Чемпіонат U-21, Тур: 9

НТБ "Динамо", Чапаївка

Максим Козиряцький (Запоріжжя)

Субота, 22 вересня 2018 початок: 15:00

У суботу, 22 вересня, відбудеться матч 9-го туру чемпіонату U-21, у якому «Динамо» прийматиме чернігівську «Десну».

Зустріч пройде на НТБ «Динамо» в смт. Чапаївка, початок о 15:00.

«Динамо» U-21 (Київ)

Позиція в чемпіонаті: 2 місце

Останні п'ять матчів у чемпіонаті: 3 перемоги, 1 нічия, 1 поразка, різниця м'ячів - 12:6

Останні матчі на своєму полі: 3 перемоги, 1 поразка, різниця м'ячів - 8:3.

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Ахмед Алібеков (7 матчів), Роман Вантух (7 матчів), Олександр Петрусенко (7 матчів), Євген Смирний (6 матчів), Владислав Калитвинцев (6 матчів).

Воротар No.1: Георгій Бущан (3 матчі, пропустив 3 м'ячі).

Найращий бомбардир у чемпіонаті: Євген Ісаєнко (3 м'ячі).

Дискваліфіковані: немає.

За крок до дискваліфікації: Денис Попов (3 попередження).

«Десна» U-21 (Чернігів)

Позиція в чемпіонаті: 12 місце

Останні п'ять матчів у чемпіонаті: 3 нічиї, 2 поразки, різниця м'ячів - 5:9

Останні матчі на виїзді: 2 нічиї, 1 поразка, різниця м'ячів - 4:5.

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Едуард Галстян (8 матчів), Олександр Довгий (8 матчів), Олександр Руденко (8 матчів), Роман Вовк (8 матчів), Олександр Шарило (8 матчів), Андрій Якимів (8 матчів).

Воротар No.1: Максим Татаренко (5 матчів, пропустив 9 м'ячів).

Найращий бомбардир у чемпіонаті: Олександр Шарило (3 м’ячі).

За крок від дискваліфікації: Олександр Руденко.

Обличчям до обличчя

«Десна» - новачок Прем’єр-ліги цього сезону, тому молодіжні склади цих команд ще не зустрічалися.

Офіційні особи матчу

Арбітр – Максим Козиряцький (Запоріжжя)
Асистенти арбітра – Олександр Дашко (Київська обл.), Руслан Єрмоленко (Чернігів)
4-й арбітр – Клим Заброда (Київ)
Суддівський спостерігач – Василь Мельничук (Сімферополь).

Суддівська бригада

У суботу, 22 вересня, відбувся поєдинок дев`ятого туру чемпіонату U-21, в якому київське «Динамо» зустрілось із чернігівською «Десною» на полі навчально-тренувальної бази «Динамо» в смт. Чапаївка.

Рахунок у матчі був відкритий на 10-й хвилині зустрічі. Георгій Цитаїшвілі заробив пенальті у ворота «Десни», після чого йому надали медичну допомогу. Ахмед Алібеков успішно реалізував 11-метровий удар, зробивши рахунок 1:0 на користь київського «Динамо».

У середині першої половини гри Євгеній Смирний влучив у правий верхній кут воріт «Десни», таким чином подвоївши перевагу «Динамо» на табло – 2:0.

Через три хвилини голом відзначився Микола Шапаренко, вдало прийнявши м`яч спиною до воріт і з розвороту результативно пробивши по воротах «Десни», тож встановив рахунок 3:0 на користь господарів поля.

Наприкінці першого тайму Георгій Цитаїшвілі пробив у площину воріт гостей, проте голкіпер парирував удар. На перерву команди пішли за рахунку 3:0.

На початку другої половини зустрічі довелося попрацювати Георгію Бущану, забираючи м`яча до рук після ударів від «Десни» у площину воріт нашої команди.

На 67-й хвилині матчу Ахмед Алібеков головою замкнув навіс із правого флангу, таким чином оформивши дубль і зробивши рахунок 4:0.

Через дві хвилини арбітр призначив друге у матчі пенальті у ворота чернігівської команди, після чого «Десна» замінила голкіпера – замість Ігоря Литовки на поле вийшов Максим Титаренко. Проте це не допомогло їм уникнути результативного удару з 11-метрової позначки від Сергія Булеци, який впевнено пробив у лівий нижній кут воріт «Десни». Рахунок став на 71-й хвилині вже 5:0 на користь «Динамо».

Кияни продовжили йти вперед – і Юрій Шпирка на 86-й хвилині забив шостий м`яч у ворота «Десни». А на останній хвилині матчу Шпирка оформив дубль, для цього йому знадобилося лише чотири хвилини, і відзначився сьомим голом, поставивши крапку у зустрічі.

Тож київське «Динамо» перемогло чернігівську «Десну» із розгромним рахунком 7:0.

Чемпіонат U-21. 9-й тур. «Динамо» - «Десна» - 7:0 (3:0)

22.09.2018. НТБ «Динамо» в смт. Чапаївка

«Динамо»: Бущан, Хондак, Романчук (Шепелєв, 46), Дмитрук (Кравченко, 61), Смирний, Цитаїшвілі, Алібеков (Петрусенко, 72), Калитвинцев, Вантух, Шапаренко (Булеца, 61), Супряга (Шпирка, 46).

«Десна»: Литовка (Татаренко, 70), Єрмаков, Галстян, Руденко, Сердюк, Довгий, Якимів, Волков, Фалько, Вовк, Попинака (Чайка, 76).

Голи: Алібеков (10, пен., 67), Смирний (22), Шапаренко (25), Булеца (71, пен.), Шпирка (86, 90).

Юрій МОРОЗ: «Попереду багато важливих поєдинків»

Старший тренер команди «Динамо» (U-21) - про перемогу над «Десною» (7:0).