Товариський матч, Тур:

НТБ «Динамо», Чапаївка

Іван Бондар (Київ)

Субота, 25 червня 2016 початок: 18:00

Свій другий контрольний матч у це літнє міжсезоння київські динамівці проведуть 25 червня на полі No.6 нашої клубної бази в Конча-Заспі проти донецького «Олімпіка».

За словами головного тренера наших суперників Романа Санжара футболісти його команди зараз знаходяться в природному стані, всім важко. Був місяць паузи, а останній тиждень видався спекотним. Тренуються «олімпійці» в одноразовому режимі.

Команда провела контрольний матч з «Олександрією» (0:1). На думку Санжара – це був хороший спаринг.

- Одразу видно, що за місяць і кондиції розгубили, і ігрові зв'язки. Тим не менш, ми отримали важливу інформацію. Хтось зіграв більше, хтось менше, всі в розбалансованому стані. Це природні моменти на даному етапі підготовки.

Примітно, що зараз у стані «Олімпіка» перебувають відразу сім футболістів у різні роки одягавші футболку київського «Динамо», а саме: Волинець, Парцванія, Петров, Федорів, Немчанінов, Лисенко, Корнєв та Харатін. Всі вони можуть зіграти в майбутньому спарингу проти «біло-синіх».

Нагадаємо, що в минулому сезоні в чемпіонаті ЛПМ підопічні Сергія Реброва двічі впевнено перемогли «Олімпік» - 2:0, 3:0, а в товариській зустрічі поступилися – 0:2.

Санжар Роман

Київське «Динамо» провело другий контрольний матч перед відправленням на навчально-тренувальний збір, що відбудеться у Австрії.

Слідом за перемогою над першоліговим «Колосом» із Ковалівки (0:3) динамівці переграли й донецький «Олімпік».

Підопічні Сергія Реброва провели матч фактично двома складами. Єдиним, хто провів поєдинок повністю, став півзахисник Віталій Буяльський, захисник Зураб Очигава відіграв 75 хвилин, а його колега по амплуа Микола Морозюк – 60.

Як і перший спаринг цього міжсезоння динамівці провели гру з представником Прем'єр-ліги на полі No.6 нашої клубної бази в Конча-Заспі. Зустріч почалась о 18:00 але все одно проходила під сонячною спекою.

Протягом усіх 90 хвилин динамівці володіли ініціативою. У першому таймі, незважаючи на те, що не вдалося забити бодай один м’яч, моментів біля воріт «олімпійців» виникало достатньо. Зокрема, два виходи віч-на-віч не реалізував Мораес, а з ударами головою Громова та Бесєдіна впорався воротар.

У другому таймі перевага «біло-синіх» мала вже більше позиційний характер. Фактично єдиним, хто створював небезпеку біля воріт суперника, був Теодорчик. І якщо у двох випадках, пробиваючи з меж штрафного майданчика, Лукаш мети не досяг, то на останній хвилині, замкнувши подачу Андрієвського з кутового, все ж зміг принести мінімальну перемогу своїй команді.

Свій наступний контрольний матч динамівці проведуть уже на навчально-тренувальному зборі в Австрії: 30 червня підопічні Сергія Реброва зіграють із представником другого німецького дивізіону – «Вюрцбургер Кікерс».

Контрольний матч

25.06.2016. Чапаївка, НТБ «Динамо»

«Динамо» – «Олімпік» – 1:0

«Динамо» (перший тайм): Рудько, Данило Сильва, Антунеш, Очигава, Федорчук, Громов, Оріховський, Морозюк, Буяльський, Мораес, Бесєдін.

«Динамо» (другий тайм): Рибка, Макаренко, Селін, Лук’янчук (Очигава, 60), Морозюк (Федорчук, 60), Андрієвський, Гусєв, Мякушко, Буяльський, Теодорчик, Гладкий.

Гол: Теодорчик (90).

Контрольний матч. «Динамо» – «Олімпік» – 1:0