Пісні про "Динамо"

Вперед із піснею!

Футбол не можна уявити без емоцій та єднання вболівальників навколо своєї команди.

В Англії, найкращій країні у світі з хорового співу фанатів, існує висловлювання, добре поширене у футбольних колах «You're Not Singing Any More», що в дослівному перекладі українською мовою звучить, як «Ви вже більше не співаєте». У середовищі вболівальників цей вираз має дещо інший сенс і означає, що команда суперника, як і її вболівальники, вже не в змозі чинити будь-який опір.

А це означає, що, приходячи на «Олімпійський» або підтримуючи «Динамо» на виїздах, потрібно співати, і так, щоб під час гри суперник відчув усю пісенну міць «біло-синіх» та не зміг би нічого протиставити у відповідь.

Одна з нових пісень присвячених «Динамо» гуртом С.К.А.Й. була написана спеціально для вболівальників команди під назвою «Ми – це Динамо, Динамо – це ми», і відразу стала дуже популярною серед прихильників клубу.

«Найсуворіші для нас критики – це динамівські вболівальники. Для нас, дуже важливо, що вони схвалили цю пісню», – заявив в інтерв'ю офіційному клубному сайту вокаліст групи Олег Собчук. «На мене дуже серйозно вплинуло прохання мого батька, який є давнім шанувальником київського «Динамо». Він знав, що я пишу пісню для клубу, і попросив мене зробити гідну річ, щоб не було соромно ані йому, ані мені. Він дуже любить «Динамо», і тепер щасливий і гордий не лише тому, що саме я написав цю пісню, а й просто тому, що вона існує».

Пропонуємо всім шанувальникам «Динамо» Київ текст нової пісні, а також надаємо можливість скачати її у форматі mp3.

Слухайте і, що найголовніше, співайте її на матчах клубу, де б вони не проходили. Пам'ятайте про те, що сильна пісня може допомогти виграти битву ще до її початку!

“Ми – це Динамо, Динамо – це Ми”

 1.

 Пульси на межі 10000 Вт

 Це відчуває кожен із нас,

 Кожен з нас

 Боже додай нам сили й вогню,

 Здатні на більше ніколи

 не відступають в бою...!

 Не відступають в бою!!!!

 Пр: 

 Ми - це Динамо!!! Динамо - це ми!!!

 Вийти, побачити, перемогти...!

 Динамо Київ – це ми...!

 2.

 З вірою в душі

 З іскрою в очах

 Колір біло-синій

 У наших серцях

 Назавжди в наших серцях...

 Одна лиш ціль – одна мета

 Грати - це жити і ми

 Будемо йти до кінця

 Ми будемо йти до кінця

 Пр: 

 Ми - це Динамо!!! Динамо - це ми!!!

 Вийти, побачити, перемогти...!

 Динамо Київ – це ми...!

* Завантажити нову пісню групи "СКАЙ" mp3