Профайл

Ібрагім Каргбо
Народився: 03 січня 2000
Вік: 21
Місце народження: Фрітаун, Сьєрра-Леоне
Громадянство: Бельгія
Зріст: 190
Вага: 82
Попередні клуби: «Роселар», «Льєрс Кемензонен»

Ібрагим Каргбо-молодший народився у футбольній родині. Його батько – відомий гравець збірної Сьєрра-Леоне Ібрагим Каргбо, який за свою кар’єру пограв у багатьох клубах Нідерландів, Бельгії, Азербайджану, Португалії та Англії.

У віці восьми років Каргбо-молодший разом із родиною переїхав до Бельгії, де почав займатися у школі «Беєрсхота». Згодом, також через переїзд родини, був прийнятий до школи англійського «Редінга», а завершував своє футбольне навчання в академії «Кристал Пеласа».

У січні 2018 року, у день святкування 18-річчя, підписав перший професійний контракт із бельгійським клубом «Роселар». За свою першу «дорослу» команду Ібрагим провів у другому дивізіоні (аналог української першої ліги) 13 матчів.

Наприкінці серпня 2019-го «Роселар» відправив нападника в оренду до клубу «Льєрс Кемензонен», що виступає у третьому дивізіоні, за який Каргбо-молодший зіграв 10 матчів та забив два м’ячі. Але вже 17 листопада строк орендної угоди добіг кінця, і гравець вимушений був повернутися до «Роселара», а вже наступного дня за обопільною згодою розірвав контракт із клубом.

Також Каргбо-молодший регулярно викликається до юнацьких збірних Бельгії. Наразі є гравцем команди U19, за яку зіграв уже 7 матчів (1 м’яч). Зустрічався і зі збірною України в еліт-раунді до ЧЄ-2019 (U19), коли команда Сергія Нагорняка здобула перемогу – 5:2 (Ібрагим вийшов на заміну у другому таймі), однак ані «жовто-сині», ані бельгійці до фінальної частини тоді не вийшли.

Статистика виступів за «Динамо» Київ *

 
Сезон
* - База статистики в процесі наповнення
М
— Матчів зіграно
Г
— Голів забито

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ