Динамо К Олімпік
Товариський матч, Тур:

стадіон "Динамо" ім.В.Лобановського, Київ

Субота, 07 жовтня 2017 початок: 13:00

У суботу, 7 жовтня, під час паузи в чемпіонаті України, пов’язаної з матчами національних збірних, київське «Динамо» проведе товариський матч із донецьким «Олімпіком».

Початок гри – о 13:00.

«Біло-сині» делегували до збірних різних країн світу 15 футболістів. Ті ж гравці, які не отримали виклик до своїх національних команд, мали три вихідних після виїзного матчу із «Зорею». У четвер, 5 жовтня, відбулося відкрите для вболівальників тренування на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. Було воно незвичним, адже окрім залучення гравців молодіжної команди також із провідними виконавцями «біло-синіх» тренувалися учні випускної групи U-17 ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського (тренери – Юрій Дмитрулін та Сергій Процюк).

Нагадаємо, на даний момент «Динамо» посідає друге місце в турнірній таблиці, маючи 24 очки (на чотири менше, ніж у «Шахтаря», але при цьому маючи гру в запасі). В останньому турі команда Олександра Хацкевича зіграла на виїзді в результативну нічию з луганською «Зорею» – 4:4. Найкращими бомбардирами команди в УПЛ є Дьємерсі Мбокані та Віктор Циганков – на рахунку кожного по п’ять забитих м’ячів.

Що стосується «Олімпіка», то команда Романа Санжара делегувала до розташування збірних трьох футболістів – Павло Лук’янчук отримав дебютний виклик до національної команди України, Станіслав Біленький зіграє за вітчизняну молодіжну збірну, а Владіс-Емерсон Іллой-Айєт матиме можливість провести чергові матчі за Конго.

Донецький «Олімпік» після 11-ти зіграних матчів має 17 очок та ділить у турнірній таблиці четверте-п’яте місця з рівненським «Вересом». Найкращим бомбардиром «олімпійців» в УПЛ є Мохаммед Рхарсалла Кадфі (або просто Моха) – він має у своєму доробку чотири голи (один з пенальті).

Нещодавно команди зустрічалися між собою в рамках вітчизняної Прем'єр-ліги – 17 вересня «Динамо» на однойменному стадіоні імені Валерія Лобановського, який є домашнім для «Олімпіка» в нинішньому сезоні, мінімально переграло команду Романа Санжара (2:1, голи у динамівців забили Віктор Циганков та Віталій Буяльський, у донеччан відзначився Моха).

Офіційні особи матчу

Арбітр – Володимир Новохатній
Асистенти – Тарас Клименко, Олександр Марчик
Четвертий арбітр – Іван Бондар (усі – Київ)

Запрошуємо вболівальників відвідати цікавий футбольний матч. Вхід – вільний!

Санжар Роман

Уже не перший рік паузу під час матчів збірних «Динамо» заповнює проведенням контрольних матчів. Місяцем раніше, 2 вересня, в гості до Києва завітали одноклубники з Бреста, а в жовтні суперникам став донецький, але вже як три роки прописавшийся у столиці, «Олімпік».

Полюбили такі матчі і вболівальники, які отримали чудову нагоду в вихідний день сходити на рідний стадіон, подивившись у справі поряд з гравцями основного складу найближчий резерв. Безсумнівну користь від матчу мають і тренери, а футболісти отримають необхідну ігрову практику. Вже на 4-й хвилині зустрічі динамівці чудово розіграли кутовий: Микита Кравченко подав, а Назарій Русин скориставшись помилкою захисника пробив точно за призначенням! Але на відміну від гри з «Динамо» із Бреста, яка закінчилася перемогою киян 7:0, «Олімпік» від стартового ляпасу швидко прийшов у себе і згодом зумів скласти серйозну конкуренцію.

На 25-й хвилині у штрафному порушив правила Алібеков, а демонструючий чудову форму в нинішньому сезоні Моха чітко пробив з пенальті - 1:1. Моменти продовжували виникати поперемінно біля обох воріт, у динамівців прекрасний шанс вийти вперед втратили Русин та Шапаренко, які удвох опинилися на ударній позиції. Через хвилину Шабанов ледь не замкнув простріл з флангу, а в атаці у відповідь удар від Алібекова прийняла на себе поперечина. Всі ці моменти відбулися в заключні п'ять хвилин першого тайму, доставивши глядачам чимало емоцій.

У другому таймі атаку «Динамо» був покликаний посилити Мораес, який провів останні дні на реабілітації в Сербії. Був у бразильця гарний момент, але з близької відстані не зміг переправити м'яч після подачі кутового від Лєднєва. Незабаром вигідний момент не реалізував Смірний, а розв'язка наступила на 86-й хвилині - Моха вийшов сам на сам з Бущаном і вивів свою команду вперед.

Сезон 2017/18. Контрольний матч

07.10.2017. м.Київ, стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського

«Динамо» (Київ) - «Олімпік» (Донецьк) - 1:2 (1:1)

«Динамо»: Рудько (Бущан, 46), Дубінчак, Пантич (Карась, 81), Кравченко, Казаков (Петрусенко, 63), Калюжний, Шапаренко (Смірний, 63), Алібеков (Мораес, 46), Гусєв (к) (Янаков, 67), Н.Русин (Алексєєв, 63), Вантух (Лєднєв, 46).

«Олімпік»: Кичак (Махарадзе, 46), Кравченко (к) (Лухтанов, 46), Сондей (Р.Русін, 65), Моха, Михальов (Поступаленко, 46), Шабанов, Шестаков (Федорів, 46), Брікнер, Гуті (Прийомов, 46), Богданов (Єдинак, 68), Мигунов.

Голи: Русин (4) - Моха (25, з пенальті; 86).

Попереджений: Лухтанов (79).

Максим КАЗАКОВ: «Поразки ми не заслуговували, але позначився досвід «Олімпіка»

Півзахисник і капітан молодіжної команди «Динамо» Максим Казаков поділився враженнями від товариського матчу проти команди Прем'єр-ліги - донецького «Олімпіка»:

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Вийшла інформативна гра і для футболістів, і для тренерів»

Наставник «Динамо» Олександр Хацкевич поділився своєю думкою про товариську гру проти донецького «Олімпіка»:

Контрольний матч. «Динамо» - «Олімпік» - 1:2 (+ФОТО, ВІДЕО)

Трансляція матчу «Динамо» - «Олімпік» - на клубному каналі в YouTube

У суботу, 7 жовтня, «Динамо» проведе контрольний матч проти донецького «Олімпіка».