Чемпіонат U-21, Тур: 19

НТБ "Динамо", Конча-Заспа

Дмитро Кривушкін (Харків)

Неділя, 24 лютого 2019 початок: 13:00

У неділю, 24-го лютого, відбудеться матч 19-го туру чемпіонату U-21, у якому «Динамо» прийматиме луганську «Зорю».

Зустріч пройде на НТБ «Динамо» в смт. Чапаївка, початок о 13:00.

«Динамо» U-21 (Київ)

Позиція в чемпіонаті: 1 місце

Останні п'ять матчів у чемпіонаті: 3 перемоги, 1 нічия, 1 поразка, різниця м'ячів - 11:3

Останні п’ять матчів на своєму полі: 4 перемоги, 1 нічия, різниця м'ячів - 19:2.

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Роман Вантух (17 матчів), Олександр Петрусенко (17 матчів), Євген Смирний (16 матчів), Юрій Шпирка (16 матчів), Ахмед Алібеков (14 матчів).

Воротар No.1: Георгій Бущан (6 матчів, пропустив 4 м'ячі), Артур Рудько (6 матчів. Пропустив 3 м’ячі).

Найкращий бомбардир у чемпіонаті: Юрій Шпирка, (8 м'ячів).

Дискваліфікований: Роман Вантух.

За крок до дискваліфікації: Євген Смирний (3 попередження).

«Зоря» U-21 (Луганськ)

Позиція в чемпіонаті: 8 місце

Останні п'ять матчів у чемпіонаті: 2 перемоги, 3 поразки, різниця м'ячів - 12:13

Останні п’ять матчів на виїзді: 1 перемога, 1 нічия, 3 поразки, різниця м'ячів - 9:11.

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Єгор Шалфєєв (18 матчів), Ігор Загоруйко (18 матчів), Данило Алефіренко (18 матчів), Семен Вовченко (15 матчів), Владислав Борисенко (14 матчів).

Воротар No.1: Дмитро Мацапура (9 матчів, пропустив 21 м'яч).

Найращий бомбардир у чемпіонаті: Владислав Борисенко (7 м’ячів).

Дискваліфіковані: немає.

За крок від дискваліфікації: Єгор Шалфєєв (3 попередження).

Обличчям до обличчя

Команди провели між собою: 26 ігор: 15 перемог «Динамо», 4 нічиї, 7 перемог «Зорі», різниця м'ячів 49:26 на користь «Динамо».

На полі «Динамо»: 12 матчів: 8 перемог «Динамо», 2 нічиї, 2 перемоги «Зорі», різниця м'ячів 25:9 на користь «Динамо».

Арбітр – Дмитро Кривушкін (Харків)
Асистенти арбітра – Руслан Єрмоленко, Денис Марченко (обидва – Чернігів)
4-й арбітр – Олександр Сахно (Київська обл.)
Суддівський спостерігач – Юрій Власенко (Київ).

Останній матч один проти одного

Сезон 2018/2019. Чемпіонат U-21. 8 тур.

«Зоря» (Луганськ) - «Динамо» (Київ) - 0:3 (0:1)

15.09.2018. Запоріжжя. Стадіон «Торпедо»

«Зоря»: Мацапура, Сухіна, Решетов (Агапов, 76), Сухар, Загоруйко, Повалій, Алефіренко, Азізов, Новіков (Демченко, 61), Шалфєєв, Майборода.

«Динамо»: Рудько, Хондак, Дмитрук (Кравченко, 67), Смирний (Копитов, 90), Цитаїшвілі (Вантух, 46), Алібеков (Петрусенко, 70), Калитвинцев, Шапаренко, Миколенко, Попов, Шпирка (Булеца, 85).

Голи: Алібеков (29), Калитвинцев (79), Петрусенко (90).

Попередження: Попов (31), Смирний (45+1), Миколенко (85) - Сухар (7), Новиков (60), Сухіна (63), Агапов (78).

Суддівська бригада

У неділю, 24 лютого, відбувся поєдинок 19-го туру Чемпіонату U-21, в якому київське «Динамо» зустрілось із луганською «Зорею» на полі навчально-тренувальної бази «Динамо» в Конча-Заспі.

Рахунок у матчі вже на четвертій хвилині відкрив Ярослав Надольський, вразивши сітку воріт «Зорі» після прострільної передачі від Георгія Цитаїшвілі та пасу від Владислава Супряги. Таким чином «Динамо» вийшло вперед на табло - 1:0.

Також у першій половині гри по воротах гостей пробивали Че Че та Сергій Булеца, проте їхні удари не стали точними. Удар Миколи Яроша голкіпер «Зорі» парирував.

Із небезпечних моментів луганчан можна згадати удар від Даниїла Алефіренка, після якого «шкіряний» пролетів повз ліву стійку воріт Артура Рудька.

Наприкінці першого тайму Ярослав Надольський подвоїв перевагу київської команди та оформив дубль. Спочатку Сергій Булеца завдав удару по воротах луганчан - м`яч влучив у стійку. Надольський, знаходячись у штрафному майданчику «Зорі», поцілив у правий верхній кут воріт, зробивши рахунок 2:0 на користь «Динамо», з яким команди пішли на перерву.

На 59-й хвилині Сергій Булеца мав ще нагоду забити, проте його удар із дальньої дистанції Дмитро Мацапура парирував. Владислав Супряга, в свою чергу, скористався своєю можливістю відзначитися третім забитим м`ячем «Динамо» в цьому матчі - і добив «шкіряного» в сітку.

За п`ять хвилин Олександр Сирота зробив рахунок 4:0 на користь київського «Динамо», влучивши у ворота «Зорі» після подачі зі штрафного з правого флангу.

На голи «біло-синіх» на 70-й хвилині зустрічі забитим м`ячем у лівий нижній кут воріт зі штрафного майданчика господарів поля відповів Ілля Повалій. Рахунок став 4:1.

Та на 84-й хвилині «Динамо» повернуло свою перевагу в чотири забиті м`ячі. Денис Попов після подачі з кутового з лівого флангу від Сергія Булеци головою відправив «шкіряного» в сітку воріт «Зорі», встановивши рахунок 5:1, із яким матч і закінчився.

Чемпіонат U-21. 19-й тур. «Динамо» - «Зоря» - 5:1 (2:0)

24.02.2019. НТБ «Динамо» в Конча-Заспі

«Динамо» (Київ): Рудько, Ярош, Че Че (Петрусенко, 77), Цитаїшвілі (Шулянський, 46), Супряга (Шпирка, 68), Булеца, Кравченко, Сирота, Надольський, Попов (к) (Біловар, 86), Буено (Волошин, 68).

«Зоря» (Луганськ): Мацапура, Повалій, Вовченко, Васько, Агапов, Борисенко, Казаков (Мильченко, 67), Загоруйко (Новіков, 77), Алефіренко, Шалфєєв (к), Сандрак-Вінницький (Демченко, 67).

Голи: Надольський (4, 41), Супряга (59). Сирота (64), Попов (84) - Повалій (70).

Попередження: Че Че (24), Кравченко (45), Попов (78) - Борисенко (87).

Чемпіонат U-21. «Динамо» - «Зоря» - 5:1. Звіт про матч (+ВІДЕО)

У неділю, 24 лютого, відбувся поєдинок 19-го туру Чемпіонату U-21, у якому київське «Динамо» зустрілось із луганською «Зорею» на полі навчально-тренувальної бази «Динамо» в Конча-Заспі.

Юрій МОРОЗ: «Надольський сьогодні був одним із найкращих у нашому складі» (+ ВІДЕО)

Наставник молодіжної команди «Динамо» Юрій Мороз прокоментував перемогу своїх підопічних з великим рахунком 5:1 над луганською «Зорею»: