Динамо К U-21 Маріуполь U-21
Чемпіонат U-21, Тур: 15

НТБ "Динамо", Чапаївка

Субота, 10 листопада 2018 початок: 14:00

У суботу, 10 листопада, відбудеться матч 15-го туру чемпіонату U-21, у якому «Динамо» прийматиме «Маріуполь» з однойменного міста.

Зустріч пройде на НТБ «Динамо» в смт. Чапаївка, початок о 14:00.

«Динамо» U-21 (Київ)

Позиція в чемпіонаті: 1 місце

Останні п'ять матчів у чемпіонаті: 5 перемог, різниця м'ячів - 16:2

Останні п’ять матчів на своєму полі: 4 перемоги, 1 поразка, різниця м'ячів - 19:3.

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Роман Вантух (14 матчів), Євген Смирний (13 матчів), Олександр Петрусенко (13 матчів), Ахмед Алібеков (12 матчів), Юрій Шпирка (12 матчів).

Воротар No.1: Георгій Бущан (4 матчі, пропустив 3 м'ячі), Володимир Маханьков (4 матчі, пропустив 2 м’ячі), Артур Рудько (4 матчі, пропустив 1 м’яч).

Найкращий бомбардир у чемпіонаті: Юрій Шпирка, (7 м'ячів).

Дискваліфікований: Роман Вантух.

За крок до дискваліфікації: Євген Смирний (3 попередження).

«Маріуполь» U-21 (Маріуполь)

Позиція в чемпіонаті: 6 місце

Останні п'ять матчів у чемпіонаті: 3 перемоги, 1 нічия, 1 поразка, різниця м'ячів - 11:7

Останні п’ять матчів на виїзді: 3 перемоги, 1 нічия, 1 поразка, різниця м'ячів - 9:6.

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Іван Семеніхін (13 матчів), Євген Проданов (13 матчів), Євген Білокінь (12 матчів), Дмитро Шинкаренко (12 матчів), Ілля Путря (12 матчів).

Воротар No.1: Артем Поспєлов (7 матчів, пропустив 15 м’ячів)

Найращий бомбардир у чемпіонаті: Владислав Бугай, Ілля Путря (по 4 м’ячі).

Дискваліфіковані: Євген Білокінь, Іван Семеніхін.

За крок від дискваліфікації: Кирило Матвєєв (3 попередження).

Обличчям до обличчя

З сезону 2011/2012 років молодіжні команди «Динамо» і «Маріуполя» (колишній «Іллічівець») зіграли між собою 11 матчів: 9 перемог «Динамо», 1 нічия, 1 перемога «Маріуполя», різниця м'ячів - 28:11 на користь «Динамо».

На полі киян відбулося 6 матчів: 5 перемог «Динамо», 1 перемога «Маріуполя», різниця м’ячів – 15:7 на користь киян.

Відзначимо, що у двох минулих сезонах (2015/2016 та 2016/2017 років) «Маріуполь» у Прем’єр-лізі не виступав.

Останні матчі в чемпіонаті між собою:

2012/2013

27.10.2012 «Іллічівець» - «Динамо» - 2:3

10.05.2013 «Динамо» - «Іллічівець»- 2:0

2013/2014

26.10.2013 «Динамо» - «Іллічівець» - 1:3

Через складну ситуацію в країні, гра другого кола не відбулася.

Арбітр – Андрій Коваленко (Полтава)
Асистенти арбітра – Віктор Нижник (Вінниця), Валентин Куцев (Київ)
4-й арбітр – Дмитро Кубряк (Одеса)
Суддівський спостерігач – Євген Геренда (Калуш, Івано-Франківська область)

Останній матч один проти одного

Сезон 2018/2019. Чемпіонат U-21. 4-й тур.

«Маріуполь» – «Динамо» – 0:3 (0:2)

25.09.2018. Стадіон «Західний», Маріуполь

«Маріуполь»: Гриценко, Семеніхін (к), Чоботенко, Савін, Шинкаренко, Коробенко, Білокінь, Путря, Горбунов (Биковський, 46), Проданов, Бугай.

«Динамо»: Кучерук, Дмитрук (Кравченко, 62), Попов, Хондак, Ярош (Булеца, 62), Смирний (Шпирка 46), Алібеков (к) (Копитов, 85), Калитвинцев, Андрієвський, Вантух, Супряга.

Голи: Супряга (34, 42), Булеца (81).

Попередження: Дмитрук (57), Білокінь (71), Копитов (88).

Орбу Геннадій

У суботу, 10 листопада, відбувся поєдинок 15-го туру Чемпіонату U-21, в якому київське «Динамо» зустрілося з «Маріуполем» із однойменного міста на полі навчально-тренувальної бази «Динамо» в смт. Чапаївка.

Гості швидко відкрили рахунок у матчі. Вже на сьомій хвилині Ігор Биковський отримав м`яч від партнерів по команді на правому фланзі та завдяки хорошим індивідуальним діям зробив усе для того, щоб влучити у ворота «Динамо».

Георгій Цитаїшвілі оперативно відповів на гол «Маріуполя». Сергій Булеца пробіг із м`ячем від центру поля майже до штрафного майданчика, віддав передачу на Цитаїшвілі – і Георгій пробив повз суперника у верхній лівий кут воріт маріупольської команди, зрівнявши рахунок у матчі – 1:1.

А за дев`ять хвилин Сергій Булеца, пробивши низом повз голкіпера, влучив у ближній кут воріт суперника та вивів «Динамо» вперед у рахунку – 2:1.

У середині першого тайму Назарій Русин головою замкнув навіс із правого флангу, відзначившись третім голом «Динамо» в цьому матчі.

За хвилину Євгеній Смирний, отримавши передачу від Назарія Русина, в один дотик більярдним ударом відправив «шкіряного» у лівий нижній кут воріт «Маріуполя», довівши рахунок до 4:1, із яким команди дограли до завершення першого тайму та пішли на перерву.

Друга половина гри, на відміну від першої, не стала результативною. На 58-й хвилині Георгій Бущан парирував небезпечний удар, захистивши свої володіння від пропущеного м`яча. Наприкінці поєдинку Крістіан Біловар після навісу від партнера з правого флангу головою влучив у поперечину воріт суперника. Тож матч завершився перемогою «Динамо» над «Маріуполем» із рахунком 4:1

Чемпіонат U-21. 15-й тур. «Динамо» - «Маріуполь» - 4:1 (4:1)

10.11.2018. НТБ «Динамо» в смт. Чапаївка

«Динамо»: Бущан, Романчук, Смирний, Цитаїшвілі, Булеца (Копитов, 76), Кравченко, Петрусенко, Русин, Ярош (Дмитрук, 60), Попов (Біловар, 78), Шпирка (Хоцяновський, 89).

«Маріуполь»: Поспєлов, Білий, Шинкаренко, Крашневський, Савін, Коробенко, Биховський (Вакуленко, 55), Путря (Матвєєв, 46), Проданов, Мочевінський (Породько, 67), Бугай.

Голи: Цитаїшвілі (10), Булеца (19), Русин (26), Смирний (27) - Биковський (7).

Попередження: Шинкаренко (42), Проданов (71).

Георгій ЦИТАІШВІЛІ – про успіх у грі з «Маріуполем» і не тільки (відео)

Один із лідерів команд U-21 та U-19 ФК «Динамо» (Київ) розповів про велике значення награвання атак і завершальних ударів на тренуваннях, і про те, що вдалося втілити в домашньому матчі молодіжної першості «Динамо» з «Маріуполем» у першому таймі.

Юрій МОРОЗ: «Хотіли і перемогли»

Наставник молодіжної команди «Динамо» - про перемогу над «Маріуполем».

Чемпіонат U-21. «Динамо» - «Маріуполь» - 4:1. Звіт про матч (+ВІДЕО)

У суботу, 10 листопада, відбувся поєдинок 15-го туру Чемпіонату U-21, у якому київське «Динамо» зустрілося з «Маріуполем» із однойменного міста на полі навчально-тренувальної бази «Динамо» в смт. Чапаївка.