Чемпіонат U-21, Тур: 24

"Лтава", Полтава

Дмитро Кривушкін (Харків)

Четвер, 11 квітня 2019 початок: 12:00

У четвер, 11-го квітня, відбудеться матч 24-го туру Чемпіонату України U-21, у якому полтавська «Ворскла» прийматиме київське «Динамо».

Поєдинок пройде у Полтаві на полі стадіону «Лтава» і розпочнеться о 12:00.

«Ворскла» U-21 (Полтава)

Позиція в чемпіонаті: 6 місце

Останні п’ять матчів у чемпіонаті: 2 перемоги, 2 нічиї, 1 поразка, різниця м’ячів – 10:4.

Останні п’ять матчів на своєму полі: 4 перемоги, 1 нічия, різниця м’ячів – 14:2.

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Інал Черткоєв (22 матчі), Артем Челядін (21 матч), Артем Білий (21 матч), Денис Тарадуда (19 матчів), Максим Мельничук (18 матчів).

Воротар No.1: Дмитро Різник (15 матчів, пропустив 22 м’ячів)

Найращий бомбардир у чемпіонаті: Юрій Козиренко (6 м’ячів).

Дискваліфіковані: немає.

За крок до дискваліфікації: Денис Тарадуда (7 попереджень), Артем Челядін, Максим Мельничук, Тарас Саків (по 3 попередження).

«Динамо» U-21 (Київ)

Позиція в чемпіонаті: 1 місце

Останні матчі в чемпіонаті: 5 перемог, різниця м'ячів – 23:3

Останні матчі на виїзді: 4 перемоги, 1 поразка, різниця м'ячів – 18:3

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Олександр Петрусенко (21 матч), Юрій Шпирка (20 матчів), Євген Смирний (18 матчів), Денис Попов (18 матчів), Сергій Булеца (18 матчів).

Воротар No.1: Артур Рудько (8 матчів, пропустив 5 м’ячів), Георгій Бущан (7 матчів, пропустив 4 м’ячі).

Найкращий бомбардир у чемпіонаті: Юрій Шпирка, (10 м'ячів).

Дискваліфіковані: немає.

За крок до дискваліфікації: Денис Попов (7 попереджень), Євген Смирний (3 попередження).

Обличчям до обличчя

Всього молодіжні та дублюючі команди «Динамо» і «Ворскли» зіграли між собою 32 матчі: 20 перемог «Динамо», 7 нічиїх, 5 перемог «Ворскли», різниця м'ячів - 67:32 на користь «Динамо».

Арбітр – Дмитро Кривушкін (Харків)
Асистенти арбітра –Володимир Жарий (Дніпропетровська обл.), Ярослав Трехліб (Дніпро)
4-й арбітр – Олександр Матяш (Полтава)
Суддівський спостерігач – В. П’яних (Донецьк).

Останній матч один проти одного

Сезон 2018/19. Чемпіонат U-21. 12-й тур.

«Динамо» (Київ) - «Ворскла» (Полтава) - 0:1 (0:0)

19.10.2018. Полтава. Стадіон «Лтава», 300 глядачів.

«Ворскла» (Полтава): Різник, Якубу (Черткоєв, 46), Тарадуда, Мазур (к), Мельничук (Биков, 87), Саків, Габелок, Білий, Кане, Козиренко, Шаповал (Лига, 68).

«Динамо» (Київ): Рудько, Дмитрук (Цитаїшвілі, 62), Алібеков (к), Романчук, Вантух, Андрієвський, Кравченко, Шапаренко (Попов, 46), Булеца (Петрусенко, 89), Смирний, Шпирка (Хоцяновський, 80).

Гол: Шпирка (61)

На 45-й хвилині Мельничук не реалізував пенальті.

Попередження: Мазур (61), Білий (64), Мельничук (82) – Смирний (19), Андрієвський (69).

Суддівська бригада

Кияни здобули важливу перемогу в Полтаві.

«Біло-сині», посилені кількома футболістами з першої команди, вже з перших хвилин позначили свою перевагу. Суперники сфолили на Буяльському у власному штрафному, за що були покарані 11-метровим. Пробивати взявся Шпирка, але його удар відбив воротар. Тут як тут на добиванні був Петрусенко, переправивши м'яч у сітку.

За пару миттєвостей все той же Петрусенко став антигероєм - заробив 11-метровий у ворота «Динамо». Білий, на відміну від свого опонента з Києва, легко розвів по кутах м'яч і Рудька.

Підопічні Юрія Мороза виглядали впевненіше, рухалися активніше, тому суперник часто порушував правила. Як наслідок - за хвилину до перерви Тарадуда отримав другий гірчичник і відправився в роздягальню, залишивши свою команду в меншості на весь тайм.

Реалізувати свою перевагу в одного футболіста «біло-сині» зуміли на 67-й хвилині, коли Біловар точним ударом головою замкнув навіс Буяльського.

Під саму завісу тайму Віталій, який взяв безпосередню участь в двох голах «Динамо», таки записав на свій рахунок гол, перекинувши воротаря при виході один в один.

До честі «Ворскли», полтавці зуміли відіграти один м'яч уже в компенсований час. Після обрізки киян в центрі поля, м'яч дістався Бикову, який з меж штрафного відправив його в дальній кут.

3:2 - впевнена, незважаючи на рахунок, перемога «Динамо».

11.04.2019. Чемпіонат U21. 24 тур

Полтава, стадіон «Лтава». 150 глядачів

«Ворскла» (U21) - «Динамо» (U21) - 2:3 (1:1)

«Ворскла»: Різник (к), Мартиненко, Биков, Тарадуда, Мельничук, Челядін, Козиренко, Мисик (Зайцев, 72), Шехіч, Білий, Лига (Черткоєв, 58, Товстий, 78).

«Динамо»: Рудько (к), Біловар, Романчук (Вівчаренко, 30), Дмитрук, Буяльський, Петрусенко, Шпирка, Шулянський, Шапаренко, Бодня, Супряга (Кравченко, 61).

Голи: Білий (11, з пенальті), Биков (90+2) - Петрусенко (8), Біловар (67), Буяльський (90)

Нереалізований пенальті: Шпирка (8)

Попереджені: Тарадуда (5) – Петрусенко (47)

Вилучений: Тарадуда (44, друге попередження)

Крістіан БІЛОВАР: «Знали, що буде важка гра - в Полтаві сильна команда»

Захисник «Динамо» U-21 Крістіан Біловар став автором другого забитого м'яча в матчі з полтавською «Ворсклою».

Юрій МОРОЗ: «Нас врятувала чисельна перевага в одного гравця»

Наставник молодіжної команди «Динамо» Юрій Мороз прокоментував перемогу своїх підопічних у виїзному матчі проти полтавської «Ворскли» 3:2:

Чемпіонат U21. 24 тур. «Ворскла» - «Динамо» - 2:3