Чемпіонат U-21, Тур: 19

НТБ "Динамо", Віта-Литовська

Анастасія Романюк (Івано-Франківськ)

Субота, 22 лютого 2020 початок: 12:00

У суботу, 22-го лютого, відбудеться матч 19-го туру чемпіонату U21, у якому «Динамо» прийматиме полтавську «Ворсклу».

Зустріч пройде на полі НТБ «Динамо» в Кончі-Заспі, початок о 12:00.

«Динамо» U21 (Київ)

Позиція в чемпіонаті: 3 місце

Останні 5 матчів у чемпіонаті: 3 перемоги, 2 нічиї, різниця м'ячів – 11:4

Останні 5 матчів на своєму полі: 3 перемоги, 1 нічия, 1 поразка, різниця м'ячів – 12:9

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Денис Янаков (16 матчів), Олександр Сирота (15 матчів), Данило Сухоручко (15 матчів), Євген Ісаєнко (13 матчів), Сідклей (12 матчів), Данило Хондак (12 матчів).

Воротар No.1: Владислав Кучерук (12 матчів, пропустив 14 м’ячів).

Найкращий бомбардир у чемпіонаті: Денис Янаков (8 м'ячів).

Дискваліфіковані: немає.

За крок до дискваліфікації: Сідклей, Данило Хондак, Богдан Білошевський, Данило Сухоручко  (по 3 попередження).

«Ворскла» U21 (Полтава)

Позиція в чемпіонаті: 1 місце

Останні п'ять матчів у чемпіонаті: 3 перемоги, 2 нічиї, різниця м'ячів - 15:8

Останні 5 матчів на виїзді: 4 перемоги, 1 поразка, різниця м'ячів - 11:6.

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Денис Тарадуда (16 матчів), Богдан Чуєв (16 матчів), Іван Биков (16 матчів), Денис Галата (16 матчів), Андрій Стрижак (14 матчів).

Воротар No.1: Данило Каневцев (10 матчів, пропустив 11 м'ячів).

Найращий бомбардир у чемпіонаті: Артем Білий (10 м’ячів).

Дискваліфікований: Данило Каневцев.

За крок від дискваліфікації: Дмитро Мамро, Артем Білий, Андрій Стрижак (по 3 попередження)

Обличчям до обличчя

Усього молодіжні та дублюючі команди «Динамо» і «Ворскли» зіграли між собою 35 матчів: 22 перемоги «Динамо», 8 нічиїх, 5 перемог «Ворскли», різниця м'ячів - 74:36 на користь «Динамо».

Офіційні особи матчу

Арбітр – Анастасія Романюк (Івано-Франківськ)
Асистенти арбітра – Олександра Ардашева (Київ), Марина Стрілецька (Суми)
4-й арбітр – Катерина Усова (Київ)
Суддівський спостерігач – Михайло Овчар (Калуш).

Останній матч один проти одного

Сезон 2019/2020. Чемпіонат U21. 8 тур

«Ворскла» (U21) - «Динамо» (U21) - 1:3 (0:1)

21.09.2019. м. Полтава, стадіон «Лтава», 250 глядачів.

«Ворскла» (Полтава) – «Динамо» (Київ) – 1:3 (0:1).

«Ворскла»: Різник, Якубу, Чуєв, Тарадуда, Мельничук (Черткоєв, 87), Челядін, Д.Кравченко (Мкомола, 67), Стрижак, Саків, Козиренко (Биков, 67), Хебай (Галата, 46).

«Динамо»: Кучерук, Піварич (Янаков, 27), Сідклей, Попов, Самбрано, М.Кравченко, Надольський (Кулаковський, 87), Блізніченко (Кузик, 89), Шапаренко, Бражко, Сухоручко (Ванат, 72).

Голи: Стрижак (90+2, пен.) – Бражко (40), Янаков (75, з пен., 84).

Попереджені: Козиренко (4), Саків (44), Челядін (58), Тарадуда (75) – Блізніченко (45+2), Попов (80).

Суддівська бригада

У першому весняному турі в чемпіонаті молодіжних команд ключовим протистоянням був саме поєдинок між «Динамо» і «Ворсклою». Обидві команди представляють чільну трійку клубів чемпіонату, а полтавці провели зиму в якості лідерів першості U21.

Що стосується молодіжної команди «Динамо», то, після вильоту U19 з Юнацької ліги УЄФА, велика частина підопічних Ігоря Костюка опинилася в розпорядженні Юрія Мороза і саме цих виконавців ми побачили на полі з перших хвилин.

В цілому, в першому таймі було мінімум моментів, а переваги не мала жодна з команд. Точилася рівна боротьба з рідкісними спалахами активностей з обох сторін.

У першій третині тайму активніше виглядали гості, провели дві небезпечні атаки. Якщо в першому моменті Стрижака підвела точність і він пробив вище воріт, то другий момент трансформувався в гол. Після подачі з кутового Стрижак пробив, але Нещерет зловив м'яч і відразу невдало вкинув його в ноги Мкомоле, який з пари метрів поцілив у порожні ворота.

В середині тайму Сухоручко, в боротьбі, відчув біль в коліні і, незважаючи на спроби продовжити гру, все-таки покинув поле. Можливо, цей епізод також позначився на атакуючих діях киян, адже єдиним реальним моментом у «Динамо» за стартові 45 хвилин був штрафний від Андрієвського, після якого м'яч пролетів поруч з дев'яткою воріт гостей.

У дебюті другого тайму кияни зуміли вирівняти цифри на табло. Андрієвський з глибини віддав правіше на лінію воротарського на Надольського. Ярослав змістився ближче до центру, дочекався підключення зліва від Шулянського і віддав тому вже безпосередньо у воротарський майданчик. Артем прострілив прямо під голкіпером точно на ногу Мащенка, який і переправив м'яча у сітку.

На 62-й хвилині Юрій Мороз провів дві заміни, випустивши на поле в тому числі і зимового новачка команди - Беніто. І першим же дотиком футболіст відправив м'яча у сітку, в один дотик замкнувши навіс зі штрафного на дальній штанзі.

Практично відразу кияни розвинули свою перевагу, забивши третій м'яч. Все той же Беніто пробив з лінії штрафного в кут, воротар парирував, але першим на добиванні був Цітаїшвілі. Міг Гео оформити дубль, але не реалізував свій 11-метровий, програвши дуель голкіперові полтавців.

«Ворскла» зуміла відквитати один м'яч під завісу зустрічі. Кияни захопилися атакою і пропустили контр випад гостей. У підсумку, навіс зліва на дальньому куті воротарського головою замкнув Сємілєт.

В останні хвилини ігрового часу швидкості піднялися, гості намагалися зрівняти рахунок і це викликало певну нервозність на полі в діях обох команд. Але змін на табло більше не було.

3:2 - перемога «Динамо».

Чемпіонат U21. 19 тур

22.02.2020. с. Віта-Литовська, НТБ «Динамо». 100 глядачів

«Динамо» - «Ворскла» - 3:2 (0:1)

«Динамо»: Нещерет, Скорко, Сирота (Романчук, 62), Вівчаренко, Забарний, Білошевський (к), Надольський (Волошин, 83), Андрієвський, Шулянський (Беніто, 62), Сухоручко (Мащенко, 21), Цитаїшвілі.

«Ворскла»: Фесюн, Биков (Куценко, 70), Дубко, Павлюк, Гарсія, Мельничук (Сємілєт, 64), Челдін (к), Стрижак (Гаджук, 80), Мамро (Білий, 46), Кравчук, Мкомала (Лига, 46).

Голи: Мащенко (47), Беніто (63), Цитаїшвілі (66) - Мкомала (15), Сємілєт (86)

Попередження: Мащенко (51) – Стрижак (65)

Нереалізований пенальті: Цитаїшвілі (69, голкіпер).

Вадим Мащенко: «Слова тренера в перерві емоційно зарядили команду на другий тайм»

Півзахисник «Динамо» (U21) Вадим Мащенко, який відзначився голом у воротах «Ворскли», прокоментував перемогу своєї команди (3:2).

Юрій Мороз: «Заробили три очки, але хотілося би поліпшити якість гри»

Старший тренер «Динамо» (U21) Юрій Мороз прокоментував перемогу своїх підопічних над полтавською «Ворсклою» (3:2).

U21. 19 тур. «Динамо» - «Ворскла» - 3:2. Звіт про матч

Молодіжна команда «Динамо» провела перший офіційний поєдинок після зимової паузи. У 19 турі чемпіонату U21 кияни зустрічалися з «Ворсклою».