Чемпіонат U-21, Тур: 20

НТБ "Динамо", Конча-Заспа

Віталій Романов (Дніпро)

П'ятниця, 01 березня 2019 початок: 13:00

У п’ятницю, 1-го березня, відбудеться матч 20-го туру Чемпіонату України U-21, у якому чернігівська «Десна» прийматиме київське «Динамо».

Поєдинок пройде на полі НТБ «Динамо» в Кончі-Заспі і розпочнеться о 13:00.

«Десна» U-21 (Чернігів)

Позиція в чемпіонаті: 12 місце

Останні п’ять матчів у чемпіонаті: 2 перемоги, 3 поразки, різниця м’ячів – 5:10.

Останні п’ять матчів на своєму полі: 5 поразок, різниця м’ячів – 3:14.

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Едуард Галстян (18 матчів), Олександр Руденко (18 матчів), Олександр Довгий (17 матчів), Роман Вовк (17 матчів), Мирослав Сердюк (16 матчів).

Воротар No.1: Максим Татаренко (14 матчів, пропустив 33 м'ячі).

Найращий бомбардир у чемпіонаті: Роман Вовк (5 м’ячів).

Дискваліфіковані: немає.

За крок від дискваліфікації: Олександр Руденко, Мирослав Сердюк, Роман Вовк, Андрій Якимів, Олександр Довгий (по 3 попередження).

«Динамо» U-21 (Київ)

Позиція в чемпіонаті: 1 місце

Останні матчі у чемпіонаті: 3 перемоги, 1 нічия, 1 поразка, різниця м'ячів - 13:4

Останні матчі на виїзді: 4 перемоги, 1 поразка, різниця м'ячів - 12:3

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Олександр Петрусенко (18 матчів), Роман Вантух (17 матчів), Юрій Шпирка (17 матчів), Євген Смирний (16 матчів), Денис Попов (15 матчів).

Воротар No.1: Артур Рудько (7 матчів, пропустив 4 м’ячі).

Найкращий бомбардир у чемпіонаті: Юрій Шпирка, (8 м'ячів).

Дискваліфіковані: немає.

За крок до дискваліфікації: Денис Попов (7 попереджень), Євген Смирний (3 попередження).

Обличчям до обличчя

«Десна» - новачок Прем’єр-ліги цього сезону, тому молодіжні склади цих команд зустрічалися лише одного разу. У вересні минулого року кияни святкували впевнену перемогу з рахунком 7:0

Офіційні особи матчу

Арбітр – Віталій Романов (Дніпро)
Асистенти арбітра – Тарас Клименко, Євген Яковлев
4-й арбітр – Олексій Деревінський (усі – Київ)
Суддівський спостерігач – Юрій Мосейчук (Чернівці).

Останній матч один проти одного

Сезон 2018/19. Чемпіонат U-21. 9-й тур.

«Динамо»(Київ) - «Десна» (Чернігів) - 7:0 (3:0)

22.09.2018. НТБ «Динамо» в смт. Чапаївка

«Динамо»: Бущан, Хондак, Романчук (Шепелєв, 46), Дмитрук (Кравченко, 61), Смирний, Цитаїшвілі, Алібеков (Петрусенко, 72), Калитвинцев, Вантух, Шапаренко (Булеца, 61), Супряга (Шпирка, 46).

«Десна»: Литовка (Татаренко, 70), Єрмаков, Галстян, Руденко, Сердюк, Довгий, Якимів, Волков, Фалько, Вовк, Попинака (Чайка, 76).

Голи: Алібеков (10, пен., 67), Смирний (22), Шапаренко (25), Булеца (71, пен.), Шпирка (86, 90).

Суддівська бригада

У перший день весни молодь «Динамо» розгромила «Десну»

Згідно з календарем, це був виїзний поєдинок для киян, але по факту він пройшов у манежі на НТБ у Віті-Литовській.

У першому таймі нічого особливо не віщувало біди для чернігівської команди. Кияни досить швидко вийшли вперед, відкривши рахунок уже на 10-й хвилині. Цитаїшвілі обігрався з Булецею і з меж штрафного поцілив точно в кут воріт.

Далі кияни володіли помітною перевагою, але «Десна» вдало оборонялася. Аж до 45-ї хвилини, поки знову у верхній кут воріт не поцілив Буено.

Другий тайм же став справжнім кошмаром для номінальних господарів - «Десна» пропустила ще шість разів.

У дебюті нової 45-хвилинки Буено точним ударом головою після навісу Кравченка оформив дубль і довів рахунок до розгромного. На 74-й усе той же Буено оформив хет-три ударом із пенальті, але гольова феєрія киян тривала.

До кінця зустрічі «Десну» встигли засмутити ще Ванат і Смирний - обидва футболісти оформили по дублю з 78-ї до 88 хвилини.

8:0 - розгромна перемога дубля «Динамо» над дублем «Десни».

Чемпіонат U-21. 20-й тур. «Десна» - «Динамо» - 0:8 (0:2)

01.03.2019. НТБ «Динамо» у Віті-Литовської

«Десна»: Татаренко, Галстян (к), Руденко, Сердюк, Беліч, Самойленко, Слотюк, Пічугін, Попинака (Скрибка, 89), Тичинін, Бабашев.

«Динамо»: Бущан, Попов (к), Сирота (Романчук, 56), Кравченко, Смирний, Булеца (Вівчаренко, 71), Цитаїшвілі (Завгородній, 46), Надольський (Петрусенко, 76), Буено, Шпирка (Ванат, 63 ), Че Че.

Голи: Цитаїшвілі (10), Буено (45, 47, 74, з пенальті), Ванат (78, 88), Смирний (83, 87)

Попереджені: Пічугін (59)

Чемпіонат U-21. 20 тур. «Десна» - «Динамо» - 0:8. Звіт про матч

У перший день весни молодь «Динамо» розгромила «Десну».