Профайл

Пилип Юрійович Репетило
адміністратори
Народився: 17 вересня 1970
Вік: 50
Місце народження: м.Київ
Громадянство: Україна

У нашому клубі працює з березня 1993 року.

Філіп, або як усі його називають у команді Філ, зазвичай на стадіоні зі своїми колегами з адміністративної групи вже за дві з половиною-три години до початку матчу, виконуючи наступні обов'язки: «Розкладаємо абсолютно всю форму: футболки, труси, гетри, воротарські рукавички, бутси, іноді жакети, костюми, шапочки, аж до плавок та підтрусників. Футболісти приїжджають тільки з косметичкою. Усе інше - рушники, лід - ми їм надаємо. Коли ж за півтори години до гри приїжджає команда, усе одно починається метушня: комусь щось поміняти за розміром, тому і бігаємо постійно. Коли є допінг-контроль, трапляється, що їдемо в годину ночі. Словом, залишаємо стадіон після останнього футболіста. Потім збираємо речі, усе, що залишається, стежимо, щоб ніхто нічого не забув».

За багато років у київському «Динамо» в його роботі було багато чого: «Наприклад, коли грали на «Олімпійському», траплялося, що футболісти брали бутси не на ту погоду, і ми за 15 хвилин до поєдинку мчали на базу, забирали ті, що потрібні, і поверталися назад». 

Його кредо, якого він намагається дотримуватися в роботі, звучить так: «Адміністратор повинен 24 години на добу бути готовим до всього».

Вітаємо з Днем народження адміністраторів «Динамо»!

Вітаємо з Днем народження адміністраторів «Динамо»!

Сьогодні свій день народження відзначають адміністратори першої команди київського «Динамо», Пилип Репетило та Олександр Лемішко.

Пилип РЕПЕТИЛО: «Залишаємо стадіон після останнього футболіста»

Пилип РЕПЕТИЛО: «Залишаємо стадіон після останнього футболіста»

Адміністратор київського «Динамо» Філіп Репетило працює в клубі з березня 1993 року напередодні стартового матчу групового етапу нинішнього розіграшу Ліги Європи проти «Ріу Аве» відсвяткував свій 44-й День народження.

Бабуся Філіпа працювала на динамівській базі, і за його визнанням, можна сказати, він там перебував із дитинства.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ