Юнацька Ліга УЄФА, Тур: 1 коло

Динамо ім. В. Лобановського, Київ

Рауф Джаббаров (Азербайджан)

Середа, 02 жовтня 2019 початок: 17:00

У 1-му раунді Юнацької Ліги УЄФА (Шлях національних чемпіонатів) «Динамо» (U19) проведе два матчі проти «Шкендії» з Північної Македонії.

Історія

Клуб «Шкендія» був сформований 27 серпня 1979 року і представляє місто Тетово. Заснований був групою місцевих албанських вихідців. Саме з цієї причини в емблемі і кольорах команди домінують чорний і червоний - кольори албанського прапора.

З моменту проголошення незалежності від Югославії, «Шкендія» встигла взяти участь у всіх клубних турнірах Північної Македонії (Республіки Македонії), а також в Лізі Європи і Лізі чемпіонів.

Два останніх роки доросла «Шкендія» - чемпіон своєї країни. Всього клуб тричі завойовував золоті медалі чемпіонату, а також двічі перемагав в Кубку і один раз - в Суперкубку.

U19

Юнацька команда «Шкендії», згідно з жеребкуванням, перший офіційний міжнародний матч після дворічної перерви (в жовтні 2017-го вони на цій же стадії Юнацької Ліги програли «Нітрі»), проведе в Києві на стадіоні «Динамо».

Гра-відповідь відбудеться на тренувальному полі Федерації Футболу Північної Македонії в столиці країни - Скоп'є, 23 жовтня.

Менсур Якупов зібрав досить молодий колектив. Найдоросліший гравець - півзахисник Бесарт Реджепі (19 років), а наймолодший - Дашмір Елезі (14 років). Всього в заявці «Шкендії» на Юнацьку Лігу УЄФА - 20 польових гравців і 3 голкіпера.

За словами старшого тренера «Динамо» Ігоря Костюка, тренерському штабу вдалося переглянути кілька матчів «Шкендії». Це закрита, швидка і технічна команда з хорошим підбором виконавців.

Підтримайте нашу юнацьку команду в стартовому матчі найпрестижнішого європейського турніру!

Якупі Менсур

Кияни стартували в новому сезоні Юнацької Ліги УЄФА поєдинком проти команди «Шкендія» (U19) з Північної Македонії. Поєдинок на стадіоні «Динамо» ім. В.В. Лобановського вийшов результативним і надоптимістичним для підопічних Ігоря Костюка.

Почався ж він із 11-метрового у ворота гостей. Уже на першій хвилині захисник збив у власному штрафному Шулянського і заробив пенальті. Ванат із «точки» був точний.

Чекати продовження голепаду, яким своїх уболівальників порадували підопічні Ігоря Костюка, довелося зовсім недовго. Після навісу з кутового Надольський, забутий усіма у штрафному «Шкендії», головою спрямував м'яч під поперечину.

У третьому м'ячі Надольський уже виступив асистентом, зробивши простріл до штрафного зліва. М'яч докотився до Волошина, який його прийняв і точно пробив у нижній кут.

Перший удар у сторону воріт «Динамо» відбувся на 37-й хвилині - Адемі зважився на дальній постріл, який виявився неточним.

Кияни ж відповіли ще одним голом. Знову спрацювало стандартне положення і зв'язка Волошин-Надольський. Перший навісив зі штрафного справа, а другий у дотик підправив м'яч у ворота.

Загалом, якщо б гравці «Динамо» були трохи точнішими в першому таймі, то матч цілком реально міг закінчитися і з двозначним рахунком. Проте, на перерву команди пішли з перевагою господарів у чотири м'ячі.

Досить швидко «біло-сині» відкрили рахунок голам і в другій половині зустрічі. На 51-й хвилині Ванат прийняв м'яч у штрафному суперника, обіграв захисника і пробив повз воротаря.

Шулянський вирішив не відставати від партнерів і також засвітив своє прізвище на табло - Артему вдався чудовий удар з-за меж штрафного.

Волошин також оформив дубль, відправивши м'яч у сітку ударом із півкола штрафного. Відзначимо, що Вікентій провів надрезультативний поєдинок, записавши на свій рахунок два голи і три результативні передачі.

Фінальну ж крапку в матчі поставив Ісаєнко, який сам заробив і сам реалізував 11-метровий на останній компенсованій хвилині зустрічі.

8:0 - розгромна перемога над «Шкендією». Матч-відповідь між командами відбудеться 23 жовтня в Скоп'є.

Юнацька Ліга УЄФА. Шлях національних чемпіонатів. 1-й круг. 1-й матч

02.10.2019. Київ, стадіон «Динамо» ім. В.В. Лобановского.

«Динамо» - «Шкендія» - 8:0 (4:0)

«Динамо»: Нещерет, Скорко, Біловар, Вівчаренко, Забарний (Сирота, 60), Надольський (Окоро, 60), Волошин, Шулянський (Бодня, 71), Михайленко (к), Ванат (Ісаєнко, 60), Єфіменко (Блізніченко, 46).

«Шкендія»: Амзай, Бечірі, А.Реджепі (Елізі, 64), Якупі (Ракипі, 46), Фетай, Мураті, Зубер (Нуредині, 76), Адемі (Гаші, 46), Синані, Б.Реджепі (к), Спахіу (Алії, 64).

Голи: Ванат (2, з пенальті, 51), Надольський (13, 41), Волошин (25, 75), Шулянський (56), Ісаєнко (90+6).

Попередження: Окоро (88) – Б.Реджепі (38).

ЮЛ. 1-й раунд. «Динамо» - «Шкендія» - 8:0. Звіт про матч

У першому матчі в Києві «Динамо» не залишило каменя на камені від «Шкендії», перетворивши матч-відповідь на формальність.

U19. «Шкендія» (Тетово, Північна Македонія). Представляємо суперника

Ігор КОСТЮК: «Коли є підтримка вболівальників, з'являються крила і хочеться літати»

У середу, 2-го жовтня, «Динамо» U19 стартує в Юнацькій Лізі УЄФА домашнім матчем проти македонської «Шкендії».

Крістіан БІЛОВАР: «Хочеться перевірити свої сили на міжнародному рівні»

Захисник «Динамо» U-19 Крістіан Біловар звернувся до вболівальників перед грою Юнацької Ліги УЄФА.

«Динамо» — «Шкендія»: арбітри з Азербайджану

Комітет арбітрів УЄФА призначив для роботи на матчі першого раунду Юнацької Ліги УЄФА між київським «Динамо» та македонською «Шкендією» арбітрів із Азербайджану.

Дивіться матч Юнацької Ліги УЄФА зі «Шкендією» на нашому каналі в YouTube!

У середу, 2 жовтня, «Динамо» U19 проведе свій перший матч Юнацької Ліги УЄФА проти «Шкендії» з Північної Македонії.

U19: заявка «Динамо» на перший раунд Юнацької Ліги УЄФА

U19: заявка «Динамо» на перший раунд Юнацької Ліги УЄФА У першому раунді Юнацької Ліги УЄФА «Динамо» зустрінеться з командою «Шкендія» з Північної Македонії. Перший матч, 2 жовтня, кияни проведуть удома, а 23 жовтня - у Скоп'є. До вашої уваги список гравців, які під керівництвом Ігоря Костюка готуватимуться до цих поєдинків.