2013

Результати команд динамівської Академії

у 2013-му році


Офіційний сайт «Динамо» (Київ) протягом 2013 року детально висвітлював участь команд різних вікових груп динамівської Академії в різних українських та міжнародних турнірах. Ознайомитися з їхніми результатами ви можете з наведеної нижче таблиці.

Академия

Таблиця
підсумків участі команд футбольної ДЮФШ «Динамо» Київ
у міжнародних турнірах у 2013 році

 

Назва турніру

Терміни/виїзд

Вік

Результат

1.

Кубок І.Коливанова
Москва (Росія)

3 - 11 січня

2003
Краснощок

1 місце

2. 

Riga Cup 2013  
(Латвія) 

9 - 14 січня

2001
Кащей
Хвоя

2 місце

3. 

Зимовий кубок 2013 
Санкт-Петербург
(Росія)

1 - 4 лютого

1998
Кінашенко

4 місце

4. 

Riga Cup 2013  
(Латвія)

30 січня - 4 лютого

1999
Лень

1 місце

5. 

Riga Cup 2013  
(Латвія) 

20 - 25 лютого

1997
Беженар

5 місце

6. 

Adidas Sport Cup 
(Словаччина)

30 січня - 4 лютого

2003
Ястребинський Є.

6 місце

7. 

Adidas Sport Cup
(Словаччина)

30 січня - 4 лютого

2004
Стужук

6 місце

8.

Кубок Ніжина
(Україна)

лютий

2003
Краснощок

1 місце

9.

«Кубок Дружби»
Москва (Росія)

12-15 березня

1999
Лень

2 місце

10. 

Кубок Спартака 
Берлін (Німеччина) 

26 березня - 2 квітня

1996
Дроценко

6 місце

11. 

Кубок Спартака 
Берлін (Німеччина)

26 березня - 2 квітня

2002 и 2003
Журавльов
Ястребинський Є.

4 місце

12. 

Хеннеф (Німеччина)

1 - 8 квітня

2001
Кащей
Хвоя

9 місце

13. 

«Кубок Спартака-2013»
Москва (Росія)

9 - 14 квітня

1996
Дроценко

6 місце

14. 

Кубок ФК «Краснодар»
Краснодар (Росія)

квітень

1996
Дроценко

4 місце

15. 

Кубок Володимир-Волинського
(Україна)

травень

2000
Миколаєнко

2 місце

16. 

Mondial Pupilles
(Франція)

5 - 15 травня

2000
Єськін

3 місце

17. 

Fragaria Cup
(Словаччина)

1 - 7 липня

2000
Єськін

2 місце

18. 

Меморіал Морозова
Санкт-Петербург
(Росія)

23 -27 серпня

1998
Дмитрулін

3 місце

19. 

Bonn-2013
(Німеччина)

22 - 30 вересня

2001
Лень

2 місце

20. 

«Кубок президента України»
«Артек» (Україна)

27 вересня - 6 жовтня

1999
Кащей

5 місце

21. 

Talents Cup
Санкт-Петербург
(Росія)

 17 - 20 жовтня  2002
Кінашенко
 1 місце
22. 

«Кубок Баннікова» (Україна)

30 жовтня - 1 листопада

2000
Єськін

1 місце

23.. 

Vilnius Cup 2013
Вільнюс (Литва)

листопад

2002
Кінашенко

3 місце

24. 

Vilnius Cup 2013 
Вільнюс (Литва)

листопад

2003
Ястребинський Є.

5 місце

25.

Vilnius Cup 2013 
Вільнюс (Литва)

листопад

2004
Стужук

3 місце

26. 

Vilnius Cup 2013 
Вільнюс (Литва)

грудень

2005
Величко

2 місце

27. 

Меморіал Рудакова
Київ (Україна)

грудень

2004
Ястребинський Ю.

1 місце

28. 

Меморіал Дементьєва
(Росія)

 грудень  2000
Єськін
 3 місце
29.  Кубок Ващука
Київ (Україна)
 грудень  2002
Кінашенко
 1 місце

 

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ