Чемпіонат U-21, Тур: 5

НТБ "Динамо", Чапаївка

Олександр Омельченко (Слов’янськ)

П'ятниця, 17 серпня 2018 початок: 18:00

У п’ятницю, 17-го серпня, відбудеться матч 5-го туру чемпіонату U-21 сезону 2018/2019 років, в якому «Динамо» прийматиме «Олександрію» із однойменного міста.

Зустріч пройде на полі НТБ «Динамо» в смт. Чапаївка, початок о 18:00.

«Динамо» U-21 (Київ)

Наша команда стартувала у новому сезоні молодіжної першості досить впевнено, здобувши у трьох матчах три перемоги.

У першому турі підопічні Юрія Мороза вдома святкували  перемогу над полтавською «Ворсклою» з рахунком 2:0. Спочатку Вантух віддав чудову передачу з лівого флангу – і Ісаєнко головою поцілив у сітку воріт «Ворскли». А наприкінці зустрічі той же Ісаєнко пробіг із м’ячем і завдав удару по воротах, після чого той від стійки відскочив до новачка нашої команди Шпирки – і Юрій не втратив можливості влучити у порожні ворота.

Через тиждень кияни на виїзді здобули вольову перемогу над ФК «Львів» 2:1, пропустивши першими. Зрівняти рахунок вдалося Ахмеду Алібекову з пенальті. Переможний же м’яч записав до свого активу Владислав Калитвинцев, який замкнув головою навіс Вантуха з правого флангу.

Далі в українському «класико» рівня U-21 кияни обіграли донецький «Шахтар» 2:1. Дублем у матчі відзначився півзахисник Євген Смирний. Спочатку Піварич виконав хороший навіс з лівого флангу – і Євген у своєму фірмовому стилі головою завдав влучного удару по воротах суперника. А вже у компенсований час приніс перемогу своїй команді, коли виборов м’яч в опонента та точно пробив повз голкіпера «Шахтаря». У складі ж «гірників» у першому таймі відзначився Зубков після контратаки.

Минулого тижня мав відбутися матч чергового туру, у якому динамівці планували їхати у гості до «Маріуполя», але через те, що основні склади обох команд виступали на міжнародній арені, ігри чемпіоната України та молодіжної першості було перенесено на 26 та 25 вересня відповідно.

«Олександрія» U-21 (Олександрія)

Олександрійці також у стартових поєдинках набрали 9 очок, щоправда провели 4 матчі. Спочатку команда Андрія Купцова на виїзді впоралася із львівськими «Карпатами» 4:1, щоправда, суперник майже з початку зустрічі грав у меншості. Забитими м’ячами відзначилися Орест Ткачук (двічі), Маркіян Пиріг та Євген Верхоланцев.

У другому турі команда з кіровоградської області обіграла луганську «Зорю» 2:1 (голи на свій рахунок записали Дмитро Шастал та Денис Устименко). Причому пропустили олександрійці першими – після автоголу вже на 3-й хвилині зустрічі, а зрівняти рахунок та здобути вольову перемогу зуміли в останні 10 хвилин матчу.

Третю свою перемогу олександрійці святкували у Чернігові, де обіграли «Десну» 4:0. У першому таймі відзначилися Максим Куліш після флангової передачі та Орест Ткачук після розіграшу кутового, а у другому – Євген Верхоланцев та Денис Устименко, які скористалися помилками у захисті чернігівців.

Лише минулого тижня підопічні Андрія Купцова вдома поступилися команді «Арсенал-Київ». У першому таймі господарі пропустили зі стандарту, а щойно розпочалася друга половина зустрічі – прогавили прохід суперника правим флангом та передачу уздовж воріт, яку замкнув Велієв. Хвилин за 15 до кінця зустрічі дальній удар Дениса Устименка допоміг скоротити відставання у рахунку, але не більше.

Обличчям до обличчя

«Олександрія» три роки тому дебютувала в Прем'єр-лізі, тому молодіжні склади цієї команди і «Динамо» давно не зустрічалися. До цього останній раз команди грали один проти одного в сезоні 2011/2012. На виїзді «Динамо» поступилося з рахунком 0:1, а домашній матч завершився внічию 0:0.

Офіційні особи матчу

Арбітр – Олександр Омельченко (Слов’янськ)
Асистенти арбітра – Сергій Приступа, Валентин Куцев (обидва - Київ)
4-й арбітр – Крістіна Козорог (Київська обл.)
Суддівський спостерігач – Юрій Мосейчук (Чернівці).

Останній матч один проти одного

Сезон 2017/2018. Чемпіонат U-21. 28-й тур.

«Олександрія» - «Динамо» - 1:5 (0:2)

20.04.2018. Олександрія. КСК «Олімп»

«Олександрія»: Павлов, Литвяк (Прокопчук, 60), Бабогло, Гура, Гранчар (Хрієнко, 84), Ткачук (Райлян, 65), Вітенчук, Кольцов (Тищенко, 54), Верхоланцев, Стецьков, Шендрік.

«Динамо»: Маханьков, Карась (Попов, 70), Дубінчак, Малишкін, Казаков, Лєднєв (Алексєєв, 86), Алібеков, Цитаїшвілі, Вантух (Петрусенко, 82), Русин, Калюжний.

Голи: Шендрік (71) - Алібеков (21), Русин (41, 90), Лєднєв (58), Шкіндер (80, автогол).

Попередження: Литвяк (32), Хрієнко (88), Верхоланцев (90+2) - Цитаїшвілі (55).

Суддівська бригада

Поєдинок молодіжних команд «Динамо» і «Олександрії» вийшов досить цікавим і насиченим на події, при чому вже в першому таймі вболівальники побачили одразу три голи. Крім того, в складі «Динамо» з перших хвилин вийшов Вітор Буено - ще один літній новачок команди.

Вже на другій хвилині поєдинку гості відкрили рахунок. Другий поспіль навіс з кутового став результативним. Гліб Бухал, скориставшись позиційною помилкою Владислава Калитвинцева, без проблем переправив м'яч у ворота з близької відстані.

Після пропущеного гола «Олександрія» опустилася на власну половину поля, але активно грала на контратаках. Найбільшу небезпеку воротам гостей створював лівий фланг «Динамо» на чолі з Євгеном Смирним. Півзахисник киян пару раз опинявся на ударній позиції, але в підсумку став автором результативної передачі. Микола Шапаренко підібрав м'яч у центрі поля і закинув на фланг на Смирного. Той зумів, ударом через себе, зробити передачу в центр штрафного на Русина, який, вигравши позиційну боротьбу у двох захисників, переправив м'яч в сітку.

Коли здавалося, що до перерви рахунок не зміниться, «Олександрія» зуміла забити вдруге. Чи не в останній атаці Устименко, отримавши м'яч на лінії штрафного, обіграв захисника і сильно пробив під поперечину.

Початок другого тайму був досить спокійним, командам довелося знову піднімати темп згодом. Без моментів команди грали ще хвилин 15, поки різноманітність в гру не вніс Дмитро Семенов. Футболіст «Олександрії» буквально зрізав в центрі поля Вітора Буено, за що отримав пряму червону картку.

Ряд замін від Юрія Мороза пожвавили гру, Георгій Цітаїшвілі привніс гостроту в дії «біло-синіх», але перевага на полі ніяк не могло матеріалізуватися в цифри на табло. Кияни багато навішували з кутових і били по воротах, але без толку. Стандарти виявилися не тією зброєю, яка сьогодні могла вразити «Олександрію».

У заключні 10 хвилин матчу картина на полі особливо не змінилася. Кияни атакували, били, але безрезультатно. Слід виділити впевненість і самовідданість гостей, які, граючи в меншості, діяли понад впевнено.

1:2 - перша поразка молодіжної команди «Динамо» в сезоні 2018/19.

Чемпіонат U-21. 5-й тур. «Динамо» - «Олександрія» - 1:2 (1:2)

17.08.2018. НТБ «Динамо» в смт. Чапаївка

Голи: Русин (29) – Бухал (2), Устименко (45)

«Динамо»: Бущан, Попов (Петрусенко, 67), Миколенко, Малишкін (Романчук, 81), Смирний, Алібеков (К), Калитвинцев, Шапаренко (Булеца, 61), Буено (Цитаїшвілі, 61), Русин (Шпирка, 46), Вантух.

«Олександрія»: Білик, Прокипчук (К), Семенов, Бухал, Устименко (Литвяк, 61), Микицей (Шкіндер, 46), Вітенчук, Дубенков (Русьян, 67), Верхоланцев (Хрієнко, 82), Куліш (Гура, 88), Стецьков.

Попереджені: Шапаренко (51), Вантух (72), Алібеков (90+1) - Бухал (15), Стецьков (90)

Вилучений: Семенов (59).

Чемпіонат U-21. 5-й тур. «Динамо» - «Олександрія» - 1:2. Звіт про матч

Молодіжний склад «Динамо» зазнав першої поразки в сезоні 2018/19.

Чемпіонат U-21. 5 тур. «Динамо» - «Олександрія». Анонс матчу

Дивіться гру U-21 «Динамо» - «Олександрія» на клубному каналі в YouTube

Сьогодні відбудеться матч 5-го туру молодіжної першості України між «Динамо» та «Олександрією».