Історія

ДЮФШ "Динамо" ім. Валерія Лобановського

Дитячо-юнацька спортивна школа організована в перші повоєнні роки при команді майстрів «Динамо» Київ. Спочатку це були групи підготовки. Тренерами працювали Фоміних Микола Федорович та Мельниченко Микола Павлович.

Із 1957 року групи об'єднали в ДЮСШ при команді майстрів «Динамо» Київ.

У 1967 році створена ДЮСШ при Київській міській раді «Динамо».

У 1974 році школу було переведено до рангу СДЮШОР (спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву).

Із 2003 року перейменовано на Дитячо-юнацьку футбольну школу «Динамо» Київ ім. Валерія Васильовича Лобановського.У різні роки у школі працювали видатні тренери: Олександр Леонідов, Євген Котельников, Леонід Островський, Іван Терлецький, Анатолій Бишовець, В'ячеслав Семенов, Володимир Онищенко, Вадим Соснихін, Євген Рудаков, Віталій Хмельницький, Андрій Біба, Володимир Мунтян, Олександр Шпаков, Віктор Кащей, Федір Медвідь, Віталій Голубєв, Олександр Сопін, Олександр Лисенко, Анатолій Крощенко та багато інших. Деякі працюють і зараз – В.Хмельницький, Є.Рудаков, О.Шпаков, В.Кащей, В.Назаров.

Директорами школи «Динамо» в різні часи були: Микола Кузнецов, Анатолій Бишовець, Михайло Коман, Віктор Каневський, Олег Базилевич, Іван Терлецький, Валерій Курочкин, Анатолій Шепель.

Найвидатнішими вихованцями футбольної школи «Динамо» Київ є володарі «Золотого м’яча» 1975 року – Олег Блохін та 2004 року – Андрій Шевченко (на фото у першому рядку крайній ліворуч).У 1999 році було створено футбольну академію «Динамо» Київ, у якій є всі умови для тренувань та відпочинку молодих футболістів. На даний момент існують чотири академічні групи, в яких займаються юнаки, що перебувають на повному забезпеченні клубу (спортивне екіпірування, проживання та харчування).

Команди ДЮФШ «Динамо» Київ беруть участь у змаганнях: ДЮФЛ Україна, у чемпіонаті та Кубку міста Києва. Крім того, щорічно команди різного віку беруть участь у міжнародних юнацьких турнірах за кордоном.

У літній період вихованці школи відпочивають у спортивно-оздоровчому таборі «Конча-Заспа» в мальовничому місці в лісі під Києвом.

У 2002-2003 роках проведено реконструкцію НТБ «Нивки». Зараз це сучасна спортивна база, яка забезпечена всім необхідним.

До послуг гравців та тренерів поля із трав'яним та синтетичним покриттями останнього покоління, які мають штучне освітлення; сучасний житловий комплекс із кімнатами на 2-3 людини; просторі роздягальні з індивідуальними шафами для гравців; кабінет фізіотерапії; тренажерний зал;

навчальний клас, оснащений технічним обладнанням для перегляду та розбору ігор; сауна з басейном; кімнати відпочинку тощо.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ