Чемпіонат U-21, Тур: 22

КСК "Ніка", Олександрія

Олександр Омельченко (Слов’янськ)

П'ятниця, 06 березня 2020 початок: 14:00

У п’ятницю, 6-го березня, відбудеться матч 22-го туру Чемпіонату України U21, у якому «Олександрія» з однойменного міста прийматиме київське «Динамо».

Поєдинок пройде в Олександрії на штучному полі КСК «Ніка», початок о 14:00.

«Олександрія» U21 (Олександрія)

Позиція в чемпіонаті: 4 місце

Останні 5 матчів у чемпіонаті: 2 перемоги, 1 нічия, 2 поразки, різниця м’ячів – 6:7.

Останні 5 матчів на своєму полі: 3 перемоги, 1 нічия, 1 поразка, різниця м’ячів – 8:4.

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Андрій Новіков (19 матчів), Богдан Литвяк (17 матчів), Олександр Мельник (16 матчів), Максим Куліш (16 матчів), Андрій Глоба (16 матчів).

Воротар No.1: Олег Білик (8 матчів, пропустив 11 м'ячів).

Найкращий бомбардир у чемпіонаті: Андрій Новіков (7 м’ячів).

Дискваліфікований: Віктор Сезар.

За крок від дискваліфікації: Андрій Глоба, Олександр Мельник, Микита Дудка, Кирило Прокопчук (по 3 попередження).

«Динамо» U21 (Київ)

Позиція в чемпіонаті: 2 місце

Останні 5 матчів у чемпіонаті: 4 перемоги, 1 нічия, різниця м'ячів – 16:4

Останні 5 матчів на виїзді: 4 перемоги, 1 нічия, різниця м'ячів – 16:3

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Олександр Сирота (18 матчів), Данило Сухоручко (18 матчів), Денис Янаков (16 матчів), Євген Ісаєнко (14 матчів), Ярослав Надольський (14 матчів), Богдан Білошевський (13 матчів).

Воротар No.1: Владислав Кучерук (13 матчів, пропустив 15 м’ячів).

Найкращий бомбардир у чемпіонаті: Денис Янаков (8 м'ячів).

Дискваліфіковані: немає.

За крок від дискваліфікації: Данило Хондак, Данило Сухоручко, Данило Скорко (по 3 попередження).

Обличчям до обличчя

«Олександрія» дебютувала у Прем'єр-лізі у сезоні 2015/2016. З тих пір молодіжні команди «Динамо» і «Олександрії» зіграли між собою 13 матчів: 7 перемог «Динамо», 2 нічиї, 4 перемоги «Олександрії», різниця м'ячів 21:12 на користь «Динамо».

На полі «Динамо» – 7 матчів: 2 перемоги «Динамо», 2 нічиї, 3 перемоги «Олександрії». Різниця м’ячів 8:9 на користь олександрійців.

Офіційні особи матчу

Арбітр – Олександр Омельченко (Слов’янськ)
Асистенти арбітра – Денис Сердюк (Полтава), Володимир Думенко (Харків)
4-й арбітр – Денис Федан (Олександрія)
Суддівський спостерігач – Валерій Курганов (Олександрія).

Останній матч один проти одного

Сезон 2019/2020. Чемпіонат U21. 11 тур

«Динамо» (U21) - «Олександрія» (U21) - 1:3 (1:1)

19.10.2019. с.Віта-Литовська. НТБ «Динамо». 150 глядачів

«Динамо»: 31.Кучерук, 4.Кузик, 6.Кадірі (19.Хондак, 46), 9.Ісаєнко, 10.Шапаренко (3.Романчук, 62), 11.Цітаішвілі (7.Янаков, 60 ), 14.Сирота, 16.Сухоручко (5.Бодня, 68), 17.Сідклей, 18.Андрієвський, 29.Кравченко (K).

«Олександрія»: 31.Білик, 10.Куліш (11.Дубенков, 69), 13.Соколов, 16.Дришлюк, 19.Глоба (99.Устименко, 76), 20.Тейшейра (8.Дудка, 86 ), 25.Івахно, 34.Мельник, 55.Прокопчук (К) (30.Кобеляш, 40), 70.Новіков (23.Сезар, 68), 95.Стецьков.

Голи: Кравченко (31) - Тейшейра (22), Новіков (54), Устименко (90+1);

Попередження: Кузик (19, 63), Кравченко (40) - Куліш (27), Соколов (61), Дришлюк (66), Кобеляш (67), Мельник (73);

Вилучення: Андрієвський (57), Кузик (63).

Суддівська бригада

Підопічні Юрія Мороза завершили перший етап чемпіонату U21 нічиєю у виїзному матчі з “Олександрією”.

Першого удару по воротах у матчі завдали господарі, однак м’яч у тому епізоді став легкою здобиччю для Кучерука. Проте вже за кілька хвилин сфера все-таки опинилася у воротах “Динамо”: нападник “Олександрії” Іван Петренко увірвався до штрафного киян і, обігравши захисників, влучно пробив низом із гострого кута.

У відповідь динамівці почали розгортати атаки повільним темпом і загрожували суперникам зі стандартів. Так, Скорко потужно виконав штрафний, з яким впорався Рудик. А ось кутовий на 18-й хвилині став для “Динамо” результативним: м’яч після навісу Блізніченка у штрафний майданчик зрізав у свої ворота Нікіта Альянов.

До кінця тайму “біло-сині” зберігали перевагу у володінні м’ячем, однак ігровий снаряд здебільшого тримався у центрі поля. У свою чергу, олександрійці діяли досить жорстко - найбільше по ногах діставалося Беніто, який зазнав ушкодження та змушений був покинути поле наприкінці першої половини поєдинку.

Проте на перерву “Динамо” пішло, ведучи в рахунку: Надольський у дотик замикав навіс із глибини, пробивши у поперечину, а Сухоручко, який щойно вийшов на заміну, головою добив м’яч у ворота - 1:2.

Другий тайм став продовженням першого за малюнком і низькою швидкістю гри, причому активнішими в атаці на початку були господарі поля, які й втілили свою націленість на ворота в гол. На 61-й хвилині Петренко наважився на удар здалеку - і влучив у дальню “дев’ятку”, до якої у стрибку не дотягнувся Кучерук.

Юрій Мороз одразу зреагував на пропущений гол, випустивши ще одного форварда Ісаєнка. Динамівці активізувалися в нападі, однак до справді небезпечних атак справа не доходила. Так, Кузик пробивав із лінії штрафного після проходу Сухоручка - вище воріт, а Романчук завдавав удару з середньої дистанції - у руки голкіперу “Олександрії”.

Найбільш гострим вийшов постріл Сухоручка перед фінальним свистком, який нападник спрямовував у ближній кут воріт, проте Рудик встиг зреагувати на цю спробу.

Динамівці вдруге протягом чемпіонату втратили очки в зустрічі з “Олександрією”, однак вийшли на проміжне перше місце в турнірній таблиці, набравши 48 очок.

Чемпіонат U21. 22-й тур

“Олександрія” - “Динамо” - 2:2

06.03.2020. Олександрія. КСК “Ніка”

“Олександрія”: 21. Рудик - 4. Альянов, 8. Дудка (11. Пастухов, 63), 15. Петренко, 19. Глоба (23. Бабешко, 83) - 22. Підручний, 29. Литвяк (К), 30. Кобеляш (55. Прокопчук, 45+2), 34. Мельник, 69. Водяницький - 70. Новіков (16. Хименюк, 90+3)

“Динамо”: 31. Кучерук - 22. Скорко, 14. Сирота, 13. Забарний, 2. Кузик - 3. Романчук (6. Бодня, 79), 5. Білошевський (К) (9. Ісаєнко, 63), 7. Надольський, 77. Беніто (16. Сухоручко, 40), 10. Блізніченко - 17. Мащенко

Голи: Петренко (6, 61) - Альянов (18, автогол), Сухоручко (44)

Попередження: Підручний (81), Альянов (82)

U21. «Олександрія» - «Динамо». Голи + післяматчевий коментар (ВІДЕО)

Старший тренер динамівської команди U21 Юрій Мороз залишився розчарований нічиєю 2:2 в Олександрії.

Юрій Мороз: «За рахунку 2:1 на нашу користь мали зберегти результат»

Наставник молодіжної команди «Динамо» Юрій Мороз поділився враженнями від виїзного поєдинку з «Олександрією», в якому його підопічні зіграли унічию 2:2:

Чемпіонат U21. 22-й тур. «Олександрія» - «Динамо» - 2:2

LIVE! U21. «Олександрія» - «Динамо». Початок о 14:00

У п'ятницю, 6 березня, київське "Динамо" зіграє в гостях в "Олександрії" в матчі 22-го туру Чемпіонату України серед молодіжних команд.

Чемпіонат U21. 22-й тур. «Олександрія» - «Динамо». Анонс матчу

«Олександрію» (U21) та «Динамо» (U21) розсудить Олександр Омельченко

Комітет арбітрів Української асоціації футболу (УАФ) оприлюднив призначення арбітрів на матч 22-го туру чемпіонату U21 між «Олександрією» та «Динамо».

Час та місце матчу «Олександрія» U21 - «Динамо» U21

У п’ятницю, 6-го березня, відбудеться матч 22-го туру Чемпіонату України U21, в якому «Олександрія» з однойменного міста прийматиме київське «Динамо».