ДЮФШ

Підсумки першого Кубка пам'яті Олександра Леонідова

На вихідних, 25-26 березня, в манежі клубної бази київського «Динамо» в Кончі-Заспі пройшов дитячий футбольний турнір пам'яті колишнього радянського футболіста та тренера дитячих колективів, ветерана Великої Вітчизняної Війни, заслуженого тренера України, першого тренера Олега Блохіна Олександра Леонідова.

Команди динамівської ДЮФШ поїдуть на турніри до Іспанії, Італії та Грузії

Найближчим часом команди ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського різного віку візьмуть участь у престижних міжнародних дитячо-юнацьких турнірах.

ДЮФШ «Динамо» чекає на гостей із Америки

У перший день квітня цікава подія відбудеться в ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського.

ФК «Динамо» (Київ) проведе дитячий турнір пам'яті Олександра Леонідова

Найближчими вихідними, 25-26 березня, в манежі клубної бази київського «Динамо» в Кончі-Заспі відбудеться дитячий футбольний турнір пам'яті колишнього радянського футболіста і тренера дитячих колективів, ветерана Великої Вітчизняної Війни, заслуженого тренера України, першого тренера Олега Блохіна Олександра Леонідова.

Конкурсний набір до ДЮФШ «Динамо»

До уваги дітей та їхніх батьків!

Олександр СИТНИК: «Зимовий Кубок ДЮФЛ дав багато інформації»

Олександр Ситник, старший тренер динамівської команди U-15, яка стала переможцем зимового Кубка ДЮФЛ, підбив підсумки виступу своїх підопічних:

Олександр ІЩЕНКО: «Заснування Зимового Кубка ДЮФЛ було правильним кроком»

Динамівська команда U-15 стала переможцем Зимового кубку ДЮФЛ.

Київське «Динамо» – переможець «Зимового Кубку ДЮФЛУ-2017»

Команда київського «Динамо», складена з гравців 2002 року народження, здобувши вольову перемогу над збірною Києва, завоювала Зимовий Кубок Дитячо-юнацької футбольної ліги 2017-го року.

Академічні групи «Динамо» готуються до поновлення чемпіонату України

Весняна частина сезону для старших груп ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського починається на початку квітня.

«Динамо» U-15 бореться за перше місце в групі на Зимовому Кубку ДЮФЛ

8 березня стартувала фінальна частина Зимового Кубка ДЮФЛ, до якої потрапили найкращі команди з попереднього етапу.