Профайл

Україна
Ігор Ігорович Харатін
Народився: 02 лютого 1995
Вік: 24
Місце народження: м. Мукачево
Громадянство: Україна
Зріст: 186
Вага: 80
Попередні клуби: Вихованець "Динамо"
У клубі з 2005 р
* Гравці молодіжного складу не мають постійних номерів;

Закарпатський регіон дав путівку в «Динамо» не одному відомому футболісту. Ось і для Ігоря Харатіна, початкове знайомство з футболом привело в подальшому до столиці України.

Всією сім'єю до Києва

Інтерес до футболу у майбутнього півзахисника молодіжної команди "Динамо" Ігоря Харатіна з'явився з ранніх літ. Постійної команди в його рідному місті Мукачево не було, і він перший час тренувався з татом і з дідусем, грав, де доводилося, а також брав участь у турнірах за місцеву команду «Мукачево».

Коли Ігорю виповнилося дев'ять років, він з батьками приїхав до Києва на перегляд до динамівської школи. Оскільки клас не академічний, однією з умов прийняття юного футболіста до «Динамо» було проживання в Києві. «Мене взяли, з умовою, що я переїду в Київ. На той момент було три групи, і в підсумку, я потрапив у другу, потім через деякий час перевели до першоъ». Звичайно, разом з юним футболістом до Києва переїхали і його батьки.

Три золота з приставкою найкращий!

У «Динамо» перспективний гравець потрапив до команди Олексія Євгеновича Дроценка і Олександра Олександровича Шпакова, і під їх керівництвом почав серйозне навчання грі. «Спочатку грав я в основному на місці центрального захисника, але іноді доводилося бути і центральним півзахисником. Тепер же я навпаки, частіше дію в центрі поля, але в разі необхідності, так само можу зіграти захисником».

На дитячо-юнацькому рівні Харатін вигравав з «Динамо» три чемпіонати України в ДЮФЛ, а також ще один раз займав друге місце. При цьому динамівцю не раз вручали особисті нагороди, він визнавався кращим в різних номінаціях: кращий захисник 2007-го року, кращий захисник 2010-го, кращий гравець 2011-го.

На провідних ролях

У березні 2013 року Харатін підписав свій перший професійний контракт, продовживши свій зв'язок з «Динамо» ще на два з половиною роки, сказавши при цьому: «Моя мета - це стабільна гра за першу команду в майбутньому, і для цього я буду старатися і доводити, що я кращий за інших. Я кожного дня тренувався, не пропустивши жодного заняття, тож зараз перебуваю в хорошій формі».

Підтвердженням цього став вихід Ігоря на провідні ролі в команді «Динамо» U-19 Валентина Белькевича, що стала за підсумками першості 2012/13 першим чемпіоном України в цьому віці.

Всього в сезоні 2012/2013 в команді U-19 півзахисник провів 25 матчів, в яких відзначився сімома забитими м'ячами (два з них з пенальті). Не дивно, що в цей же час він залучався і до молодіжного складу, за який провів три матчі, щоправда, в основному, виходив на заміну перед фінальним свистком і встиг награти всього п'ять хвилин.

Статистика виступів за «Динамо» Київ *

 
Сезон
* - База статистики в процесі наповнення
М
— Матчів зіграно
Г
— Голів забито

Командні

Багаторазовий чемпіон міста Києва

Багаторазовий володар Кубка Києва

Триразовий чемпіон України ДЮФЛ U-14, U-15, U-16 сезонів 2008/2009, 2009/2010, 2010/2011

Чемпіон України U-19 сезону 2012/2013

Cрібний призер першості України (U-21) - 2014/15

Індивідуальні

Найкращий захисник 2007-го року

Найкращий захисник ДЮФЛ U-15 сезону 2009/2010

Найкращий гравець ДЮФЛ U-16 сезону 2010/2011

Ігор ХАРАТІН: «Будемо робити висновки»

Ігор ХАРАТІН: «Будемо робити висновки»

Гра 14-го туру чемпіонату U-21 завершилася для динамівців домашньою поразкою.

Ігор ХАРАТІН: «Були зобов'язані забивати і брати три очки»

Ігор ХАРАТІН: «Були зобов'язані забивати і брати три очки»

Капітан молодіжної команди «Динамо» Ігор Харитін після гри з «Говерлою» розповів, чому його команді не вдалося здобути в Ужгороді перемогу:

Ігор ХАРАТІН: «Чемпіонат U-19 дає можливість молодим гравцям розвиватися»

Ігор ХАРАТІН: «Чемпіонат U-19 дає можливість молодим гравцям розвиватися»

Автор одного з м'ячів у чемпіонському матчі «Динамо» U-19 проти «Зорі» Ігор Харатін поділився емоціями від гри та сезону загалом.

Ігор ХАРАТІН: «Будемо боротися тільки за перше місце»

Ігор ХАРАТІН: «Будемо боротися тільки за перше місце»

Півзахисник «Динамо» U-19 Ігор Харатін виконав у сьогоднішньому матчі першості U-19 проти «Ворскли» (3:0) роль своєрідного джокера.

Ігор ХАРАТІН підписав контракт із «Динамо»

Ігор ХАРАТІН підписав контракт із «Динамо»

У понеділок, 25-го березня, півзахисник та капітан команди «Динамо» U-19 Ігор Харатін підписав із клубом свій перший дорослий контракт, розрахований на два з половиною роки.

Ігор ХАРАТІН: «Перемоги ніколи не бувають зайвими!»

Ігор ХАРАТІН: «Перемоги ніколи не бувають зайвими!»

Капітан збірної України (U-18) та київського «Динамо» (U-19) Ігор Харатін (на фото крайній зліва) через хворобу, на жаль, пропустив Меморіал Гранаткіна, який нещодавно завершився в Санкт-Петербурзі.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ