Товариський матч, Тур:

Стадіон "Динамо" ім.В.В.Лобановського, м.Київ

Євген Арановський (Київ)

Субота, 12 листопада 2016 початок: 13:00

У суботу, 12 листопада, київське «Динамо» проведе контрольний матч із молдавським клубом «Мілсамі».

Цей клуб із міста Оргеєва було засновано в 2005 році. Перша назва - «Вііторул», «Мілсамі» - з 2010 року.

У сезоні 2008/2009 виграв Дивізіон «А» першості Молдови, завоювавши право виступати в Національному дивізіоні (вищий дивізіон чемпіонату Молдови). У дебютному сезоні на вищому рівні клуб посів восьме місце.

За підсумками сезону 2011/2012 клубний музей «Мілсамі» поповнився першими трофеями - національними Кубком та Суперкубком.

У сезоні 2014/2015 «Мілсамі» вперше став чемпіоном Молдови.

Найкращі досягнення в єврокубках: раунд плей-оф Ліги Європи (загалом - 4 сезони в турнірі), третій кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів (1 сезон).

За підсумками минулого сезону клуб посів шосте місце.

Поточне місце в чемпіонаті - 1-е (13 матчів, 10 перемог, 1 нічия, 2 поразки, різниця м'ячів - 29:5, 31 очко).

Головний тренер - Андріан Сосновський (39 років, громадянство - Молдова, Росія). Виступав за київське «Динамо» в 1997-98 (жодного матчу в першій команді, 29 матчів, 2 голи у складі «Динамо-2», 22 матчі у складі «Динамо-3»). Завершив ігрову кар'єру в сезоні 2012/2013 у «Мілсамі». Очолив клуб у 2016 році.

На кого звернути увагу

Найбільше хвилин на полі в поточному сезоні

1170 - Раду Міцу (воротар, 22 роки)

1075 - Петр Раку (захисник, 29 років)

1013 - Ілля Жигульов (півзахисник, 20 років, Росія)

Найкращі бомбардири

5 - Ігор Банович (півзахисник, 29 років, Хорватія)

4 - Георгій Андроник (півзахисник, 25 років)

4 - Микола Зенько (нападник, 27 років, Білорусь)

Українець у складі: Сергій Мельник (захисник, 28 років, в Україні виступав за «Чорноморець», ФК «Одеса», «Нива» Вінниця, ФК «Суми»).

Сосновскі Адріан

У день гри Україна - Фінляндія а стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського відбувся товариський матч між київським «Динамо» і молдавським «Мілсамі».

У цій грі прийняли участь всі гравці, які залишилися в основній обоймі після від'їзду інших до своїх збірних, розбавлені молодіжним складом. Гості, яких очолює екс-динамівець Андріан Сосновський, прибули до Києва у своєму оптимальному складі.

З перших хвилин на полі була відчутна ігрова перевага динамівців, яка втілилася в гол на 20-й хвилині зустрічі. Гусєв з лівого флангу «черпаком» накинув м'яч на голову Гармашу, який у стрибку кивком переправив його під штангу. За вісім хвилин Денис відплатив Олегу за пас, заробивши пенальті, який досвідчений Гусєв з легкістю реалізував. А під завісу тайму Віталій Буяльський вдало зіграв на добиванні після того, як кіпер гостей зреагував на сильний удар Морозюка з близької дистанції.

У середині другого тайму Буяльський оформив дубль, ефектно перекинувши м'яч через воротаря з лінії штрафного після пасу 19-річного Володимира Шепелєва, який, до речі, ще не провів жодного офіційного матчу за першу команду «Динамо». Також вперше зіграв за перший склад Жуніор Ахіссан, який днями відзначив свій 20-річний ювілей. Він вийшов на заміну в середині другого тайму. А відразу після перерви на полі з'явився івуарійський центрбек Седрік Гогуа, який знаходиться в «Динамо» на перегляді.

У другому таймі «біло-сині» забили три голи. Нарешті перервав свою безгольову серію Гладкий, забивши п'ятий гол «Динамо» у ворота «Мілсамі», а вже у компенсований час справжній шедевр ударом зі штрафного виконав Сергій Мякушко. Відразу після його голу пролунав фінальний свисток.

Товариський матч

«Динамо» - «Мілсамі» - 6:0 (3:0)

12.11.2016. Київ. Стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського

«Динамо»: Шовковський (к) (Рудько, 31, Коваль, 61) - Морозюк, Бурда (Селін, 74), Очігава (Седрік Гогуа, 46), Макаренко - Рибалка (Шепелєв, 61) - Мякушко, Гармаш, Буяльський (Михайличенко, 74), Гусєв (Ахіссан, 67) - Мораес (Гладкий, 46)

«Мілсамі»: Мутса, Гуштюк, Мельник, Брум, Граур (Дєдов, 83), Кожокару (к), Бановіч (Дулгієр, 68), Яскінович, Белло, Білоус, Женко.

Голи: Гармаш (20), Гусєв (28, пенальті), Буяльський (34, 71), Гладкий (72), Мякушко (90+3).

Попередження: Яскінович (83)

Віталій БУЯЛЬСЬКИЙ: «Після гри тренер усіх похвалив та сказав, що добре відпрацювали»

Півзахисник київського «Динамо» в товариському матчі з молдавським клубом «Мілсамі» записав на свій рахунок два забитих м'ячі.

Євген ХАЧЕРІДІ проти «Мілсамі» не зіграє

Центральний захисник нашого клубу Євген Хачеріді не зможе взяти участі в товариському матчі з лідером поточного чемпіонату Молдови, ФК «Мілсамі», запланованого до проведення на стадіоні «Динамо» імені В.В. Лобановського 12 листопада.

Сергій РЕБРОВ: «У нас попереду напружений місяць»

Головний тренер ФК «Динамо» Київ розповів про підготовку команди в паузі на матчі збірних.

Представляємо суперника: «Мілсамі» (Молдова)

«Динамо» проведе спаринг із молдовським клубом «Мілсамі»

У зв'язку з проведенням матчів національних та молодіжних збірних різних країн світу Ліга Парі-матч взяла двотижневу паузу.