Веб-портал

Веб-портал ФК «Динамо» (Київ) є провідним інформаційним органом, який всеохоплююче висвітлює життєдіяльність найтитулованішого клубу України.

Офіційний сайт ФК «Динамо» (Київ) є єдиним серед професійних клубів України, який у повному обсязі на трьох мовах інформує своїх користувачів про всі матчі і новини усіх динамівських команд: основної, другої, U-21 та U-19. Ми з гордістю констатуємо, що є лідерами в Україні за кількістю онлайн репортажів з поєдинків «біло-синіх»!

Також, наші журналісти охоплюють своїми матеріалами клубну академію і матчі ветеранської команди клубу.

Гравці, які залучаються до лав збірних представлені в традиційній рубриці «Свої за своїх».

Всі матчі футболістів відданих в оренду висвітлюються в розділі «Трансфери і оренда».

Про те, що пишуть про наш клуб інші видання, а також корисна інформація для представників ЗМІ подається у розділі «Преса».

Про те, які події пов'язані з вболівальницьким середовищем, інформує розділ «Вболівальники». Крім цього наші віддані фанати можуть здійснити віртуальні тури по динамівським об'єктам.

Історія клубу знайшла своє відображення в цілій серії рубрик, таких як «День в історії «Динамо» Київ» і «Золоті імена». Також на нашому офіційному сайті можна ознайомитися з протоколами всіх матчів київського «Динамо» з часів здобуття Україною незалежності.

«Динамо» (Київ) говорить «Ні расизму!» і розповідає про події клубу в цьому напрямку в рубриці «За всі кольори в футболі!».

Особливою популярністю стали користуватися нові рубрики «Запитували - відповідаємо» і «У вітальні «Динамо».

На веб-порталі представлено широкий набір фото і відео матеріалів.

Нарешті з допомогою веб-порталу шанувальники клубу можуть усіма можливими способами замовити/придбати абонементи та квитки на матчі команди.

До послуг вболівальників на сайті Інтернет-магазин «Динамо» (Київ) і спеціальний розділ про послуги, що надаються клубом.

Нам дуже приємно, що наші зусилля були високо оцінені як нашими вболівальниками, так і фахівцями в області футболу.

Прем'єр-ліга України визнала в результаті проведеного опитування офіційний сайт «Динамо» (Київ) кращим в Україні в сезоні 20012/13.

Раніше офіційний сайт «Динамо» (Київ) зайняв, за підсумками великого аналітичного дослідження, проведеного міжнародним незалежним рейтинговим агентством 3-е місце серед офіційних сайтів клубів-учасників Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2012/13: http://www.championsleaguewebsites.com/2012/

За підсумками сезону 2014/15 слідом за футболістами нашого клубу, переможцями першості і володарями Кубка країни дружна команда офіційного сайту ФК «Динамо» Київ стала своєрідним чемпіоном України у змістовній частині подачі інформаційних матеріалів! 

Це визначилося після рішення оприлюдненого дирекцією УПЛ незадовго до проведення поєдинку за національний Суперкубок в Одесі. 

Офіційний сайт ФК «Динамо» Київ став найкращим серед клубів України в номінації «Максимальний контент» сезону 2014/15! 

Дякуємо за визнання!

Нагадаємо, що офіційний сайт ФК «Динамо» Київ був названий УПЛ найкращим серед клубів України за підсумками сезону 2012/13 і зберігав подібний титул до нинішнього визначення переможців. 

У тому ж сезоні за рішенням незалежного міжнародного рейтингового агенства DI офіційний сайт ФК «Динамо» Київ розділив c португальською «Бенфікою» третє місце серед всіх учасників тодішнього розіграшу Ліги чемпіонів УЄФА, випередивши серед інших офіційні сайти таких клубів, як «Баварія», «Манчестер Юнайтед» і «Реал» (Мадрид).

Ми не збираємося зупинятися на здобутому!

Сила «Динамо» у русі і цей постулат ми будемо підтверджувати нашою копіткою працею заради нашого клубу!

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ 2017