Чемпіонат U-21, Тур: 8

"Торпедо", Запоріжжя

Ігор Пасхал (Херсон)

Субота, 15 вересня 2018 початок: 15:00

У суботу, 15 вересня, відбудеться матч 8-го туру Чемпіонату України U-21, у якому луганська «Зоря» прийматиме київське «Динамо».

Поєдинок пройде у Запоріжжі на полі стадіону «Торпедо» і розпочнеться о 15:00.

«Зоря» U-21 (Луганськ)

Позиція в чемпіонаті: 6 місце

Останні п’ять матчів у чемпіонаті: 2 перемоги, 1 нічия, 2 поразки, різниця м’ячів – 11:15.

Останні матчі на своєму полі: 3 перемоги, 1 нічия, різниця м’ячів – 10:4.

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Ілля Повалій (7 матчів), Єгор Шалфєєв (7 матчів), Ігор Загоруйко (7 матчів), Сергій Майборода (7 матчів), Семен Вовченко (6 матчів).

Воротар No.1: Данило Хмеловський (3 матчі, пропустив 10 м’ячів), Л. Філіпе (3 матчі, пропустив 3 м'ячі).

Найращий бомбардир у чемпіонаті: Владислав Борисенко (3 м’ячі).

Дискваліфіковані: Євген Чеберко.

За крок до дискваліфікації: Ілля Повалій (3 попередження).

«Динамо» U-21 (Київ)

Позиція в чемпіонаті: 2 місце

Останні матчі у чемпіонаті: 3 перемоги, 1 нічия, 1 поразка, різниця м'ячів - 11:7

Останні матчі на виїзді: 1 перемога, 1 нічия, різниця м'ячів - 5:4

5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Ахмед Алібеков (6 матчів), Роман Вантух (6 матчів), Олександр Петрусенко (6 матчів), Євген Смирний (5 матчів), Владислав Калитвинцев (5 матчів).

Воротар No.1: Георгій Бущан (3 матчі, пропустив 3 м'ячі).

Найращий бомбардир у чемпіонаті: Євген Ісаєнко (3 м'ячі).

Дискваліфіковані: немає.

За крок до дискваліфікації: немає.

Обличчям до обличчя

Команди провели між собою: 25 ігор: 14 перемог «Динамо», 4 нічиї, 7 перемог «Зорі», різниця м'ячів 46:26 на користь «Динамо».

На полі «Зорі» - 13 матчів: 6 перемог «Динамо», 2 нічиї, 5 перемог «Зорі», різниця м'ячів 21:17 на користь киян.

Останні матчі в чемпіонаті між собою:

2013/2014

02.11.2013 «Зоря» - «Динамо» - 2:3

Через складну ситуацію в країні гра між молодіжними складами «Динамо» і «Зорі» у другому колі не відбулася.

Асистенти арбітра – Володимир Висоцький, Дмитро Запороженко

Четвертий арбітр – Микита Богатир (усі – Запоріжжя)

Спостерігач арбітражу – Олександр Кран (Харків).

Останній матч один проти одного

Сезон 2017/18. Чемпіонат U-21. 22 тур.

«Динамо» (Київ) - «Зоря» (Луганськ) - 4:1 (3:1)

03.03.2018. Манеж НТБ «Динамо» в смт. Чапаївка

«Динамо»: Маханьков, Дубінчак, Карась, Миколенко, Самбрано (Малишкін, 82), Казаков, Булеца, Алібеков (Лєднєв, 63), Цитаїшвілі (Янаков, 73), Вантух (Калюжний, 76), Хльобас.

«Зоря»: Луїс Феліпе, Повалій, Вовченко, Загоруйко, Решетов, Сухомлин, Шалфеєв, Авраменко, Борисенко, Клюс (Сафіханов, 45+1), Новіков.

Голи: Алібеков (16 (п.), 26, 32), Хльобас (81) - Борисенко (45+1).

Попередження: Вантух (7), Дубінчак (78) – Загоруйко (43), Сухомлин (74).

Суддівська бригада

У суботу, 15 вересня, відбувся поєдинок 8-го туру чемпіонату U-21, в якому київське «Динамо» зустрілось із луганською «Зорею». Матч пройшов у Запоріжжі на стадіоні «Торпедо».

Перша половина першого тайму супроводжувалася великою кількістю ударів із кутового, та влучними вони не стали.

Рахунок у матчі на 29-й хвилині відкрив Ахмед Алібеков. Виконуючи штрафний удар, він поцілив у сітку воріт «Зорі» та зробив рахунок 0:1 на користь київського «Динамо». До закінчення першого тайму Ахмед Алібеков мав ще спробу влучити у ворота суперника, проте м`яч після його удару пролетів вище воріт. На перерву команди пішли із перевагою «Динамо» в один гол.

На першій хвилині другої половини гри Владислав Калитвинцев завдав потужного удару з льоту, проте «шкіряний» пролетів над воротами.

На 79-й хвилині Владислав Калитвинцев подвоїв перевагу «біло-синіх». Він точно пробив зі штрафного з правого флангу із досить великої відстані. Таким чином рахунок став 0:2 на користь «Динамо» (Київ).

Через чотири хвилини Євгеній Смирний забив третій м`яч для «Динамо» у ворота «Зорі», проте арбітр не зарахував взяття воріт.

Поставив крапку у матчі на 90-й хвилині Олександр Петрусенко, влучно пробивши з-за меж штрафного майданчика у правий верхній кут воріт «Зорі». Тож матч завершився перемогою «Динамо» із рахунком 0:3.

Чемпіонат U-21. 8-й тур. «Зоря» - «Динамо» - 0:3 (0:1)

15.09.2018. Стадіон «Торпедо» у Запоріжжі

«Зоря» (Луганськ): Мацапура, Сухіна, Решетов (Агапов, 76), Сухар, Загоруйко, Повалій, Алефіренко, Азізов, Новіков (Демченко, 61), Шалфєєв, Майборода.

«Динамо» (Київ): Рудько, Хондак, Дмитрук (Кравченко, 67), Смирний (Копитов, 90), Цитаїшвілі (Вантух, 46), Алібеков (Петрусенко, 70), Калитвинцев, Шапаренко, Миколенко, Попов, Шпирка (Булеца, 85).

Голи: Алібеков (29), Калитвинцев (79), Петрусенко (90).

Попередження: Попов (31), Смирний (45+1), Миколенко (85) - Сухар (7), Новиков (60), Сухіна (63), Агапов (78).

Юрій МОРОЗ: «Хоча перемога і може здатися впевненою, нам було важко»

Старший тренер «Динамо» U21 прокоментував розгромну перемогу своїх підопічних у виїзному поєдинку із «Зорею».