Динамо К Санкт-Галлен
Товариський матч, Тур: 1

Футбольний центр Марбельї

П'ятниця, 19 січня 2018 початок: 17:30

Сьогодні, 19 січня, київське «Динамо» проведе свій перший контрольний матч на тренувальному зборі в Іспанії проти швейцарського клубу «Санкт-Галлен».

Матч відбудеться у Футбольному центрі Марбельї та розпочнеться о 17:30.

«Санкт-Галлен» - професійний футбольний клуб із однойменного міста. Заснований 19 квітня 1879 року. Це найстаріший клуб Швейцарії та континентальної Європи.

Кольори клубу - зелений та білий.

Двічі ставав чемпіоном Швейцарії - у сезонах 1903/04 і 1999/00.

У 1969 році став володарем Кубка Швейцарії.

Тричі ставав фіналістом Кубка Швейцарії - у 1945, 1977 і 1998 роках.

У 1987 році виграв Кубок швейцарської ліги.

У 19-ти матчах, проведених за першу частину сезону 2017/18 швейцарської Суперліги, здобув вісім перемог, вісім разів зазнав поразки і тричі зіграв унічию. Команда забила 26 м'ячів, а пропустила - 37. На даний момент «Санкт-Галлен» знаходиться на четвертому місці в турнірній таблиці чемпіонату Швейцарії, маючи на своєму рахунку 27 очок.

Основний голкіпер команди - Даніель Лопар. За першу частину сезону пропустив 37 м'ячів, один із яких з пенальті, та віддав одну гольову передачу.

Найкращі бомбардири команди із Санкт-Галлена - Роман Бюсс, Марко Араторе та Даніель Алексич. У всіх на рахунку по шість забитих м'ячів у сезоні 2017/18 швейцарської Суперліги.

Головний тренер - Джорджо Контіні, який у складі «Санкт-Галлена» як гравець став чемпіоном Швейцарії сезону 1999/00.

Жорджіо Контіні

На навчально-тренувальному зборі в Іспанії київське «Динамо» провело перший контрольний матч – суперником «біло-синіх» був «Санкт-Галлен» із Швейцарії.

Традиційно для початку збору футболісти проводять по два тренування на день, які спрямовані на набуття фізичних та функціональних кондицій. Не стає виключенням і ігровий день, вранці якого «біло-сині» так само проводять повноцінне тренування, у якому тренерський штаб не дає своїм підопічним жодних послаблень.

На поєдинок із представником швейцарської Суперліги (на зимову перерву «Санкт-Галлен» пішов, посідаючи четверте місце в турнірній таблиці) Олександр Хацкевич зі своїми помічниками виставив зі стартових хвилин експериментальний склад, у якому знайшлося місце для зимових придбань, захисника Артема Шабанова та півзахисника Беньяміна Вербича, захисника Микити Бурди, який пропустив багато часу через пошкодження, а також нападника Дмитра Хльобаса, який добре проявив себе в оренді у мінському «Динамо».

Матч розпочався у неспішному темпі. Хоч динамівці більше контролювали м’яч, небезпечні моменти першими почали виникати саме біля воріт «біло-синіх». Спочатку нападник швейцарців із вигідної позиції пробив над поперечиною, а згодом після удару одного з гравців «Санкт-Галлена» м’яч пролетів у лічених сантиметрах біля стійки.

Отримавши тривожні дзвіночки, динамівці активізувалися. Зокрема, гольовою мала стати розмашиста атака киян, коли Буяльський вивів на ударну позицію Піварича, який підключився до наступальних дій партнерів, але з його ударом упорався воротар.

Але відкрити рахунок у матчі все ж судилося супернику «Динамо». До взяття воріт призвела атака правим флангом, після навісу з якого Іттен ударом головою поцілив під поперечину – 0:1. До перерви динамівці цілком могли зрівняти рахунок, якби трохи пощастило Гармашу – утім, після зручного навісу від Хльобаса Денис не зміг поцілити у ворота.

На другий тайм тренерський штаб повністю змінив склад, у свою чергу давши дебютувати після повернення до «Динамо» півзахиснику Руслану Ротаню, а також надавши ігровий час Владиславу Калитвинцеву, який відновився після травми.

Саме Владислав організував найнебезпечніший момент «Динамо» у другій половині зустрічі, коли його подачу замикав Кадар – на жаль, після пострілу Тамаша м’яч пролетів поруч зі стійкою. Натомість уже на останніх хвилинах динамівці пропустили другий гол – і знову до взяття воріт призвела подача з правого флангу, яку не змогли нейтралізувати ані захисники, ані воротар, і Тафер із близької відстані переправив м’яча у ворота – 0:2.

Свій наступний матч «Динамо» проведе в суботу, 21 січня, проти норвезького «Хоугесунда».

Перший тренувальний збір – 2018. Перший матч

«Динамо» – «Санкт-Галлен» (Швейцарія) – 0:2 (0:1).

«Динамо» 1-й тайм: Маханьков, Кендзьора, Бурда, Піварич, Шабанов, Гармаш, Буяльський, Гонсалес, Шепелєв, Вербич, Хльобас.

«Динамо» 2-й тайм: Бущан, Хачеріді, Морозюк, Кадар, Миколенко, Смирний, Шапаренко, Алібеков, Ротань, Калитвинцев, Бєсєдін.

«Санкт-Галлен» (стартовий склад): Стоянович, Араторе, Хефті, Мусаву-Кінг, Вісс, Бабич, Гьонітцер, Барнетта, Сігюрнссон, Стаублі, Іттен.

Голи: Іттен (34), Тафер (87).

1-й збір в Іспанії. «Динамо» – «Санкт-Галлен» – 0:2. Звіт про матч