Профайл

35. Руслан Нещерет
Народився: 22 січня 2002
Вік: 18
Громадянство: Україна
Зріст: 190
Вага: 81

Руслан Нещерет народився 22 січня 2002 року в родині з Мукачевого. Батьки хлопчика не були пов’язані з професійним спортом, але любов до футболу у Руслана - з раннього дитинства. З амплуа та позицією на полі він остаточно визначився в 8 років, ставши на ворота. Вже у 10 років отримав перше запрошення на перегляд у ДЮФШ “Динамо”. Спершу батьки відмовились від переїзду через маленький вік сина, але за два роки, коли Руслан знову отримав запрошення - погодились. Майбутній воротар пройшов дитячий табір, організований академією, після чого йому запропонували навчання у ДЮФШ “Динамо”. Хлопець почав жити, навчатись та тренуватися в динамівській академії на Нивках. 

В ДЮФШ воротар демонстрував відмінні результати, завдяки чому почав виступати за старшу на рік команду. “Коли в дитячій школі я мав грати за команду “Динамо” U-13, у групі U-14 випав один воротар, і Олег Венглинський перевів мене в старшу групу. З того моменту я й почав постійно грати разом зі старшими й за команду 2002 року народження майже не виступав. Мабуть, тренерів моя гра влаштовувала, тож я там так і залишився. Звісно, у U-14 швидкості трохи вищі, але це відчувається не настільки, як, наприклад, у U-19”.

Ще під час навчання в академії Нещерет отримав перший досвід виступів на офіційному міжнародному рівні - голкіпера запрошували до юнацьких збірних України різних вікових груп - U16, U17. Окрім упевненої гри на лінії воріт, Нещерет виділявся вмінням часто відбивати пенальті, за що нерідко отримував індивідуальні нагороди. 

Після випуску з академії та переходу до “Динамо” U19 Нещерет відчув смак єврокубкових баталій, виступаючи у Юнацькій Лізі УЄФА. Два матчі він провів у сезоні 2018/2019, у тому числі гру проти “Ювентуса” (3:0), яка особливо запам'яталася вболівальникам, та усі 5 матчів у сезоні 2019/2020. 

Своє 17-річчя Нещерет відзначив на тренувальному зборі першої команди “Динамо”. Це був дебютний збір для юного голкіпера з основою киян.

У складі чемпіонаті України U19 Нещерет дебютував 10 березня 2018 року, в 16-річному віці.

2 серпня 2019 року, тобто у 17 повних років, Руслан провів дебютний матч у чемпіонаті U21.

Статистика виступів за «Динамо» Київ *

 
Сезон
* - База статистики в процесі наповнення
М
— Матчів зіграно
Г
— Голів забито

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ