Динамо К Вюрцбургер Кіккерс
Товариський матч, Тур:

"Зілберштадт Арена", м.Швац

Четвер, 30 червня 2016 початок: 17:30

30 червня «біло-сині» проведуть свій перший спаринг на австрійському зборі. Суперником нашої команди стане «Вюрцбюргер кікерс» з міста Вюрцбург, Баварія.

Клуб засновано в 1907 році але незважаючи на настільки великий період він існування особливих лаврів не здобув. Можливо поки що, адже в минулому сезоні команда під керівництвом Бернда Холлербаха зуміла добитися найбільшого успіху в своїй історії, завоювавши право виступу у 2-й німецькій Бундеслізі, а це, що називається вже досить високий рівень.

Слід зазначити, що нинішній головний тренер наших суперників до того, як очолити «Вюрцбюргер кікерс» отримав наочні уроки тренерського мистецтва в період з 2007 по 2012 коли в якості асистента працював в «Гамбурзі» під керівництвом Фелікса Магата. У 2014-му році Холлербах, який сам у якості гравця виступав за свій нинішній клуб і зробив собі ім'я в «Гамбурзі» (1996-2004) нарешті отримав посаду головного тренера і зумів, як ми повідомили вище довести свою тренерську спроможність.

Найдорожчими футболістами з нинішнього складу «Вюцбюргера» є 28-річний центральний захисник Ріхард Вайль, 24-річний півзахисник Ріко Бенателлі та 29-річний лівий вінгер туніського походження Ніймеддин Дагфус (всі оцінені порталом transfermarkt по 350,000 євро).

Найбільша ж загроза в атаці йде від форварда, який має крім німецького ще й італійський паспорт Еліа Соріано, що в минулому сезоні в 31 матчі чемпіонату 3-ї ліги забив 11 голів і віддав дві гольові передачі.

Товариський матч «Динамо» (Київ) – «Вюрцбюргер кікерс» пройде на арені «Зільберштадт» в містечку Швац.

Початок зустрічі, яку буде показано в прямій відео трансляції на нашому клубному каналі в YouTube о 17:30 за київським часом.

Бернд Олербах

У першому спарингу на австрійському зборі 2016 року київські динамівці перевірили свої ігрові кондиції у матчі проти німецького клубу 2-й Бундесліги «Вюрцбюргер кікерс».

Гра в першому таймі проходила в досить живому ключі. «Біло-сині» володіли територіальною перевагою і періодично здійснювали небезпечні підходи до воріт своїх суперників. Більшість з них народжувалося на лівому фланзі атаки, де намагався творити та виводити партнерів на завершальний удар Артем Громов. Праворуч подібної активності від Дерліза Гонсалеса практично не здійснювалось.

На 18-й хвилині добре виконаний Миколою Морозюком штрафний спонукав продемонструвати всю свою майстерність голкіпера «Вюрцбюргера» Домініка Брунхубнера.

Відповіддю німців став досить небезпечний удар (правда неточний) орендованого у «Баварії» Патріка Вайрауха.

Із цікавих епізодів до перерви також можна відзначити момент, коли звільнився від опіки Лукаш Теодорчик, але його «пострілу» не бракувало точності.

У другому таймі тренери обох команд радикально змінили склади своїх команд, що в більшій мірі виявилося на руку київським динамівцям.

На 59-й хвилині флангова подача Артема Бесєдіна справа знайшла Олександра Гладкого, який ефектно головою відправив футбольний снаряд у ворота «Вюрцбюргера»!

Надалі гра проходила під диктовку підопічних Сергія Реброва, які були значно ближчими до того щоб збільшити свою перевагу, ніж гравці Бернда Холлербаха зрівняти рахунок.

Так, на 77-й хвилині Жуніор Мораес, що успадкував капітанську пов'язку від Данило Сильви був дуже близький до взяття воріт німців, а через три хвилини блискучий прохід Віторіно Антунеша по лівому флангу закінчився вивіреною передачею Гладкому, але той випередивши захисника направив м'яч вище воріт...

Австрійский збір 2016. 1-й спаринг

30.06.2016. м.Швац. «Зільберштадт Арена». 50 глядачів

«Динамо» (Київ, Україна) – «Вюрцбюргер кікерс» (Німеччина) – 1:0 (0:0)

«Динамо»: (стартовий склад): Бущан, Сильва (к), Очігава, Макаренко, Морозюк, Андрієвський, Буяльський, Гонсалес, Корзун, Громов, Теодорчик.

У другому таймі взяли участь: Коваль, Лук'янчук, Антунеш, Селін, Мякушко, Федорчук, Бесєдін, Мораес (к), Гладкий.

«Вюрцбюргер кікерс»: (стартовий склад): Брунхубнер, Натнагель, Бенателлі, Мюллер, Дагфус, Карзанідіс, Траут, Шрьок, Феннель, Кенігс, Вайраух.

Гол: Гладкий (59, пас Бесєдін).

ТМ. «Динамо» - «Вюрцбюргер кікерс» - 1:0

У першому спарингу на австрійському зборі 2016 року київські динамівці перевірили свої ігрові кондиції в матчі проти німецького клубу 2-ї Бундесліги «Вюрцбюргер кікерс».

«Динамо» - «Вюрцбюргер кікерс»: представляємо суперника