Чемпіонат U-21, Тур: 16

КСК "Ніка", Олександрія

Віталій Романов (Дніпро)

Субота, 24 листопада 2018 початок: 13:00

У суботу, 24-го листопада, відбудеться матч 16-го туру Чемпіонату України U-21, у якому «Олександрія» з однойменного міста прийматиме київське «Динамо».

Поєдинок пройде в Олександрії, на полі КСК «Ніка» і розпочнеться о 13:00.

«Олександрія» U-21 (Олександрія)

Позиція в чемпіонаті: 2 місце

Останні п’ять матчів у чемпіонаті: 3 перемоги, 1 нічия, 1 поразка, різниця м’ячів – 9:5.

Останні п’ять матчів на своєму полі: 3 перемоги, 1 нічия, 1 поразка, різниця м’ячів – 8:4.

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Вадим Вітенчук (15 матчів), Тимур Стецьков (14 матчів), Кирило Прокопчук (13 матчів), Максим Дубенков (13 матчів), Денис Устименко (13 матчів).

Воротар No.1: Дмитро Рудик (4 матчі, пропустив 4 м’ячі), Олег Білик (4 матчі, пропустив 3 м’ячі).

Найращий бомбардир у чемпіонаті: Орест Ткачук, Денис Устименко (по 6 м’ячів).

Дискваліфіковані: немає.

За крок до дискваліфікації: Кирило Прокопчук, Дмитро Семенов, Богдан Литвяк (по 3 попередження).

«Динамо» U-21 (Київ)

Позиція в чемпіонаті: 1 місце

Останні матчі у чемпіонаті: 5 перемог, різниця м'ячів - 16:2

Останні матчі на виїзді: 5 перемог, різниця м'ячів - 14:1

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Роман Вантух (14 матчів), Євген Смирний (14 матчів), Олександр Петрусенко (14 матчів), Юрій Шпирка (13 матчів), Ахмед Алібеков (12 матчів).

Воротар No.1: Георгій Бущан (5 матчів, пропустив 4 м'ячі).

Найкращий бомбардир у чемпіонаті: Юрій Шпирка, (7 м'ячів).

Дискваліфіковані: немає.

За крок до дискваліфікації: Євген Смирний (3 попередження).

Обличчям до обличчя

«Олександрія» три роки тому дебютувала в Прем'єр-лізі, тому молодіжні склади цієї команди і «Динамо» давно не зустрічалися. До цього останній раз команди грали один проти одного в сезоні 2011/2012. На виїзді «Динамо» поступилося з рахунком 0:1, а домашній матч завершився внічию 0:0.

Арбітр – Віталій Романов (Дніпро)
Асистенти арбітра – Ярослав Трехліб (Дніпро), Володимир Жарий (Дніпропетровська обл.)
4-й арбітр – Денис Федан (Олександрія)
Суддівський спостерігач – Олександр Кран (Харків).

Останній матч один проти одного

Сезон 2018/19. Чемпіонат U-21. 5-й тур.

«Динамо» - «Олександрія» - 1:2 (1:2)

17.08.2018. НТБ «Динамо» в смт. Чапаївка

«Динамо»: Бущан, Попов (Петрусенко, 67), Миколенко, Малишкін (Романчук, 81), Смирний, Алібеков (к), Калитвинцев, Шапаренко (Булеца, 61), Буено (Цитаїшвілі, 61), Русин (Шпирка, 46), Вантух.

«Олександрія»: Білик, Прокипчук (к), Семенов, Бухал, Устименко (Литвяк, 61), Микицей (Шкіндер, 46), Вітенчук, Дубенков (Русьян, 67), Верхоланцев (Хрієнко, 82), Куліш (Гура, 88), Стецьков.

Голи: Русин (29) – Бухал (2), Устименко (45).

Попереджені: Шапаренко (51), Вантух (72), Алібеков (90+1) - Бухал (15), Стецьков (90)

Суддівська бригада

У суботу, 24 листопада, в рамках 16-го туру Чемпіонату U-21 київське «Динамо» зустрілось у виїзному поєдинку з «Олександрією» з однойменного міста на КСК «Ніка» в Олександрії.

Першого удару в матчі завдав Євгеній Смирний у ближній кут воріт суперника - голкіпер парирував, перевівши м`яч на кутовий. За хвилину воротар впорався із ударом Сергія Булеци.

Згодом Кирило Прокопчук відповів на моменти киян ударом головою, проте не в площину володінь Артура Рудька. Також по воротах «Динамо» пробив Сергій Русьян, після чого «шкіряний» пролетів над поперечиною.

Можливість відзначитись у воротах господарів поля у середині першого тайму мав Назарій Русин, який із лінії воротарського майданчика пробив повз ліву стійку воріт.

На 27-й хвилині «Олександрія» заробила пенальті. Гліб Бухал реалізував 11-метровий удар, пробивши у лівий нижній кут воріт столичної команди, і відкрив рахунок у матчі. Артур Рудько вгадав кут польоту м`яча, проте вберегти ворота від голу не зміг. За хвилину Олександр Романчук отримав другу жовту картку, після чого «біло-сині» залишилися на більшу частину гри у меншості.

Тимур Стецьков, виконуючи штрафний удар із небезпечної позиції, пробив повз праву стійку воріт «Динамо». Ближче до завершення першої половини гри дальнього удару завдав Дмитро Семенов – Артур Рудько забрав м`яч до рук. На перерву команди пішли за мінімальної переваги «Олександрії».

Другий тайм, на відміну від першого, не був насичений гольовими моментами. «Біло-синім» не вдавалося зрівняти рахунок, але і суперник небезпечних моментів не створював.

На 47-й хвилині «динамівці» провели хорошу атаку, проте результативно завершити її не змогли. Через деякий час Роман Вантух, знаходячись поблизу воріт «Олександрії», не зміг замкнути навіс від Юрія Шпирки. Наприкінці поєдинку удар Тараса Дмитрука зі штрафного майданчика був заблокований.

Тож київське «Динамо» мінімально поступилося «Олександрії» з однойменного міста у виїзному матчі 16-го туру Чемпіонату U-21.

Чемпіонат U-21. 16-й тур. «Олександрія» - «Динамо» - 1:0 (1:0)

24.11.2018. КСК «Ніка», Олександрія

«Олександрія»: Злотар, Прокопчук (к), Семенов, Костенко (Пиріг, 90+4), Гура, Литвяк (Вітенчук, 82), Ткачук (Хрієнко, 90+2), Стецьков (Шкіндер, 46), Дубенков (Луців, 75), Русьян, Бухал.

«Динамо»: Рудько, Романчук, Смирний, Цитаїшвілі, Булеца (Білошевський, 46), Кравченко (Дмитрук, 60), Петрусенко, Вантух (Хоцяновський, 71), Русин (Шпирка, 46), Ярош, Попов (к).

Гол: Бухал (27, пен.).

Попередження: Гура (62), Луців (77) - Романчук (8), Попов (46).

Вилучення: Романчук (28).

Юрій МОРОЗ: «Ми вийшли грати за результат, а гравці «Олександрії» – битися за нього»

Старший тренер «Динамо» (U-21) Юрій Мороз прокоментував виїзний поєдинок із «Олександрією», у якому «біло-сині» мінімально поступилися – 0:1: