Чемпіонат U-21, Тур: 25

НТБ "Динамо", Конча-Заспа

Віктор Копієвський (Кропивницький)

Вівторок, 23 квітня 2019 початок: 13:00

У вівторок, 23-го квітня, відбудеться матч 25-го туру чемпіонату U-21, у якому «Динамо» прийматиме донецький «Шахтар».

Зустріч пройде на НТБ «Динамо» у Конча-Заспі, початок о 13:00.

«Динамо» U-21 (Київ)

Позиція в чемпіонаті: 1 місце

Останні п'ять матчів у чемпіонаті: 5 перемог, різниця м'ячів - 22:4

Останні п’ять матчів на своєму полі: 4 перемоги, 1 нічия, різниця м'ячів - 15:3.

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Олександр Петрусенко (22 матчі), Юрій Шпирка (21 матч), Євген Смирний (18 матчів), Денис Попов (18 матчів), Сергій Булеца (18 матчів).

Воротар No.1: Артур Рудько (9 матчів, пропустив 7 м’ячів)

Найкращий бомбардир у чемпіонаті: Юрій Шпирка, (10 м'ячів).

Дискваліфіковані: немає.

За крок до дискваліфікації: Денис Попов (7 попереджень), Євген Смирний, Олександр Петрусенко (по 3 попередження).

«Шахтар» U-21 (Донецьк)

Позиція в чемпіонаті: 3 місце

Останні п'ять матчів у чемпіонаті: 2 перемоги, 1 нічия, 2 поразки, різниця м'ячів - 9:6

Останні п’ять матчів на виїзді: 1 перемога, 1 нічия, 3 поразки, різниця м'ячів - 4:7.

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Дмитро Топалов (22 матчі), Іван Семеніхін (21 матч), Олександр Глагола (21 матч), Максим Чех (21 матч), Андрій Кулаков (20 матчів).

Воротар No.1: Олег Кудрик (9 матчів, пропустив 10 м'ячів), Євген Кучеренко (9 матчів, пропустив 7 м’ячів).

Найращий бомбардир у чемпіонаті: Андрій Кулаков (9 м’ячів).

Дискваліфіковані: немає.

За крок від дискваліфікації: Андрій Кулаков, Олександр Глагола (по 3 попередження).

Обличчям до обличчя

Усього молодіжні та дублюючі команди «Динамо» і «Шахтаря» зіграли між собою 34 матчі: 13 перемог «Динамо», 10 нічиїх, 11 перемог «Шахтаря», різниця м'ячів 62:46 на користь «Динамо».

На полі «Динамо» – 17 матчів: 7 перемог «Динамо», 6 нічиїх , 4 перемоги «Шахтаря». Різниця м’ячів 23:19 на користь киян.

Офіційні особи матчу

Арбітр – Віктор Копієвський (Кропивницький)
Асистенти арбітра – Володимир Коротін, Віталій Скобля
4-й арбітр – Владислав Дорош (усі – Київ)
Суддівський спостерігач – Орест Шмигельський (Львів).

Останній матч один проти одного

Сезон 2018/2019. Чемпіонат U-21. 14 тур.

«Шахтар» (Донецьк) - «Динамо» (Київ) - 0:3 (0:1)

2.11.2018. Щасливе. Стадіон «Арсенал-Арена»

«Шахтар»: Трубін, Конопля. Чаговець, Бандар (Мате, 66), Корнієнко, Меліченко (Якімець, 66), Кащук, Чех (Васілевич, 84), Кулаков (Кузьменко, 84), Глагола (к) (Криськів, 75), Топалов.

«Динамо»: Рудько, Романчук (Біловар, 90+3), Цитаїшвілі, Дуелунд (Копитов, 84), Булеца, Кравченко (к), Петрусенко, Вантух, Русин (Хоцяновський, 90), Андрієвський, Шпирка (Смирний, 58).

Голи: Цитаїшвілі (7), Смирний (64), Мате (90+3, автогол).

Попередження: Меліченко (27), Корнієнко (78) – Вантух (60), Смирний (73), Кравченко (90).

Суддівська бригада

У черговому турі чемпіонату молодіжних команд підопічні Юрія Мороза на своєму полі здобули вольову перемогу над «Шахтарем».

Поєдинок розпочався з чудового моменту Алібекова, який пробив головою після навісу Булеци справа. Але, на розчарування вболівальників «Динамо», воротар гостей зумів перевести м'яч на кутовий.

Кияни зіграли першим номером, контролювали м'яч і поступово насідали на ворота гостей. В одному з моментів Русин, вискочивши один на один з голкіпером, впав на газон. Момент неоднозначний, але рефері вгледів симуляцію і виписав динамівцю жовту картку.

До слова, Русин активно діяв в атаці, партнери доставляли йому м'яч, але форварду «Динамо» весь час чогось бракувало, щоб відкрити рахунок. На 33-й хвилині він був максимально близьким до голу, але програв воротареві дуель один в один.

У заключні 15 хвилин тайму гості активізувалися і створили декілька моментів. Найбільш реальний шанс забити був у Кащука, але його удар зупинив Бущан. А за пару хвилин до перерви Русин таки забив, але з офсайду.

Дзеркально з першим таймом, другий активніше почали гості і відразу забили! Топалов зумів позбутися опіки і вразити ближній кут воріт.

Щоправда, раділи гравці «Шахтаря» зовсім недовго. Вже через три хвилини капітан «гірників» Бондар зрізав сферу у власні ворота після удару Шулянського.

Замість Русина, який так і залишився без забитого м'яча, на поле вийшов Супряга і ця заміна спрацювала! Киянам вдалася гарна атака, результатом якої був навіс Кравченка на лінію воротарського і точний удар головою від Супряги!

Другий м'яч виявився на кшталт крижаного душу для гостей. Атакам «Шахтаря» явно бракувало швидкості та гостроти, а кияни успішно користувалися цим, впевнено обороняючись і зберігаючи потрібний рахунок. Ризикувати, при перевазі в один м'яч, динамівцям не було сенсу, тому підопічні Юрія Мороза якісно контролювали хід зустрічі і довели поєдинок до логічної перемоги.

2:1 – вольовий успіх «Динамо» в матчі з «Шахтарем».

23.04.2019. Чемпіонат U21. 25 тур. НТБ «Динамо» в Конча-Заспі

«Динамо» - «Шахтар» - 2:1 (0:0)

«Динамо»: 1.Бущан, 11.Кравченко, 2.Біловар, 9.Алібеков (к), 19.Вівчаренко, 13.Петрусенко, 10.Булеца, 5.Смирний (16.Волошин, 87), 7.Цітаївілі (20.Завгородній, 60), 18. Шулянський (17.Білошевський, 78), 15.Русин (22.Супряга, 60).

«Шахтар»: 1.Кучеренко, 2.Конопля, 3.Бондар (к) (13.Мате, 90+3), 4.Бондаренко, 5.Корнієнко, 6.Якимець (16.Холод, 78), 7.Кащук, 8.Чех, 9.Кулаков (17.Василевич, 79), 10.Криськів, 11.Топалов

Голи: Бондар (51, аг), Супряга (72) - Топалов (48)

Попереджені: Русин (10), Вівчаренко (15), Смирний (77) - Бондар (49), Криськів (67).

Ахмед АЛІБЕКОВ: «Між «Динамо» і «Шахтарем» завжди є боротьба і напруга»

Капітан «Динамо» U-21 Ахмед Алібеков поділився враженнями від перемоги над «Шахтарем».

Юрій МОРОЗ: «Сьогодні головним був результат»

Тренер «Динамо» U-21 Юрій Мороз прокоментував перемогу над «Шахтарем».

Чемпіонат U21. 25 тур. «Динамо» - «Шахтар» - 2:1. Звіт про матч, огляд

Чемпіонат U-21. 25-й тур. «Динамо» - «Шахтар». Анонс матчу

Чемпіонат U-21. 25-й тур. «Динамо» - «Шахтар». Анонс матчу У вівторок, 23-го квітня, відбудеться матч 25-го туру чемпіонату U-21, у якому «Динамо» прийматиме донецький «Шахтар».