Чемпіонат U-21, Тур: 10

"Арсенал-Арена", Щасливе

Сергій Бойко (Київська обл.)

Субота, 29 вересня 2018 початок: 13:00

У суботу, 29 вересня, відбудеться матч 10-го туру Чемпіонату України U-21, у якому команда «Арсенал-Київ» прийматиме київське «Динамо».

Поєдинок пройде у смт.Щасливе на полі стадіону «Арсенал-Арена» і розпочнеться о 13:00.

«Арсенал-Київ» U-21 (Київ)

Позиція в чемпіонаті: 5 місце

Останні п’ять матчів у чемпіонаті: 4 перемоги, 1 поразка, різниця м’ячів – 15:9.

Останні п’ять матчів на своєму полі: 4 перемоги, 1 нічия, різниця м’ячів – 12:4.

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Дмитро Бабан (9 матчів), Олексій Бриженко (9 матчів), Богдан Колесник (7 матчів), Дмитро Шевченко (7 матчів), Денис Громок (7 матчів).

Воротар No.1: Орест Будюк (5 матчів, пропустив 11 м’ячів)

Найращий бомбардир у чемпіонаті: Олексій Бриженко (5 м’ячів).

Дискваліфіковані: немає.

За крок до дискваліфікації: немає.

«Динамо» U-21 (Київ)

Позиція в чемпіонаті: 2 місце

Останні матчі у чемпіонаті: 4 перемоги, 1 нічия, різниця м'ячів - 19:3

Останні матчі на виїзді: 3 перемоги, 1 нічия, різниця м'ячів - 11:4

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Ахмед Алібеков (9 матчів), Роман Вантух (9 матчів), Владислав Калитвинцев (8 матчів), Євген Смирний (8 матчів), Олександр Петрусенко (8 матчів).

Воротар No.1: Георгій Бущан (4 матчі, пропустив 3 м'ячі).

Найкращий бомбардир у чемпіонаті: Юрій Шпирка, Владислав Калитвинцев (по 4 м'ячі).

За крок до дискваліфікації: Денис Попов (3 попередження).

Обличчям до обличчя

Команда «Арсенал-Київ» не виступала у чемпіонаті Прем’єр-ліги з 2013-го року, тому молодіжні склади цих суперників давно не зустрічалися. Останній поєдинок між «Динамо» U-21 та «Арсеналом» U-21 відбувся 19-го жовтня 2013-го року та закінчився перемогою динамівців із рахунком 2:0. Але за підсумками першості цей результат до уваги не брався, адже взимку «Арсенал» знявся зі змагань.

Асистенти арбітра – Сергій Приступа, Євген Петраков

Четвертий арбітр – Владислав Дорош (усі – Київ)

Спостерігач арбітражу – Олег Первушкін (Черкаси).

Останній матч один проти одного

Сезон 2013/14. Чемпіонат U-21. 13-й тур

19.10.2013. Бориспіль. Стадіон «Колос». 100 глядачів

«Арсенал» - «Динамо» - 0:2 (0:2)

«Арсенал»: І. Бондаренко, Пернацький (Бровко, 46), Чорномаз, В. Бондаренко, Ісаєв, Колесник, Бухал (к) (Дерев’яго, 78), Фабунмі (Новиков, 61), Кубик (Черненко, 46), Жиков, Філіппов (Шваб, 46).

«Динамо»: Рудько, Шевчук, Лук'янчук, Болденков, М. Нестеренко, Полегенько (к) (Кузик, 83), Чумак (Любко, 89), Харатін (Оріховський, 90+1), Цуріков, Дуду (Мироненко, 46), Бесєдін (Тищенко, 79).

Суддівська бригада

У 10-му турі Чемпіонату U-21 команда Юрія Мороза зустрілася у Щасливому з командою «Арсенал-Київ».

У матчі взяв участь цілий ряд виконавців, які цього сезону тренувалися та брали участь в іграх першої команди «Динамо».

«Канонірам» удалося забити швидкий м’яч. Уже на шостій хвилині гри після виконання кутового з правого флангу Маханьков зреагував на удар Стрижака, проте на добиванні першим був Баланюк, який з близької відстані розстріляв ворота.

Динамівці заволоділи ініціативою та грали першим номером, створюючи небезпечні моменти поблизу воріт господарів поля. Реалізувати їх у гол команді Юрія Мороза вдалося в середині тайму. Калитвинцев віддав вертикальний пас по правому флангу на Супрягу, той прострілив у центр, Вантух спокійно прийняв м'яч на дальній стійці та приблизно з лінії воротарського розстріляв ворота.

У перерві наставник «Динамо» провів подвійну заміну, кинувши в бій Микиту Кравченка та Назарія Русина. І динамівцям удалося швидко вийти вперед. На 52-й хвилині гри Шапаренко з лівого флангу відкотив м'яч трохи назад та в центр під удар Андрієвському, який потужно пробив із лінії штрафного майданчика – голкіпер не зумів зреагувати на цей удар Олександра.

Повівши в рахунку, «Біло-сині» надалі спокійно контролювали хід гри, однак перевага в рахунку залишалася мінімальною аж до останніх хвилин матчу.

І вже в компенсований час «Динамо» зробило рахунок розгромним. Спершу класний удар у нижній кут з меж штрафного вдався Владиславу Калитвинцеву. А за кілька хвилин господарі подарували м’яч Русину, віддавши неточний пас назад, Назарій спокійно підхопив його, обіграв голкіпера та відправив у порожні ворота.

Завдяки цій перемозі «Динамо» продовжує ділити перше та друге місця в турнірній таблиці молодіжної першості України, маючи однакову кількість очок з «Олександрією», якій наша команда поступилася.

Чемпіонат U-21. «Арсенал-Київ» - «Динамо» - 1:4 (1:1)

29.09.2018. Щасливе. «Арсенал-Арена»

«Арсенал-Київ»: Будюк, Аверін, Даценко (к), Ніколіч (Колесник, 73), Ібадов, Вакулко, Стрижак, Лола (Бабан, 58), Громок (Велєв, 82), Бриженко (Орищак, 58), Баланюк (Кіщук, 87)

«Динамо»: Маханьков, Дмитрук (Кравченко, 46), Попов (к), Хондак, Сідклей, Шепелєв, Шапаренко (Смирний, 60), Андрієвський (Петрусенко, 60), Калитвинцев, Вантух (Шпирка, 83), Супряга (Русин, 46).

Голи: Баланюк (6) – Вантух (25), Андрієвський (52), Калитвинцев (90+1), Русин (90+3)

Попередження: Даценко (72) – Шапаренко (15), Хондак (90)

U-21. «Арсенал-Київ» - «Динамо» - 1:4 (звіт про матч + відео)

Юрій МОРОЗ: «По ходу всієї гри ми домінували, пресингували і комбінували»

Наставник молодіжної команди «Динамо» Юрій Мороз прокоментував виїзну перемогу з великим рахунком над командою «Арсенал-Київ» (4:1):