Правила прийому

Вимоги

Навчання в ДЮФШ «Динамо» імені Валерія Лобановського проходять хлопці з 6 до 17 років.

Щорічно проводиться конкурсний набір новачків і додатковий конкурсний набір у всі вікові групи. Проходять вони у травні та вересні по суботах і неділях з 10.00 за адресою: вул.Салютна, 35.Вимоги до конкурсантів:

ДЮФШ «Динамо» Київ ім. В.В.Лобановського здійснює перегляд та конкурсний набір дітей відповідно до наведених нижче критеріїв:

1 . Переглядаються хлопчики від 5 років і старші. У підготовчих групах діти отримують початкову підготовку для подальшого переходу до основної команди. Цей процес проходить цілий рік.

2 . Перегляд проводиться на УТБ «Нивки» (Салютна, 35) і на УТБ «Динамо» Київ у Конча-Заспі. Тренери команд відбирають найбільш обдарованих і підготовлених (на даний момент) хлопців. Якщо необхідна додаткова підготовка, хлопці розподіляються за групами, які займаються в різних районах Києва – у наших філіях та командах наших партнерів, розташованих недалеко від місця проживання. Надалі тренери цих груп рекомендують найкращих дітей для нового перегляду в основні групи ДЮФШ «Динамо». Моніторинг філіальних груп проводиться впродовж усього періоду навчання і забезпечує об'єктивний і якісний додатковий набір в основні групи.

3 . У середній віковій категорії (9-12 років) хлопці повинні володіти відповідними технічними навичками, яскравими природними даними і перспективою, мати певну ігрову практику.

4 . В академічних групах старших віків проводиться вибіркова селекція, індивідуально проглядаються гравці, що мають певний досвід виступів у турнірах і першостях, що володіють доброю технічною та фізичною підготовкою, індивідуальністю і тактичним мисленням.

5 . У молодші та середні вікові групи приймаються хлопці, які проживають у Києві і найближчих околицях, а також іногородні гравці, що мають можливість самостійно проживати в Києві. У академічні групи можливий прийом іногородніх гравців із забезпеченням їх усім необхідним (проживання, харчування, екіпірування, освіта).

Якщо у вас є питання телефонуйте: (044) 597-02-04, (044) 597-02-07)

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ