Чемпіонат U-21, Тур: 13

НТБ "Динамо", Чапаївка

Катерина Монзуль (Харків)

Субота, 27 жовтня 2018 початок: 13:30

У суботу, 27 жовтня, відбудеться матч 13-го туру чемпіонату U-21, у якому «Динамо» прийматиме ФК «Львів» з однойменного міста.

Зустріч пройде на НТБ «Динамо» в смт. Чапаївка, початок о 13:30.

«Динамо» U-21 (Київ)

Позиція в чемпіонаті: 1 місце

Останні п'ять матчів у чемпіонаті: 5 перемог, різниця м'ячів - 20:1

Останні п’ять матчів на своєму полі: 4 перемоги, 1 поразка, різниця м'ячів - 18:3.

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Роман Вантух (12 матчів), Ахмед Алібеков (11 матчів), Євген Смирний (11 матчів), Олександр Петрусенко (11 матчів), Владислав Калитвинцев (10 матчів).

Воротар No.1: Георгій Бущан (4 матчі, пропустив 3 м'ячі).

Найкращий бомбардир у чемпіонаті:Юрій Шпирка, (7 м'ячів).

Дискваліфікований: Олександр Романчук.

За крок до дискваліфікації: Денис Попов, Роман Вантух (по 3 попередження).

ФК «Львів» U-21 (Львів)

Позиція в чемпіонаті: 8 місце

Останні п'ять матчів у чемпіонаті: 3 перемоги, 2 поразки, різниця м'ячів - 8:9

Останні п’ять матчів на виїзді: 2 перемоги, 3 поразки, різниця м'ячів - 9:16.

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Юрій Іваночко (12 матчів), Андрій Вичіжанін (12 матчів), Олександр Савошко (11 матчів), Іван Павлюх (11 матчів), Віталій Микитин (11 матчів).

Воротар No.1: Богдан Друзь (8 матчів, пропустив 12 м'ячів).

Найращий бомбардир у чемпіонаті: Жуліо Сезар (3 м’ячі).

Дискваліфікований: Олександр Савошко.

За крок від дискваліфікації: Віталій Микитин, Віталій-Дмитро Теплий, Олександр Медведєв (по 3 попередження).

Обличчям до обличчя

ФК «Львів» - новачок Прем’єр-ліги, але молодіжний склад цієї команди минулого сезону виступав під назвою «Верес» (Рівне). Тоді вдома динамівці перемогли з розгромним рахунком 9:0 (голами відзначилися Смирний двічі, Кравець, Шапаренко, Лєднєв тричі, Русин двічі), а на виїзді зіграли внічию 1:1 (авторами забитих м’ячів стали Бердей у львів’ян та Вантух у киян).

А безпосередньо із суперником під назвою ФК «Львів» динамівці останнього разу зустрічалися десять років тому – у сезоні 2008/2009. Тоді вдома «Динамо» перемогло 7:0 (забитими м’ячами відзначилися Хачеріді, Гусєв двічі, Теміле, Сахневич, Макаренко та Білала), а на виїзді у Львові гра закінчилася внічию 1:1 (голом у складі ФК «Львів» відзначився Чепурненко, а у складі «Динамо» - Білала).

У нинішньому сезоні «Динамо» та ФК «Львів» зустрічалися у другому турі першого кола молодіжної першості. На виїзді кияни перемогли 2:1, забиті м’ячі на свій рахунок записали Алібеков з пенальті та Калитвинцев, у львів’ян – Кисленко.

Офіційні особи матчу

Арбітр – Катерина Монзуль (Харків)
Асистенти арбітра – Євген Яковлев (Київ), Олександр Дашко
4-й арбітр – Дмитро Кутаков (обидва – Київська обл.)
Суддівський спостерігач – Юрій Мосейчук (Чернівці).

Останній матч один проти одного

Сезон 2018/2019. Чемпіонат U-21. 2-й тур

27.07.2018. м. Львів, стадіон СКІФ, 400 глядачів

ФК «Львів» – «Динамо» – 1:2 (1:0)

ФК «Львів»: Сарнавський, Савошко, Харіпов, Білий, Тягло, Павлюх, Теплий (Пентелейчук, 86), Вичіжанін, Іваночко (Микитин, 75), Кисленко, Міщук (Ременяк, 84).

«Динамо»: Рудько, Сідклей (Ярош, 61), Романчук, Малишкін, Смирний (Шпирка, 46), Алібеков, Калитвинцев, Петрусенко (Білошевський, 75), Вантух, Русин (Алєксєєв, 46), Ісаєнко (Копитов, 61).

Голи: Кисленко (29) – Алібеков (58, пен.), Калитвинцев (75).

Попереджені: Савошко (66), Харіпов (68) – Романчук (64), Білошевський (81).

Суддівська бригада

У суботу, 27 жовтня, відбувся поєдинок 13-го туру Чемпіонату U-21, в якому київське «Динамо» зустрілося зі «Львовом» з однойменного міста на полі навчально-тренувальної бази «Динамо» в смт. Чапаївка.

Гра розпочалась активно, вже на другій хвилині кияни заробили штрафний удар із небезпечної позиції – Вітор Буено влучив у поперечину.

Рахунок у матчі був відкритий на п`ятій хвилині зустрічі. Зазвичай на початку першого тайму вперед виходять «динамівці», проте цього разу цю роль несподівано зіграли львів`яни. Вадим Янчак результативно пробив із далекої відстані у лівий нижній кут воріт господарів поля, зробивши рахунок 0:1 на користь ФК «Львів».

Чимало шансів відзначитись у воротах суперника у першій половині зустрічі було у Георгія Цитаїшвілі, проте його удари не ставали точними. Після ударів Назарія Русина, Артема Шабанова та Євгенія Смирного «шкіряний» пролітав повз сітку воріт або потрапляв до рук голкіпера львівської команди. На перерву команди пішли за рахунку 0:1 на користь ФК «Львів».

На 50-й хвилині «Динамо» зрівняло рахунок. Ахмед Алібеков виконав навіс із правого флангу – і Микола Шапаренко з лету завдав точного удару в ближній кут воріт гостей, зробивши рахунок на табло 1:1. Згодом Шапаренко пробив ще, та м`яч пролетів повз дальню стійку воріт львівської команди.

Ахмед Алібеков завдав удару зі штрафного, проте «шкіряний» пролетів над воротами. Удари Сергія Булеци, а потім і Євгенія Смирного Богдан Друзь парирував.

На 83-й хвилині ініціативність Георгія Цитаїшвілі призвела до другого забитого м`яча київського «Динамо». Ахмед Алібеков розпочав контратаку «біло-синіх», Назарій Русин головою зробив скидку м`яча на Цитаїшвілі. Георгій пробіг зі «шкіряним» на правому фланзі та завдав точного удару низом у лівий нижній кут воріт суперника. Таким чином ФК «Динамо» вийшло вперед – 2:1.

За чотири хвилини ми побачили й третій гол «Динамо». Роман Вантух віддав передачу з лівого флангу на Попова – і Денис вразив сітку воріт львів`ян, поставивши крапку в матчі.

Таким чином, київське «Динамо» більш ніж з упевненим рахунком перемогло ФК «Львів» із однойменного міста - 3:1.

Чемпіонат U-21. 13-й тур. «Динамо» - «Львів» - 3:1 (0:1)

27.10.2018. НТБ «Динамо» в смт. Чапаївка

«Динамо»: Маханьков, Смирний, Шапаренко (Булеца, 61), Цитаїшвілі, Алібеков (к) (Копитов, 86), Кравченко, Петрусенко, Вантух, Русин, Буено (Шпирка, 64), Шабанов (Попов, 46).

«Львів»: Друзь, Вичіжанін, Калинчук (Білий Р., 46), Даценко, Білий В. (Малевіч), Гаврушко (к), Горін (Теплий, 30), Іваночко, Микитин, Янчак, Петров (Кисленко, 61).

Голи: Шапаренко (50), Цитаїшвілі (83), Попов (87) - Янчак (5).

Попередження: Шабанов (38), Попов (51), Петрусенко (71), Цитаїшвілі (84).

Чемпіонат U-21. «Динамо» - «Львів» - 3:1. Звіт про матч (+ВІДЕО)

Сергій ШМАТОВАЛЕНКО: «Сказали хлопцям більше атакувати флангами. Спрацювало»

Асистент старшого тренера молодіжної команди «Динамо» Сергій Шматоваленко прокоментував доомашню перемогу своєї команди над ФК «Львів» (3:1):