Чемпіонат U-21, Тур: 17

НТБ "Динамо", Конча-Заспа

Євген Арановський (Київ)

Субота, 07 грудня 2019 початок: 13:00

У суботу, 7-го грудня, відбудеться матч 17-го туру чемпіонату U21, у якому «Динамо» прийматиме луганську «Зорю».

Зустріч пройде на полі НТБ «Динамо» в Кончі-Заспі, початок о 13:00.

«Динамо» U21 (Київ)

Позиція в чемпіонаті: 3 місце

Останні 5 матчів у чемпіонаті: 3 перемоги, 1 нічия, 1 поразка, різниця м'ячів – 12:9

Останні 5 матчів на своєму полі: 4 перемоги, 1 поразка, різниця м'ячів – 15:8

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Денис Янаков (14 матчів), Олександр Сирота (13 матчів), Данило Сухоручко (13 матчів), Євген Ісаєнко (11 матчів), Данило Хондак (11 матчів), Георгій Цитаїшвілі (10 матчів).

Воротар No.1: Владислав Кучерук (11 матчів, пропустив 14 м’ячів).

Найкращий бомбардир у чемпіонаті: Денис Янаков (7 м'ячів).

Дискваліфіковані: немає.

За крок до дискваліфікації: Сідклей (3 попередження).

«Зоря» U21 (Луганськ)

Позиція в чемпіонаті: 5 місце

Останні п'ять матчів у чемпіонаті: 4 перемоги, 1 нічия, різниця м'ячів - 11:3

Останні 5 матчів на виїзді: 1 перемога, 1 нічия, 3 поразки, різниця м'ячів - 3:8.

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Максим Агапов (15 матчів), Єгор Шалфєєв (15 матчів), Артем Мильченко (15 матчів), Данило Алефіренко (15 матчів), Владислав Борисенко (15 матчів).

Воротар No.1: Данило Хмеловський (6 матчів, пропустив 7 м'ячів).

Найращий бомбардир у чемпіонаті: Єгор Шалфєєв (5 м’ячів).

За крок від дискваліфікації: Семен Вовченко, Тимофій Сухар, Максим Агапов (по 3 попередження).

Обличчям до обличчя

Команди провели між собою: 30 ігор: 19 перемог «Динамо», 4 нічиї, 7 перемог «Зорі», різниця м'ячів 63:30 на користь «Динамо».

На полі «Динамо»: 14 матчів: 10 перемог «Динамо», 2 нічиї, 2 перемоги «Зорі», різниця м'ячів 33:10 на користь «Динамо».

Арбітр – Євген Арановський (Київ)
Асистенти арбітра – Володимир Коротін, Віталій Скобля (обидва – Київ)
4-й арбітр – Олексій Деревінський (Київ)
Суддівський спостерігач – Сергій Березка (Київська обл.).

Останній матч один проти одного

Сезон 2019/2020. Чемпіонат U21. 6 тур

«Зоря» (U21) - «Динамо» (U21) - 2:3 (1:0)

31.08.2019. м.Запоріжжя, стадіон «Торпедо»

«Зоря»: Васіль, Повалій, Вовченко, Васько, Агапов, Мильченко, Азізов (Майборода, 70), Сухар, Алефіренко (Білоцерковець, 58), Борисенко (Пшеняник, 84), Шалфєєв (Демченко, 90).

«Динамо»: Кучерук, Хондак, Сирота (Романчук, 71), Сідклей, Кравченко, Білошевський, Янаков (Блізніченко, 76), Надольський, Кулаковський (Бражко, 46), Цитаішвілі, Сухоручко.

Голи: Азізов (24), Сухар (66) - Надольський (64, 89, 90+6);

Попередження: Азізов (28), Білоцерковець (72) - Янаков (38).

Суддівська бригада

У рамках 17-го туру чемпіонату U21 «Динамо» приймало на клубній базі у Віті-Литовській луганську «Зорю».

Тренерський штаб молодіжного складу «біло-синіх» отримав у своє розпорядження кілька гравців з обойми основної команди – із перших хвилин на поле вийшли Кадірі, Сідклей, Дуелунд, а також наближені до першої команди Нещерет та Сирота, які, зокрема, літали з «біло-синіми» на виїзний матч Ліги Європи до Мальме.

Команди розпочали матч спокійно, переважно турбуючи один одного ударами здалеку. У середині тайму «біло-сині» збільшили темп. Спочатку Кадірі поцілив у стійку, а з добиванням Янакова впорався голкіпер, але на 31-й хвилині і він не допоміг, коли захисник «Зорі» не зміг вибити м’яча зі свого штрафного майданчика й Кравченко ударом зльоту поцілив у кут воріт.

На початку другого тайму гості почали включати високий пресинг, і таки домоглися свого на 56-й хвилині. Після подачі з кутового арбітр призначив пенальті, передивившись момент після підказки відеоасистента, і Білоцерківець точно пробив у верхній кут фактично без шансів для Нещерета.

Буквально відразу Ісаєнко мав момент, аби знову вивести «біло-синіх» уперед, але, замикаючи дальню стійку, не зміг поцілити у порожні ворота з кількох метрів. Трохи згодом Євген таки відправив м’яча у ворота, зігравши на добиванні після того, як Сухоручко поцілив у стійку, але арбітр не зарахував взяття воріт та зафіксував положення поза грою у нашого нападника.

До фінального свистка рахунок так і не змінився. У підсумку, 1:1 – «Динамо» набирає 35 очок та ділить друге місце з донецьким «Шахтарем», відстаючи на три бали від полтавської «Ворскли», яка має на одну проведену гру більше.

Чемпіонат U21. 17-й тур

«Динамо» — «Зоря» — 1:1

07.12.2019. Віта-Литовська, НТБ «Динамо»

«Динамо»: Нещерет, Кузик, Білошевський, Кадірі (Сухоручко,63), Янаков (Мащенко, 80), Ісаєнко, Сирота, Сідклей (Шулянський, 90+3), Хондак, Кравченко, Дуелунд (Кулаковський, 87).

«Зоря»: Василь, Вовченко, Лазіо, Сухар, Агапов, Мільченко (Демченко, 86), Поддубний, Білоцерківець (Повалій, 74), Алефіренко, Борисенко, Шалфєєв.

Голи: Кравченко (31) — Білоцерківець (56, пен.).

Попереджені: Хондак (16), Сирота (55), Білошевський (77) – Поддубний (48), Лазіо (64), Шалфєєв (90+4).

Вилучений: Лазіо (89, друге попередження).

Чемпіонат U21: VAR уперше зіграв не за «Динамо»

На 53-й хвилині матчу чемпіонату U21 між «Динамо» та луганською «Зорею» гравець команди гостей упав у штрафному майданчику після подачі з кутового.

Юрій Мороз: «Суперник був хороший і дав нам бій»

Старший тренер «Динамо» U21 Юрій Мороз прокоментував матч із «Зорею» (1:1).