Віртуальна подорож по ДЮФШ «Динамо» ім.Валерія Лобановського

To view virtual tour properly, Flash Player 9.0.28 or later version is needed. Please download the latest version of Flash Player and install it on your computer.

Про школу

ДЮФШ "Динамо" ім. Валерія Лобановського

Збудована наприкінці 50-х років минулого сторіччя, тренувальна база київського «Динамо» на Нивках має велику історію та славетні традиції. Саме тут відточували свою майстерність динамівці, котрі в 1961 році першими із немосковських клубів стали чемпіонами СРСР.

З того часу під керівництвом досвідчених тренерів у дитячій спортивній школі на Нивках отримували футбольну освіту цілі покоління гравців видатного клубу. На десятиліття затвердили в радянському футболі «епоху київського «Динамо» Володимир Мунтян, Олег Блохін, Олексій Михайличенко…А коли український футбол почав свою нову історію, естафету підхопили Олександр Шовковський, Сергій Федоров, Андрій Шевченко…

Наприкінці 90-х років, однак, стало очевидно, що динамівська база на Нивках уже не відповідає необхідному рівню матеріально-технічного оснащення та комфорту для забезпечення повноцінного та ефективного навчально-тренувального процесу юних футболістів. Тому керівництво ФК «Динамо» (Київ) приймає рішення збудувати нову дитячу школу, гідну клубу європейського масштабу.

За власні кошти протягом короткого терміну динамівці збудували на Нивках сучасний комплекс, який став невід’ємною частиною загальної клубної інфраструктури. На території повністю оновленої бази було зведено 4-поверховий головний корпус, загальна площа якого складає 3,5 тисячі квадратних метрів. На першому поверсі розташовані чотири просторі роздягальні (180 кв.м) із санвузлами, душовими та масажними кімнатами, а також сауна з басейнами, кімната відпочинку, медпункт.

Поверхом вище розташований харчовий блок (120 кв.м) з великою обідньою залою (98 кв.м), учбовий клас, обладнаний сучасними відео- та аудіо системами, тренажерна зала (70 кв.м). Третій та четвертий поверхи – це 20 комфортабельних кімнат (850 кв.м), де одночасно можуть проживати 54 юні футболісти.

Улюбленій грі вони тепер навчаються на одному штучному і одному натуральному полі стандартних розмірів із електропідігрівом. Для глядачів збудовано криту трибуну на 300 місць. Також є інформаційне табло. Розминку та тренувальні заняття юні футболісти можуть проводити також на майданчику хокейних розмірів із гаровим покриттям. Усі спортивні споруди обладнані сучасними системами освітлення і цілком відповідають міжнародним стандартам.

Щороку на новій «старій» базі на Нивках повний курс футбольних наук проходять півтори тисячі юних динамівців. Тут вони мають усі умови для того, аби їхні мрії про великий футбол здійснились. І нехай не всі хлопці потраплять до «основи» київського «Динамо». Головне, що вони виростуть здоровими, любитимуть свій клуб і країну, чиї кольори він захищає на міжнародній арені.

Офіційне відкриття навчально-тренувального комплексу дитячо-юнацької футбольної школи імені Валерія Лобановського відбулось 2 жовтня 2003 року. У ньому приймав участь Президент України Леонід Кучма, який разом із президентом ФК «Динамо» (Київ) Ігорем Суркісом розрізав символічну стрічку на дверях новозбудованої бази. Разом із ними в урочистій події прийняли участь мер Києва Олександр Омельченко, президент Федерації футболу України Григорій Суркіс, головний тренер національної збірної Олег Блохін, футболісти «Динамо» різних років Євген Рудаков, Андрій Баль, Віталій Хмельницький, Михайло Коман, Йожеф Сабо, Андрій Шепель та інші.    

Перший запис у «Золотій Книзі» почесних гостей зробив президент України Леонід Кучма:

«Це добра і необхідна справа – піклуватися про підростаюче покоління. За тим, хто дбає про наших дітей, – за тим і майбутнє. Київське «Динамо» подає тут гарний приклад: хлопці, які стануть господарями цієї вражаючої споруди, впевнений, поповнять наше футбольне козацтво новими Блохіними і Шевченками і принесуть нову славу нашій рідній Україні».

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ