Чемпіонат U-21, Тур: 11

НТБ "Динамо", Чапаївка

Андрій Коваленко (Полтава)

Субота, 06 жовтня 2018 початок: 13:00

У суботу, 6 жовтня, відбудеться матч 11-го туру чемпіонату U-21, у якому «Динамо» прийматиме донецький «Олімпік».

Зустріч пройде на НТБ «Динамо» в смт. Чапаївка, початок о 13:00.

«Динамо» U-21 (Київ)

Позиція в чемпіонаті: 2 місце

Останні п'ять матчів у чемпіонаті: 5 перемог, різниця м'ячів - 20:1

Останні п’ять матчів на своєму полі: 4 перемоги, 1 поразка, різниця м'ячів - 15:3.

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Роман Вантух (10 матчів), Владислав Калитвинцев (9 матчів), Ахмед Алібеков (9 матчів), Євген Смирний (9 матчів), Олександр Петрусенко (9 матчів).

Воротар No.1: Георгій Бущан (4 матчі, пропустив 3 м'ячі).

Найкращий бомбардир у чемпіонаті:Владислав Калитвинцев (5 м'ячів).

Дискваліфіковані: немає.

За крок до дискваліфікації: Денис Попов (3 попередження).

«Олімпік» U-21 (Донецьк)

Позиція в чемпіонаті: 11 місце

Останні п'ять матчів у чемпіонаті: 3 нічиї, 2 поразки, різниця м'ячів - 4:8

Останні п’ять матчів на виїзді: 1 нічия, 4 поразки, різниця м'ячів - 3:11.

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Владислав Бородай (10 матчів), Дмитро Пуди (10 матчів), Андрій Кравчук (10 матчів), Олексій Геловані (9 матчів), Ілля Тимошенко (8 матчів).

Воротар No.1: Богдан Безкровний (8 матчів, пропустив 14 м'ячів).

Найращий бомбардир у чемпіонаті: Дмитро Пуди (3 м’ячі).

За крок від дискваліфікації: Дмитро Пуди, Максим Таловєров (по 3 попередження).

Обличчям до обличчя

Всього молодіжні команди «Динамо» та «Олімпіка» зіграли один проти одного десять матчів. «Динамо» здобуло 9 перемог і один раз команди зіграли внічию. Різниця забитих і пропущених м'ячів - 40:5 на користь киян.

На полі «Динамо» відбулося 5 матчів: п’ять перемог «біло-синіх», різниця м'ячів - 20:3.

Арбітр – Андрій Коваленко (Полтава)
Асистенти арбітра – Тарас Клименко, Євген Яковлев (обидва – Київ)
4-й арбітр – Олег Шкурченко (Черкаська обл.)
Суддівський спостерігач – Олег Деревінський (Київ).

Останній матч один проти одного

Сезон 2017/2018. Чемпіонат U-21. 20-й тур

«Динамо» - «Олімпік» – 4:2 (2:0).

17.02.2018. Чапаївка. НТБ «Динамо».

«Динамо»: Маханьков, Карась, Дубінчак (к) (Янаков, 71), Малишкін, Лєднєв (Наумець, 90+3), Алібеков, Булеца, Цитаїшвілі, Петрусенко (Білошевський, 84), Вантух, Алєксєєв.

«Олімпік»: Безкровний (к), Герасимчук (Боровик, 46), Тимошенко, Снурніцин, Козлов, Янков (Мчедлідзе, 83), Надірадзе, Головатенко, Свинобой, Пуди (Тищенко, 90+3), Глиняний (Антонюк, 58).

Голи: Лєднєв (11), Алібеков (21, 90+3), Булеца (49) – Надірадзе (63, 76).

Попереджені: Дубінчак (13), Лєднєв (66), Алексєєв (73), Білошевський (90+4) – Козлов (64), Боровик (90+1).

Суддівська бригада

У суботу, 6 жовтня, відбувся поєдинок одинадцятого туру чемпіонату U-21, в якому київське «Динамо» зустрілось із донецьким «Олімпіком» на полі навчально-тренувальної бази «Динамо» в смт. Чапаївка.

Рахунок у матчі був відкритий на 12-й хвилині матчу. Микита Кравченко віддав передачу на Шпирку – і Юрій, вдало підставивши ногу, з дуже гострого кута відправив м`яч у сітку воріт суперника та зробив рахунок 1:0 на користь «Динамо».

За чотири хвилини Микола Шапаренко подвоїв перевагу господарів поля. Микола виконав передачу на Калитвинцева, Владислав із правого флангу зробив навіс до штрафного майданчика гостей – і Шапаренко головою відправив м`яч рикошетом від газону у ворота «Олімпіка».

У середині першого тайму знову спрацювала зв`язка Кравченко-Шпирка. Микита виконав навіс із правого флангу – і Юрій з гострого кута головою результативно пробив під поперечину воріт донецької команди, таким чином оформивши дубль і зробивши рахунок 3:0 на користь «Динамо».

На 33-й хвилині Роман Вантух заробив пенальті, який сам і виконав. Після його удару в лівий кут воріт «Олімпіка» голкіпер парирував удар, але Вантух спрацював на добиванні, точно пробивши у правий кут воріт донеччан і зробивши рахунок у матчі 4:0 на користь київського «Динамо», із яким команди й пішли на перерву.

На початку другого тайму Владислав Калитвинцев, виконуючи штрафний удар із правого флангу, чудово пробив над стінкою та влучив у сітку воріт «Олімпіка». Таким чином рахунок став 5:0 на користь «Динамо».

Згодом Вітор Буено зі штрафного завдав удару по воротах донецької команди, проте м`яч пролетів вище воріт.

Шанс відзначитися голом у другій половині гри мали і донеччани. Емін Сафіханов п`ятою пробив повз ліву стійку воріт «Динамо».

Ближче до завершення поєдинку Ахмед Алібеков, виконуючи штрафний удар, пробив у площину воріт «Олімпіка» – прямо в руки голкіперу.

Матч завершився перемогою київського «Динамо» над донецьким «Олімпіком» із розгромним рахунком 5:0.

Чемпіонат U-21. 9-й тур. «Динамо» - «Олімпік» - 5:0 (4:0)

06.10.2018. НТБ «Динамо» в смт. Чапаївка

«Динамо» (Київ): Маханьков, Кравченко, Попов (Біловар, 61), Романчук, Вантух, Калитвинцев (Дмитрук, 61), Че Че (Петрусенко, 53), Шапаренко (Смирний, 46), Алібеков (к), Буено, Шпирка (Хоцяновський, 76).

«Олімпік» (Донецьк): Безкровний (к), Бородай (Черниш, 89), Тимошенко, Мелінишин, Боровик, Кравчук (Таловєров, 62), Янков, Геловані, Пуди, Сафіханов (Плечій, 72), Тищенко (Шіман, 89).

Голи: Шпирка (12, 21), Шапаренко (16), Вантух (33), Калитвинцев (50).

Попередження: Вантух (7) – Сафіханов (19), Кравчук (51), Пуди (78), Тищенко (81).