Динамо К U-19 Зоря U-19
Першість U-19, Тур: 14

Бойко Сергій

Неділя, 01 грудня 2019

У неділю, 1 грудня, київське «Динамо» проведе матч 14-го туру чемпіонату України U19. Суперником підопічних Ігоря Костюка стануть однолітки з луганської «Зорі».

Матч пройде на одному з полів заміської бази «Динамо» в Кончі-Заспі, початок – о 13:00.

«Динамо» U19 (Київ)

Позиція в чемпіонаті: 2-га (після дванадцяти зіграних матчів)

Останні п’ять матчів у чемпіонаті: 4 перемоги, 1 нічия, м’ячі – 13:4

Останні п’ять домашніх матчів: 4 перемоги, 1 нічия, м’ячі – 16:3

Найстабільніші гравці в поточному чемпіонаті: по 12 матчів – Ілля Забарний (1080 хвилин), Джозеф Окоро (690), по 11 – Кристіан Біловар (969), Владислав Ванат (925), Костянтин Вівчаренко (793), по 10 – Микола Михайленко (900), Артем Шулянський (778), Вікентій Волошин (742), Микола Ярош (388)

Найкращий бомбардир: Владислав Ванат (15 м`ячів, 3 з пенальті)

Воротар №1: Руслан Нещерет (7 матчів, 4 пропущених м’ячі)

Дискваліфіковані: немає

За крок від дискваліфікації: Владислав Ванат, Костянтин Вівчаренко (по 3 попередження)

«Зоря» U19 (Луганськ)

Позиція в чемпіонаті: 8-ма (після тринадцяти зіграних матчів)

Останні п’ять матчів у чемпіонаті: 3 перемоги, 1 нічия, 1 поразка, м’ячі – 10:4

Останні п’ять виїзних матчів: 1 перемога, 2 нічиї, 2 поразки, м’ячі – 5:6

Найстабільніші гравці в поточному чемпіонаті: по 13 матчів – Владислав Леонов (1113 хвилин), Максим Сміян (1041), Руслан Скидан (840), Микита Асєєв (565), по 12 – Олег Янковський (1034), Денис Нагнойний (966), Володимир Лук’янченко (362), по 11 – Андрій Цопа (904), Юрій Дудник (793), Віталій Нерух (447)

Найкращий бомбардир: Руслан Скидан (6 м’ячів)

Воротар №1: Денис Кияшко (9 матчів, 17 пропущених м’ячів)

За крок від дискваліфікації: Юрій Дудник (3 попередження)

Асистент арбітра VAR – Семен Шлончак (Черкаси);
Спостерігач арбітражу VAR – Віктор Дердо (Чорноморськ).

Останній матч між командами

Чемпіонат U19. 1-й тур

«Зоря» — «Динамо» — 1:4

09.08.2019. м. Запоріжжя, стадіон «Торпедо»

«Зоря»: Кияшко, Товкач (Дудник, 34), Басовський, Єлець, Леонов, Янковський, Цопа (Кошеваров, 61), Зоренко, Лук`янченко (Асєєв, 67), Нерух, Скидан (Сміян, 76).

«Динамо»: Моргун, Кузик (Ярош, 87), Біловар, Забарний, Вівчаренко, Михайленко, Волошин, Шулянський (Яцик, 84), Рязанцев (Велетень, 61), Кулаковський (Окоро, 82), Ванат (Здирко, 82).

Голи: Янковський (50) — Ванат (18), Кузик (31), Волошин (75, пен.), Велетень (79).

Попереджені: Цопа (29), Лук`янченко (65), Дудник (75) — Михайленко (26), Вівчаренко (40), Кузик (84).

Суддівська бригада

Юнацька команда "Динамо" провела передостанній матч року, прийнявши луганську "Зорю".

До зустрічі 14-го туру чемпіонату U19 підопічні Ігоря Костюка підходили, перебуваючи на другому місці в турнірній таблиці та відстаючи на два очки від донецького "Шахтаря".

У середу кияни провели виїзний матч Юнацької Ліги УЄФА проти грецького ПАОКа, здійснивши камбек на останніх хвилинах із рахунку 2:0 до 2:2. Нічия в Салоніках дозволила саме "Динамо" пройти до наступного раунду єврокубку, адже в першому матчі в Києві наша команда святкувала впевнену перемогу - 3:0.

Як порівняти з поєдинком у Греції, то тренерський штаб "Динамо" змінив половину складу. Сьогодні місце у воротах зайняв Моргун, на лівому фланзі оборони діяв Ярош, на правому - Скорко, а пару центрбеків склали Забарний і Біловар. Бодня, Надольський і Волошин діяли в центрі поля, на флангах грали Шулянський і Блізніченко, а на вістрі нападу - Ванат.

На початку гри суперники обмінялися атаками, однак пізніше ігровою ініціативою заволоділи динамівці, тоді як луганці діяли на контрвипадах. "Біло-сині" намагалися підібратися до володінь "Зорі" здебільшого через фланги, активним був Шулянський, кілька разів по воротах пробивав Ванат, проте до результативних дій це не призводило.

У другій половині тайму вже луганці почали турбувати Валентина Моргуна, але наш голкіпер діяв упевнено.

А на 42-й хвилині "Динамо" в меншості залишив Артем Шулянський, небезпечно зігравши проти свого візаві високо піднятою ногою й отримавши пряму червону картку. Товкач отримав розсічення та був замінений, Артему також довелося покинути поле, хоч він і вибачився перед суперником.

Після перерви луганці грали першим номером, намагаючись скористатися чисельною перевагою. Певний час гостям удавалося тримати в напрузі нашого голкіпера та гравців захисту, однак рахунок був відкритий на користь "Динамо".

На 63-й хвилині Владислав Ванат вирішив завдати дальнього удару, пробивши з лінії штрафного майданчику, та відправив м'яч у ближній кут воріт "Зорі" - 1:0!

Забивши гол, кияни продовжували атакувати, ще один момент мав Ванат, якого на ворота луганців виводив Волошин, але цього разу динамівцю не вдалося пробити голкіпера.

Кінець матчу пройшов у боротьбі, наші суперники не втрачали надії відігратися. На останній стандарт до воріт "Динамо" прибіг навіть голкіпер "Зорі", проте оборона "біло-синіх" діяла надійно та втримала рахунок. У підсумку мінімальна перемога команди Ігоря Костюка - 1:0.

"Динамо" U19 завершить ігрову програму 2019 року гостьовим матчем із чернігівською "Десною", який відбудеться 6 грудня.