, 9 перемог, 9 нічиїх, 12 поразок. Забито 38 голів (восьмий показник у лізі), пропущено 50 (13-й показник у лізі)

Головний суперник у чемпіонаті: «Бейцзін Гоань» (п’яте місце в сезоні 2016 року)

Позиція у клубному рейтингу Азії: 93

Найкращий бомбардир: Мбайє Діане (25 років, Сенегал). Перейшов перед стартом сезону 2016 року з угорського «Уйпешту». У 27 матчах забив 10 м’ячів.

Найкращий асистент: Ху Рентьян (4 гольові передачі)

Головний тренер: Жайме Пашеку (Португалія), 58 років, затверджений на посаді головного тренера команди 2 серпня 2016 року

Цікавий факт: завершивши свої виступи у складі київського «Динамо», білорус Олександр Хацкевич продовжив свою кар’єру саме у «Тянцзинь Теда» (який тоді мав назву «Тянцзинь Каншифу»). У сезоні 2004 року він провів у Китаї 10 матчів, в яких відзначився одним забитим м’ячем.

Інші відомі футболісти: 2003 рік – Стіг Тофтінг (Данія), 2004 рік – Ахмет Дурсун (Туреччина), 2007-2008 рр. – Юріца Вучко (Хорватія), 2009 рік – Даміано Томмазі (Італія). Взимку 2017 року контракт із клубом підписав Джон Обі Мікель (Нігерія), який протягом десяти років виступав за лондонський «Челсі».

Товариські матчі «Тянцзинь Теда» на нинішніх зимових зборах:

14.01, «Тянцзинь Теда» – «Санкт-Паулі» (Німеччина) – 2:6 (голи – Обі Мікель, Ванг Донг, пенальті)

17.01, «Тянцзинь Теда» – «Динамо» (Бухарест, Румунія) – 0:1

Історія протистояння

Раніше «Динамо» та «Тянцзинь Теда» між собою не зустрічалися. Що стосується поєдинків із представниками китайської Суперліги, то за останніх п’ять років «біло-сині» зіграли два спаринги – взимку 2012-го переграли «Гуанчжоу Евергранде» (4:0), а взимку 2016-го здолали «Цзянсу Сайнті» (3:2).

Нагадаємо, що пряма трансляція товариського матчу «Динамо» (Київ, Україна) – «Тянцзинь Теда» (Китай) розпочнеться 22 січня о 17:00 на нашому клубному каналі в YouTube.

Jaime Moreira Pacheco

У другому контрольному матчі на зборі в Іспанії «Динамо» впевнено перемогло представника вищого дивізіону чемпіонату Китаю «Тяньцзинь Теда»!

На першому зборі Сергій Ребров традиційно надає всім футболістам ігровий час, задіюючи в матчах якомога більшу кількість виконавців. У кожному з таймів виходять два різні склади, жоден із яких аж ніяк не можна назвати основним. Гравці притираються один до одного, награють зв'язки, комбінації...

Як і в поєдинку днем ​​раніше проти «Санкт-Паулі», кияни багато і різноманітно атакували, перевершуючи суперника у швидкості, русі, ігровому мисленні. Що й казати, якщо лише на заключних хвилинах матчу гравці «Тяньцзинь Теди» змогли довести атаку до удару по воротах. До цього часу «біло-сині» зуміли створити з десяток чудових моментів, два з яких стали результативними.

У середині першого тайму Денис Гармаш в дотик переправив у ворота м'яч після навісу Дерліса Гонсалеса. Маючи повну перевагу, динамівці подовгу контролювали м'яч, а коли втрачали його, відразу вступали в пресинг. На початку другого тайму Андрій Ярмоленко обігрався з Олександром Тимчиком, точним ударом подвоївши рахунок. Наприкінці зустрічі Ярмоленко записав на свій рахунок і результативну передачу, з якої Артем Громов головою забив ще один м'яч. У другій грі поспіль кияни тричі засмучують воротарів суперника.

Попереду у «Динамо» два тренувальних дні, а наступний спаринг команда проведе 25-го січня проти австрійського «Ліферінга».

Контрольний матч

22.01.2017. Іспанія, м.Марбелья, Футбольний центр

«Динамо» - «Тяньцзинь Теда» - 3:0 (1:0)

«Динамо» (1 тайм): Коваль - Михайличенко, Хачеріді, Очігава, Морозюк - Корзун, Гармаш, Буяльський, Гонсалес, Циганков - Бєсєдін (Яремчук, 25)

«Динамо» (2 тайм): Бущан - Тимчик, Бурда, Віда, Антунеш - Рибалка - Сидорчук, Шепелєв, Громов, Ярмоленко - Гладкий.

Голи: Гармаш (27, гольовий пас Гонсалеса), Ярмоленко (54, Тимчик), Громов (87, Ярмоленко).

Товариський матч. «Динамо» - «Тяньцзинь Теда» - 3:0 (+ВІДЕО)

У другому контрольному матчі на зборі в Іспанії «Динамо» впевнено перемогло представника вищого дивізіону чемпіонату Китаю «Тяньцзинь Теда».

«Динамо» – «Тянцзинь Теда»: останні новини перед грою

Сьогодні київське «Динамо» проведе свій другий контрольний матч на тренувальному зборі в Іспанії.

Представляємо суперника. «Тянцзинь Теда» (Китай)