32 61' Мілевський Артем
13 Вітус Максим

Хацкевич Олександр

Журавель Володимир

В паузі чемпіонату України, викликаної матчами національних збірних різних країн світу, ФК «Динамо» (Київ) провів контрольний поєдинок з «Динамо-Брест» (Білорусь).

Олександр Хацкевич задіяв у поєдинку лише кількох гравців основного складу. Компанію їм склали футболісти молодіжної команди, яким, до того ж, був наданий чудовий шанс показати себе в грі з сильним суперником. Киян на поле з капітанською пов'язкою вивів Олег Гусєв.

Перевага господарів виглядало переважною з першої і до останньої хвилини зустрічі, рівновага в рахунку утримувалося лише в першу чверть години. Потім м'ячі із завидною регулярністю стали влітати у ворота Малерба Жермені. Першим з передачі Жуніора Мораеса відзначився Микола Шапаренко, потім точний удар завдав вже сам бразилець, скориставшись пасом від Романа Вантуха. Після цього білоруси ще більш ускладнили собі завдання - Аврамія жорстко збив виходившого сам на сам із воротарем Шапаренка, за що був вилучений з поля.

Варто відзначити, граючи в більшості кияни м'ячі не забивали. На початку другого тайму друге попередження отримав Микита Бурда, залишивши команду усічених складах догравати матч. Ось тут і почався голепад!

На 60-й хвилині Мораес довів рахунок до великого, а потім настав час вийшовшого на заміну Владислава Алексєєва. Молодий форвард зловив кураж і з 65-ї по 80-иу хвилину тричі відзначився у воротах команди з Бреста! Браво, Владиславе, майстерність і гольове чуття нападника оцінила і досить значна як для товариського матчу аудиторія на трибунах стадіону імені Лобановського. Фінальну крапку в матчі поставив Назарій Русин - 7:0!

Контрольний матч

02.09.2017. м.Київ, стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського. 7000 глядачів.

«Динамо» (Київ) - «Динамо-Брест» (Білорусь) - 7:0 (2:0)

«Динамо»: Бущан (Рудько, 46), Дубінчак, Пантич, Бурда, Кравченко (Карась, 70), Буяльський (Алібеков, 77), Казаков (Калюжний, 59), Шапаренко (Петрусенко, 70), Гусєв (к) (Смирний, 64), Мораес (Русин, 64), Вантух (Алексєєв, 64).

«Динамо-Брест»: Жеремі, Борха, Аврамія, Лебедєв, Веретило, Легчілін, Осучукву, Премудров, Торрес (Мілевський, 61), Василюк (к) (Фамейє, 46), Нівалдо (Етунді, 66).

Голи: Шапаренко (15), Мораес (25, 60), Алексєєв (65, 75, 80), Русин (86).

Попереджені: Бурда (29), Пантич (82).

Вилучені: Бурда (57, друге попередження) - Аврамія (36).

Владислав АЛЄКСЄЄВ: «Радий забити три м'ячі в дебютному матчі за першу команду»

Автор хет-трику у ворота «Динамо» Брест Владислав Алєксєєв поділився враженнями від товариського матчу, в якому відбувся його дебют за головну команду нашого клубу:

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Усі отримали задоволення від гри і результату»

Наставник «Динамо» Олександр Хацкевич прокоментував результативний товариський матч з «Динамо» з Бреста і відповів на запитання журналістів:

Контрольний матч. «Динамо» - «Динамо-Брест» - 7:0

Київ vs Брест. Прийди на динамівське «дербі»!

2-го вересня в Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського відбудеться контрольний матч між командами «Динамо» (Київ) та «Динамо-Брест» (Білорусь).